Wisła Pu. – ROW Rybnik 2:2 (koniec) | Stal M. – Olimpia Z. 0:0 (koniec) | Siarka T. – GKS T. 2:0 (koniec)
Radomiak – Polonia B. 1:0 (koniec) | Nadwiślan – Puszcza 3:2 (koniec) | Okocimski – Znicz 0:3 (poz.)
Kotwica – Stal S. W. 1:0 (koniec) | Legionovia – Raków 0:0 (koniec) | Gryf – Błękitni 4:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
4:0 (2:0)
Błękitni Stargard
Sobota 28.05.2016, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • Runda 33

To wszystko co przygotowaliśmy dla Państwa. Zapraszamy na inne relacje na lajfy.com (18:54:48)

Gryf Wejherowo bardzo elegancko żegna się z publicznością i drugą ligą. Wysokie i pewne zwycięstwo z Błękitnymi 4:0 może chociaż trochę osłodzi spadek tej drużyny!

90

90
    Nic już tutaj nie jest w stanie wyrwać punktów Gryfowi!

88
    Gol dla Gryfa!
    Strzelcem bramki PIOTR ŁYSIAK, który podwyższa wynik!

87
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Klimczaka nieudane, ale sprawiło ono nieco problemów wysuniętemu golkiperowi Błękitnych.

85
    Ostatnie minuty II ligi w Wejherowie.

A kibice Gryfa prezentują oprawę w asyście rac.

82
    Gryf odzyskał kontrolę nad meczem.

78
    Magnuski odważnie wszedł w pole karne, ale zatrzymał się na obrońcy gospodarzy.

75
    Znów próbował Czychowski, ale nie wpisał się na listę strzelców po raz trzeci.

73
    Odpowiedź Błękitnych, ale na posterunku kolejny raz golkiper Gryfa!

72
    Piękny rajd ADRIANA KLIMCZAKA lewą stroną i pięknym strzałem po murawie pokonuje zawodnik Gryfa bramkarza gości..

71
    Zdunek z Kazimierowiczem i powinniśmy mieć bramkę kontaktową. Ten drugi jednak fatalnie przestrzelił!

69
    Jedna z nielicznych ostatnio wycieczek Gryfa pod bramkę Błękitnych. Będzie rzut rożny.

66
    Dużo strat się nam zrobiło. Od kilku minut nie mieliśmy żadnej sytuacji podbramkowej.

64
    Chwila ospałej gry w środku pola.

60
    Błękitni przejmują inicjatywę. W ostatnim czasie często zapuszczają się w pole karne Gryfu.

58
    Tym razem próbował Okuszko. Pewnie broni bramkarz gospodarzy.

57
    Swietna okazja! Strzela Magnuski i Fera broni z największym trudem!

56
    Odpowiadają Błękitni! Ładne uderzenie Flisa do boku paruje golkiper gospodarzy.

55
    Czychowski ładnie strzela w światło bramki.

53
    Gryf rozpędzony po pierwszej połowie cały czas przeważa.

50
    Ależ zamieszanie pod bramką Błękitnych. To powinna być bramka dla Gryfa! Jakimś cudem jednak wybija piłkę golkiper do spółki z obrońcami.

48
    Gryf nie zwalnia tempa! Pierwsze minuty rozgrywają się na połowie Błękitnych!

46

Gryf pewnie prowadzi z Błękitnymi 2:0. Trzeba powiedzieć, że gospodarze są zespołem zdecydowanie lepszym i w pełni zasługują na ten wynik. Bohaterem pierwszej połowy jest bez wątpienia Paweł Czychowski – strzelec dwóch bramek.

45

45
    Mamy przerwę w grze. Jeden z Gryfitów ucierpiał i leży na murawie.

45
    Znów próbuje Czychowski! Jego strzał minimalnie nad poprzeczką.

43
    Rzut rożny dla Gryfa, ale górą defensorzy Błękitnych.

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Pustelnik (Błękitni Stargard).

40
    Korner dla Błękitnych. Nic z tego nie wyszło.

37
    I znów bardzo aktywny dzisiaj Paweł Czychowski. Jego strzał głową nad bramką.

35
    Rozpędza się ekipa gości. Atakował teraz Magnuski, ale dobrze poradzili sobie defensorzy Gryfu.

33
    Czychowski szukał trzeciej bramki, ale jego lob z bardzo dalekiej odległości minął bramkę.

30
    Pół godziny gry za nami i to spadkowicz prezentuje się dzisiaj zdecydowanie lepiej!

28
    Atakował Magnuski, ale dograł niedokładnie. Tylko rzut z autu dla Błękitnych.

26
    Okuszko na spalonym. Od bramki zacznie bramkarz Gryfa.

23
    Najpierw bardzo groźnie strzelał Wicki. Jego strzał z wielkim trudem obronił bramkarz Błękitnych. Dobitka PAWŁA CZYCHOWSKIEGO jednak już była nie do obrony!

23
    Odpowiedź Błękitnych. Maciej Więcek myli się nieznacznie.

22
    Mońka bardzo mocno strzelił na bramkę, ale pewnie broni golkiper Błękitnych.

21
    Mamy prowadzenie spadkowicza! PAWEŁ CZYCHOWSKI ładnie odnalazł bezpańską piłkę i z około 15 metrów strzelił nie do obrony.

19
    Atakuje Gryf, dobrze jednak odpierają napór Błękitni.

17
    Chaotyczna gra z obu stron. Dużo strat i przypadkowych zagrań.

15
    Dośrodkowanie w pole karne Błękitnych. Piłka po koźle uderzyła w poprzeczkę!

14
    Dobry wypad pod bramkę Gryfa. Szarżowali Więcek z Siwkiem, ale we wszystko wmieszał się jeden z obrońców.

13
    Chwila mniej składnej gry z obu stron.

10
    I jeszcze raz atakują gracze Błękitnych, ale błąd Flisa zaprzepaścił okazję.

9
    W odpowiedzi dobra akcja Błękitnych. Dośrodkowywał Siwek, ale wszystko wyczyścił Nadolski.

8
    Pierwszy korner dla Gryfa. Dobre dośrodkowanie i niewielka pomyłka w strzale głową. Było blisko!

7
    Dobra próba ataku Błękitnych. Koniec końców sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

5
    Ciągle bez podbramkowych akcji.

3
    Początek odważny w wykonaniu obu ekip. Bardzo żwawo rozgrywane akcje. Miejmy nadzieję, że tak będzie przez cały mecz.

1

Zawodnicy powoli pojawiają się na murawie. Za chwilę początek tego spotkania!

Nie pozostaje nic innego jak tylko zaprosić Państwa na relację! Liczymy na dobre widowisko i grad goli w tym spotkaniu! Pierwszy meldunek z Wejherowa kilka minut przed pierwszym gwizdkiem!

Pierwsze spotkanie między tymi ekipami zostało rozegrane 7 listopada w Stargardzie. Wtedy górą byli zawodnicy Gryfu, którzy wygrali 1:0. Bramkę zdobył Krzysztof Wicki.

Pewni utrzymania natomiast mogą być Błękitni. Goście spotkania zapewnili sobie ligowy byt pewną wygraną z ROWem Rybnik 4:0. Mimo tego zawodnicy i sztab zapewniają walkę o pełną pulę,

Dla gospodarzy sytuacja jest jasna. Gryf żegna się tym meczem ze swoimi kibicami i II ligą. Pewnym jest już, że nie utrzymają się oni w lidze, gdyż strata do miejsca bezpiecznego to już siedem punktów!

Zapraszamy na 33. kolejkę II ligi. Będziemy w Wejherowie, gdzie tamtejszy Gryf zmierzy się z Błękitnymi Stargard. Przypomnijmy, że jest to przedostatnia seria gier.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.