2
25 25 29 17 12
Niedziela 29.05.2016, 08:40Eliminacje Igrzysk Olimpijskich - mężczyźni

0:0
    Proszę Państwa, ależ to był pojedynek! Przegrywaliśmy 0:2 i gra w trzecim secie naszego zespołu wyglądał bardzo kiepsko. Stephane Antiga zrobił kilka zmian i nasi rezerwowi wykonali kawał świetnej roboty. Wpierw odmienili losy teoretycznie przegranej partii, a potem wygrali kolejne dwa sety! Wyśmienity mecz Dawida Konarskiego, a także dwójki dwójki Rafał Buszek – Fabian Drzyzga.

Drugi raz w tym turnieju wygrywamy 3:2 i jesteśmy na autostradzie do Rio! Tylko bardzo fatalna postawa naszego zespołu może sprawić, że Igrzyska nasi siatkarze będą oglądać przed telewizorami.

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji z tego kapitalnego pojedynku. Do usłyszenia! (10:58:44)

15:12

15:12
    Podbijamy piłkę w obronie. Kończy kontrę Michał Kubiak, który atakuje po bloku rywali! Ależ radość w naszym obozie!

14:12
    Pewnie przyjmuje Zatorski. Po rękach rywali atakuje Michał Kubiak. Podwójna zmiana. Na boisku Łomacz i Kurek. Piłka meczowa!

13:12
    Zaryzykował Rafał Buszek. Zagrywka autowa.

13:11
    Teraz gramy środkiem. Skutecznie atakuje Karol Kłos. Dwa oczka dzielą nas od zwycięstwa. Róbcie to dla nas!

12:11
    Niewiele zabrakło! Blok-aut jednak po ataku Rouzier! Na boisku melduje się Pujol.

12:10
    Z lewego skrzydła po skosie kapitalnie trafia Rafał Buszek! Ależ precyzja!

11:10
    Teraz z kolei po naszym bloku skutecznie atakuje Anthony Rouzier!

11:9
    Mocny atak Dawida Konarskiego. Blok-aut!

10:9
    Pierwszej piłki nie skończyli Francuzi, ale potem skutecznie Kevin Tillie.

10:8
    Świetnie przeciska piłkę w niesamowicie trudnej sytuacji Michał Kubiak!

9:8
    Tym razem pomylił się Fabian Drzyzga.

9:7
    Przebija piłkę Michał Kubiak. Blokuje Ngapeth, ale nie trafia w boisko! Przerwa dla Laurenta Tillie!