Arsenal – Aston Villa 4:0 (koniec) | Southampton – Crystal Palace 4:1 (koniec) | Chelsea – Leicester 1:1 (koniec)
West Bromwich – Liverpool 1:1 (koniec) | Swansea – Man City 1:1 (koniec) | Everton – Norwich 3:0 (koniec)
Watford – Sunderland 2:2 (koniec) | Newcastle – Tottenham 5:1 (koniec) | Stoke – West Ham 2:1 (koniec)
Chelsea F.C.
1:1 (0:0)
Leicester City
Niedziela 15.05.2016, 16:00 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League • Runda 38

To wszystko ze Stamford Bridge, dziękuję ze swojej strony za uwagę i możliwość przeżywania wspólnych emocji z ostatniego meczu sezonu 2015/16 na Stamford Bridge!
    Teraz każdy fanatyk piłki nożnej musi oczekiwać do rozpoczęcia EURO 2016! Bądźcie z nami na Lajfy.com! (17:53:10)
    Mistrzowie Anglii w sobie znany sposób wywożą punkt ze Stamford Bridge, przedłużają passę bez porażki do 12 spotkań wyrównując tym samym klubowy rekord wszech-czasów. Tak gra Mistrz, tak trzeba było wywalczyć punkty w Londynie!

Dobry mecz na Stamford Bridge. Choć o pietruszkę, to emocji w nim nie zabrakło. Chelsea poprzez remis komplikuje swoją sytuację i prawdopodobnie spada na 10 lokatę w tabeli!

Gratulacje dla Leicester, gratulacje dla Arsenalu, który awansował na drugie miejsce w tabeli po porażce Tottenhamu. Kto by się tego spodziewał!

90+4

90+3
    Drinkwater w mur. Gwiżdże po raz ostatni Craig Pawson!

90+3
    Ostatnia minuta nadchodzi. Jeszcze będzie rzut wolny dla Leicester po faulu Hazarda. Przesuwają się obrońcy Lisów w pole karne Courtois.

90+1
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
    90. Uderzenie Tammy'ego Abrahama! Obok słupka, piłka meczowa!

90
    Abraham! Fabregas wypuszcza młodziana ten drybluje i strzela prawą nogą. Piłka mija słupek bramki Schmeichela o kilka centymetrów!

89
    Ostatnie minuty na Stamford Bridge. Ostatnie minuty sezonu, w którym Mistrzem zostało Leicester, a ubiegłoroczny Mistrz poległ, rozgrywając jeden z najgorszych sezonów w historii.

88
    Schlupp! Ponownie próbuje skrzydłowy Leicester. Górą ponownie Thibaut Courtois.

86
    Matić radzi sobie w środku boiska. Podanie górą do Abrahama. Na spalonym napastnik CFC.

85
    Fenomenalna szybkość Jamiego Vardy'ego! Wracali obrońcy Chelsea, powstrzymał Anglika Cahill. Pomógł mu jeszcze Craig Pawson pokazując, że Vardy pomógł sobie ręką.

84
    Naciskają goście! Schlupp poradził sobie z Babą Rahmanem, strzela! Blokuje Azpilicueta. Poprawia Vardy, broni Courtois!
    82. Danny Drinkwater (LEC) - 1:1

82
    Gol dla Leicesteru!
    Strzelcem bramki DANNY DRINKWATER.

Znakomite trafienie DANNEGO DRINKWATERA! Przyjęcie na 25 metrze, i strzał tuż przy prawym słupku Thibaut Courtois! Mamy wyrównanie na Stamford Bridge! Tak walczy Mistrz Anglii!

80
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Riyad Mahrez, na boisku pojawia się Marc Albrighton.

79
    Fabregas utrzymał piłkę w boisku, wybicie pod nogi Kante. N'Golo Kante uderza. Wysoko nad bramką.

77
    Schlupp delikatnie wystawia do Riyada Mahreza. Strzał Algierczyka w sam środek! Broni Courtois!