Clearex – Jagiellonia 2:3 (koniec) | Zduńska Wola – Szczecin 6:2 (koniec)
Clearex Chorzów
2:3 (1:0)
Jagiellonia Białystok
Niedziela 15.05.2016, 18:00 • Hala Sportowa, Chorzów. • FOGO Futsal Ekstraklasa • Baraż o awans do Futsal Ekstraklasy

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (19:39:27)

Za nami naprawdę kapitalne spotkanie w chorzowskiej hali sportowej. Miejscowy Clearex Chorzów do samego końca nie mógł być pewien utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej, a goście mogli z pewnością pokusić się o jedną bramkę więcej. Ostatecznie wygrana MOKS Słoneczny Stok Białystok nie daje im awansu, gdyż we własnej hali ulegli chorzowianom 1:3, a stan rywalizacji zakończył się wynikiem 5:4. Z pewnością białostoczanie powalczą o awans już za kilka miesięcy w najbliższym sezonie, gdyż drzemie w tym zespole ogromny potencjał!

39:50
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok Białystok!
    Strzelcem bramki ADRIAN CITKO!

Kapitalny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu zawodnika gości! Piłka po strzale gracza przyjezdnego zespołu wylądowała idealnie w okienku bramki Purolczaka! Ostatnie sekundy zadecydują więc o losach tej rywalizacji!

39:35
    Damian Purolczak przejął piłkę we własnym polu karnym, a później starał się trafić do pustej bramki rywali! Futbolówka jednak po koźle wylądowała na poprzeczce!

39:22
    Mariusz Seget miał jeszcze swoją wyborną okazję na trafienie, ale dość przypadkowo jego potężne uderzenie zza pola karnego wybronił Jendruczek!

39:00
    W ostatniej minucie spotkania mamy jeszcze rzut rożny dla gości. Fatalnie jednak go rozegrali i muszą już skupić się na defensywie.

38:32
    Goście coraz częściej nadziewają się na groźne kontry. W jednej z nich zdecydowanie zbyt wysoko z dobrej pozycji przymierzył Zastawnik.

38:04
    W samej końcówce ataki białostoczan są bardzo chaotyczne i nieporadne. Niewiele wskazuje na to, że będą oni jeszcze w stanie zmienić oblicze tej rywalizacji.

37:22
    Jendruczek wznawia grę od własnej bramki krótkim podaniem. Później jego partnerzy ugrali aut na połowie rywali.

37:00
    To już ostatnie minuty tej rywalizacji. Gospodarze utrzymują się teraz dłużej w posiadaniu piłki, a goście nie są w stanie im jej odebrać.

36:40
    Cały czas w hali sportowej słychać można głośny doping miejscowych kibiców. Ani na moment nie przestali oni wspierać swoich ulubieńców.

36:15
    To już ostatnie fragmenty tego pojedynku. Gościom do awansu nadal brakuje dwóch bramek.

35:48
    Daniel Wojtyna znalazł podaniem z rzutu wolnego partnera w polu karnym, a ten momentalnie uderzył. Golkiper Jendruczek popisał się jednak pewną interwencją.

35:27
    Starał się teraz powalczyć o piłkę rozpędzony Omylak i ugrał rzut wolny. Goście popełniają przy okazji piąte przewinienie.

34:24
    Timeout dla gości.

34:08
    Zeszło nieco powietrze z zespołu przyjezdnego. Kolejne sytuacje stwarza teraz Clearex, ale znowu na wysokości zadania staje bramkarz.

33:26
    Trzeba podkreślić, że teraz MOKS Słoneczny Stok Białystok gra już w pełnym składzie. Nie ma już jednak możliwości dogrywki.

33:05
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki PAWEŁ BUDNIAK!

Były reprezentant Polski ratuje skórę Clearexowi! Zdecydował się były zawodnik Wisły Krakbet Kraków na uderzenie z dziesiątego metra i pokonał bezradnego w tej sytuacji golkipera!