Red Devils – Rekord 2:1 (koniec)
Red Devils Futsal Club
2:1 (1:1)
Rekord Bielsko-Biała
Niedziela 01.05.2016, 15:00 • Zduńska Wola ul. Złota 67 • Halowy Puchar Polski • Finał

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Wielki finał Halowego Pucharu Polski. Do boju z Rekordem Bielsko-Biała staną Diabły z Chojnic. Początek zaplanowano na godzinę 15:00.

Red Devils Chojnice potrzebowali aż 50 minut czystej gry oraz rzutów karnych, aby wyeliminować Clearex Chorzów z gry o Puchar Polski. Może się okazać, że niespełna 24 godziny to zbyt mało na regenerację po takim wysiłku.

Rekord Bielsko-Biała zaś gładko pokonała Gattę Active Zduńska Wola – gospodarza turnieju! Wynik 2:7 to udany rewanż za porażkę u siebie... w takim samym wymiarze!

Licznie zgromadzona publiczność podczas pojedynku Diabłów z Clearexem zdawała się dopingować tych drugich. Znana jest także sympatia fanów Rekordu i Gatty Active – można więc rzec, że Diabły będą musiały walczyć także i z 6. zawodnikiem meczu.

Zawodnicy wychodzą na parkiet.

0:01

0:10
    Mecz o PUCHAR POLSKI właśnie się rozpoczął.

0:21
    Pierwszy atak w wykonaniu Rekordu – obok słupka uderzał Janovsky

0:56
    Jeszcze w tej samej minucie odpowiedziały Diabły – Oleksandr Bondar obok bramki.

1:50
    Popławski traci piłkę w środkowej strefie boiska, ale strzał po przechwycie okazał się niecelny.

3:25
    Kriezel próbował pociągnąć solową akcję, ale piłkę wybił mu ostatni obrońca Rekordu.

3:40
    Marek próbował strzelić swoją kolejną bramkę w tym Final Four! Modrusan jednak na posterunku.

3:59
    Sobański prosto w Kałużę.

4:17
    Cud ratuje teraz Diabły przed utratą bramki! Zawodnik Rekordu został na linii bramkowej przeciwników i uderzyła go piłka, która zmierzała do bramki!

5:02
    Szymura faulowany przed linią pola karnego!

5:25
    Kriezel po rzucie rożnym z woleja obok słupka!

6:05
    Kriezel zatrzymywany teraz trójką obrońców w polu karnym Rekordu.

6:19
    Kałuża broni strzał i dwie dobitki Wojciechowskiego!

7:37
    Kolejna strata piłki Rekordzistów we własnym polu karnym. Niecelnie znów Bondar.

8:23
    Marek obok bramki! Kolejna próba tego zawodnika.

8:57
    Gol dla Rekordu!
    Rozmontowana obrona Chojnic i piłkę do pustej bramki pakuje Biel!

9:57
    Biel obija słupek bramki Red Devils!

11:08
    Obie drużyny długo operują piłką w środkowe strefie, dlatego nie ma wiele akcji pod bramkami.

12:00
    Kriezel kolejny raz blokowany przy strzale.

12:02
    Kolesnik wysoko nad bramką.

12:32
    Kałuża broni teraz przed remisem! Bondar dobrze uderzył, ale młody bramkarz jeszcze lepiej wybronił.

12:35
    Gol dla Red Devils!
    Ale teraz już nie dał rady! Bodnar pokonuje w końcu Kałużę!

14:45
    Zespół z Chojnic teraz bardzo mocno nastrzeliwał bramkę Kałuży. Nie przyniosło to wymiernego skutku.

16:52
    Rzut rożny dla Red Devils Chojnice

17:50
    Piłka przeszła obok słupka po strzale zawodników z Chojnic.

18:47
    Piąty faul Rekordu Bielsko Biała!

19:13
    Timeout

19:18
    Czwarte przewinienie Red Devils Chojnice.

19:41
    Rzut rożny dla Czerwonych Diabłów.

20
    Pierwsza połowa skończona. Spotkanie jest wyrównane, jednak brak mu emocji. Obie drużyny wydają się jeszcze bać na poważnie ruszyć na bramkę rywala. Zapraszamy za 15 minut.

20:01

20:12
    Rozpoczęło się drugie 20 minut, które prawdopodobnie zdecyduje o kwestii Pucharu Polski. W przypadku remisu – dogrywka i karne.

21:00
    Próba Red Devils skończona strzałem obok bramki!

22:34
    Zawodnicy nie forsują tempa. Kmiecik pozwolił teraz piłce przeturlać się przez cały parkiet.

23:48
    Środek ciężkości gry przeniósł się pod bramkę Rekordu.

24:48
    Vakhula pociągnął teraz uderzenie, które mogło zmylić Modrusana. Piłka jednak wyszła na rzut rożny.

25:44
    Wojciechowski próbował oszukać obrońców sztuczką techniczną. Nieudanie.

26:28
    Diabły pogubiły się teraz w akcji pod bramką Rekordu.

26:52
    Bramkę na przełamanie strzela Przemysław LASKOWSKI!

Rekord będzie musiał teraz mocno przycisnąć, jeżeli myśli – a na pewno! – o Pucharze Polski!

28:05
    Modrusan długo opatrywany przez służby medyczne.

28:24
    Kolejna ofensywna akcja Red Devils!

29:03
    Wojciechowski wybija piłkę z linii po strzale Szymury!

29:32
    Biel niecelnie. Coraz mniej czasu zostało Rekordzistom, aby strzelić bramkę.

30:38
    Korner dla Rekordu

30:40
    Niewykorzystany, ale piłka ciągle pod bramką Red Devils

31:01
    Popławski powinien teraz wyrównać! Nabił jednak tylko obrońcę!

32:07
    Zaczął się mecz! Powinna teraz paść – znowu – bramka dla Rekordu!

32:28
    Zawodnikom Rekordu wyraźnie już się śpieszy – dużo nerwowości w grze.

34:21
    Vakhula z połowy boiska. Coraz bardziej rozpaczliwe próby zremisowania.

36:00
    Niespełna 4 minuty do końca! Jak na tę chwilę – mecz wyrównany i decydują niuanse.