Arsenal – Aston Villa 4:0 (koniec) | Southampton – Crystal Palace 4:1 (koniec) | Chelsea – Leicester 1:1 (koniec)
West Bromwich – Liverpool 1:1 (koniec) | Swansea – Man City 1:1 (koniec) | Everton – Norwich 3:0 (koniec)
Watford – Sunderland 2:2 (koniec) | Newcastle – Tottenham 5:1 (koniec) | Stoke – West Ham 2:1 (koniec)
West Bromwich Albion F.C.
1:1 (1:1)
Liverpool F.C.
Niedziela 15.05.2016, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Angielska Premier League • Runda 38

Spotkanie w West Bromwich właśnie dobiegło końca. W drugiej połowie nie doczekaliśmy się goli i mecz kończy się remisem 1:1. Gospodarze na koniec sezonu plasują się na czternastym miejscu, Liverpool jest ósmy. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (17:53:31)

90+3

90+2
    Niezbyt precyzyjna wrzutka Smitha z lewego skrzydła i futbolówkę przejmują przeciwnicy.

90+1
    O dwie minuty arbiter przedłużył ten pojedynek.

90
    Jeszcze nie przestają atakować gospodarze. Seria dośrodkowań w pole karne "The Reds", ale nie dają się pokonać defensorzy Liverpoolu.

88
    Szybko kolejny korner wywalczyli goście, ale nie udało im się zagrozić bramce rywali. Przy piłce zawodnicy West Brom.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Jonny Evans (West Bromwich Albion F.C.).

87
    Zmiana w drużynie West Bromwich Albion F.C.: z boiska schodzi James McClean, na boisku pojawia się Sam Field.

86
    Zablokowane dośrodkowanie Hendersona ze skrzydła i od rzutu rożnego grę wznowią podopieczni Jurgena Kloppa.

83
    Dobrze zapowiadająca się akcja miejscowych przerwana przez arbitra. W momencie podania na pozycji spalonej znajdował się Rondon.

82
    Ogromna przewaga po stornie gospodarzy. Obecnie to miejscowi cały czas atakują. Przed momentem kolejny korner dla West Brom.

81
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Sheyi Ojo, na boisku pojawia się Sergi Canós.

79
    Niezbyt udana wrzutka McCleana z narożnika boiska i Liverpool wybija piłkę z własnego pola karnego.

78
    Po dośrodkowaniu Evansa z rzutu rożnego defensorzy Liverpoolu wybijają piłkę na rzut rożny.

76
    Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. W ostatnich minutach niewiele dzieje się na stadionie West Bromwich.

75
    Spóźnione wejście Robertsa i arbiter słusznie sięga po żółtą kartkę.

74
    Ings nie zdołał skutecznie dośrodkować w pole karne rywali. Liverpool traci okazję na stworzenie zagrożenia.

73
    Zmiana w drużynie West Bromwich Albion F.C.: z boiska schodzi Jonathan Leko, na boisku pojawia się Tyler Roberts.

71
    Niespełna dwadzieścia minut gry do końca spotkania. Obecnie wyraźnie przeważają miejscowi. Czy West Brom zdoła zdobyć zwycięskiego gola?

Gole: 13. Rondón – 23. Ibe

Kartki:   45+2. McClean (WBA), 75. Roberts (WBA), 87. J. Evans (WBA) – 41. B. Smith (LIV)

West Bromwich Albion F.C.: Foster – Dawson, McAuley, J. Olsson (46. Chester), J. Evans – Fletcher (C), Yacob – Leko (73. Roberts), C. Gardner, McClean (87. Field) – Rondón.
    Zmiany: Myhill – Chester, Berahino, Sandro, Roberts, Field, Lambert.

Liverpool F.C.: Bogdán – Flanagan, Leiva (C), Škrtel, B. Smith – Stewart, Brannagan, Allen (65. Henderson) – Ojo (81. Canós), Benteke, Ibe (64. Ings).
    Zmiany: Mignolet – Randall, Henderson, Ings, Chirivella, Canós, Ilori.

Sędzia główny: Robert Madley
    Asystenci: Simon Bennett, Peter Kirkup