2
25 25 29 17 12
Niedziela 29.05.2016, 08:40Eliminacje Igrzysk Olimpijskich - mężczyźni

15:12
    Podbijamy piłkę w obronie. Kończy kontrę Michał Kubiak, który atakuje po bloku rywali! Ależ radość w naszym obozie!

14:12
    Pewnie przyjmuje Zatorski. Po rękach rywali atakuje Michał Kubiak. Podwójna zmiana. Na boisku Łomacz i Kurek. Piłka meczowa!

9:7
    Przebija piłkę Michał Kubiak. Blokuje Ngapeth, ale nie trafia w boisko! Przerwa dla Laurenta Tillie!

8:7
    Doskonała kiwka Fabiana Drzyzgi. Nasi na prowadzeniu przy zmianie stron!

25:17
    Kapitana zagrywka Rafała Buszka! Z jego zagrywką nie poradził sobie Grebennikov! Przed nami tie-break!

24:17
    Świetnie po rękach rywali atakuje Rafał Buszek. Piłka setowa dla Polaków! Na boisku meldują się Łomacz i Kurek.

18:12
    Asem serwisowym popisuje się Fabian Drzyzga. Piłka po taśmie spada w boisko. Przerwa dla Laurenta Tillie.

16:11
    W aut z prawego skrzydła atakuje Anthony Rouzier. Druga przerwa techniczna w czwartym secie!

10:6
    Kiepskie przyjęcie Francuzów i w aut atakuje Earvin Ngapeth. O czas poprosił Laurent Tillie.

9:6
    Asem serwisowym popisuje się Fabian Drzyzga!

8:6
    Kiwka w środek Marcina Możdżonka. Pierwsza przerwa techniczna w czwartej partii!

6:5
    Przejście środkowej linii przez Dawida Konarskiego. Sprawdza jednak Stephane Antiga!

3:2
    Dawid Konarski ustrzelił zagrywką rywali! Świetny jest dzisiaj nasz atakujący!

31:29
    Było jednak boisko! Gramy dalej! Ależ thriller w Tokio!

30:30
    Ależ niewiele zabrakło! Zablokowany Ngapeth, ale piłka spada na minimalny aut. Sprawdza jednak Antiga!

30:29
    Kończy atak ze skrzydła po przekątnej Michał Kubiak. Kolejna piłka setowa!

29:28
    Po zagrywce Konarskiego przechodząca piłka. Kontrę kończymy ze środka! Piłka setowa! Przerwa dla Laurenta Tillie.

27:28
    Decyzja podtrzymana. Piłka meczowa dla Trójkolorowych. O czas poprosił wcześniej nasz szkoleniowiec.

27:28
    Niestety! Blok-antenka po ataku Kevina Tillie. Sprawdza jednak Stephane Antiga!

27:26
    Mamy piłkę w górze. Kontrę wykorzystuje Rafał Buszek. Piłka setowa dla nas!

23:24
    Popsuta zagrywka przez Karola Kłos. Piłka meczowa dla Trójkolorowych!

20:22
    Ajajaj! W aut atakuje Rafał Buszek. Coś sprawdza jednak Stephane Antiga!

18:19
    Earvin Ngapeth nie poradził sobie z zagrywką Artura Szalpuka!

14:17
    Kolejna kontra Francuzów, jednak Earvin Ngapeth atakuje w aut. Sprawdza Laurent Tillie!

13:16
    Serwis w siatkę Rafała Buszka. Druga przerwa techniczna w trzecim secie.

13:15
    W pół siatki atakuje Rouzier. O czas poprosił Laurent Tillie!

6:11
    Asem serwisowym popisuje się Benjamin Toniutti.

4:8
    Na podwójnym bloku zatrzymany teraz Rafał Buszek! Pierwsza przerwa techniczna w trzecim secie.

4:7
    Zatrzymany na prawym skrzydle Dawid Konarski. Krwawimy i to bardzo. Przerwa dla naszego szkoleniowca.

13:25
    Blok-aut po ataku ze skrzydła Kevina Tillie. Wyraźna wygrana Francuzów!

13:24
    W aut atakuje ze skrzydła Dawid Konarski. Piłka setowa dla Francuzów!

13:23
    I jeszcze jeden as serwisowy tego zawodnika. Polacy zdemolowani!

13:22
    Kevin Le Roux trafia zagrywką Pawła Zatorskiego. Fatalnie wygląda teraz nasza gra.

10:16
    Benjamin Toniutti nie dotknął siatki. Punkt dla rywali. Druga przerwa techniczna.

10:16
    Niestety, w aut atakuje Rafał Buszek. Będą sprawdzać jednak Polacy!

8:13
    Ajajaj! W taśmę po ataku z drugiej linii atakuje Rafał Buszek. Przerwa dla Polaków!

8:10
    Rafał Buszek trafia zagrywką Earvin Ngapetha!

7:10
    Bardzo trudna pozycji i Kevin Tillie atakuje w taśmę. Odrobiliśmy część strat. Przerwa dla Laurenta Tillie.

3:9
    Złe zagranie Michała Kubiaka. Sprawdza jednak Stephane Antiga. Czekamy na rezultat!

3:8
    Kontrę wykorzystuje Nicolas Le Goff, który atakuje po bloku biało-czerwonych. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie.

3:7
    Niestety, ponownie zablokowany został Michał Kubiak! O przerwę poprosił Stephane Antiga!

22:25
    Niestety, kończy seta atakiem ze skrzydła Earvin Ngapeth. Set dla Francuzów.

22:24
    Doskonała zagrywka Marcina Możdżonka, z którego zagrywką nie poradził sobie Grebennikov!

20:24
    Tym razem nie pomylił się Earvin Ngapeth. Piłka setowa dla Trójkolorowych!

16:20
    Kevin Le Roux ustrzelił zagrywką Michała Kubiaka. Przerwa dla Reprezentacji Polski.

14:16
    Pewne przyjęcie Grebennikova. Kończy ze skrzydła Rouzier. Druga przerwa techniczna. Prowadzi 16:14 Francja.

14:15
    Nie było błędu Polaków! Gramy dalej!

13:16
    Zablokowany na skrzydle został Michał Kubiak. Sprawdzają jednak biało-czerwoni!

6:10
    Tym razem Benjamin Toniutti posyła piłkę w sam narożnik boiska. Świetny serwis. Przerwa dla Reprezentacji Polski.

6:8
    Na kontrze pewnie obok naszego bloku atakuje Earvin Ngapeth. Pierwsza przerwa techniczna. 8:6 dla Trójkolorowych.