ROW Rybnik – Gryf | 2:2 (koniec) | | | Błękitni – Legionovia | 2:0 (koniec) | | | Raków – Kotwica | 3:1 (koniec) |
Stal S. W. – Okocimski | 3:0 (poz.) | | | Znicz – Nadwiślan | 3:1 (koniec) | | | Puszcza – Radomiak | 1:0 (koniec) |
Polonia B. – Siarka T. | 1:0 (koniec) | | | GKS T. – Stal M. | 1:0 (koniec) | | | Olimpia Z. – Wisła Pu. | 0:3 (koniec) |
Australia – Grecja | 1:0 (koniec) | | | Niemcy – Węgry | 2:0 (koniec) | | | Chorwacja – San Marino | 10:0 (koniec) |
Austria – Holandia | 0:2 (koniec) | | | Słowacja – Irlandia Północna | 0:0 (koniec) | | | Francja – Szkocja | 3:0 (koniec) |
USA – Kolumbia | 0:2 (koniec) | | | Kostaryka – Paragwaj | 0:0 (koniec) |
Miedź II – Gać | 0:3 (koniec) |
Warta – Lech II P. | 3:3 (koniec) | | | Toruń – Ostrów Wlkp. | 2:1 (koniec) | | | Unia Sw. – Jarota | 1:1 (koniec) |
Stal Rz. – Orzeł P. | 4:1 (koniec) |
Olimpia E. – Płomień | 6:0 (koniec) | | | Hur. Morąg – Concordia | 4:0 (koniec) |
Garbarnia – Wisła II | 2:3 (koniec) | | | Podhale N. Targ – Unia T. | 2:1 (koniec) | | | Soła – Wolania | 4:0 (koniec) |
Bodzentyn – KSZO | 2:0 (koniec) | | | Cracovia II – Sandomierz | 3:4 (koniec) |
Broń – Sokół | 0:1 (koniec) | | | Energia – ŁKS | 1:2 (koniec) | | | Polonia W. – Legia II | 1:3 (koniec) |
Ursus – Łowicz | 2:0 (koniec) |
BKS Stal – Piast II | 3:0 (koniec) | | | LKS Bełk – Szombierki | 5:0 (koniec) | | | Podbeskidzie II – Pawłowice Śl. | 0:4 (koniec) |
Jastrzębie – Ruch Z. | 3:1 (koniec) |
Cartusia – Lechia II | 1:0 (koniec) | | | Vineta – Kaszubia | 5:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Chwaszczyno | 1:0 (koniec) |
Bałtyk G. – Drawa | 2:0 (koniec) |
finał
Kostaryka
0:0
(0:0)
Paragwaj
90+5
|
Koniec meczu.
(01:04:16)
|
|
90+4
|
Czerwona kartka dla Kendall Waston (Kostaryka).
|
|
89
|
Zmiana w drużynie Paragwaj: z boiska schodzi Derlis González, na boisku pojawia się Juan Manuel Iturbe.
|
|
83
|
Żółtą kartkę otrzymuje Derlis González (Paragwaj).
|
|
79
|
Żółtą kartkę otrzymuje Nelson Valdez (Paragwaj).
|
|
77
|
Zmiana w drużynie Kostaryka: z boiska schodzi Bryan Ruiz, na boisku pojawia się Christian Bolaños.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Paragwaj: z boiska schodzi Jorge Benitez, na boisku pojawia się Nelson Valdez.
|
|
70
|
Zmiana w drużynie Paragwaj: z boiska schodzi Óscar Romero, na boisku pojawia się Édgar Benítez.
|
|
Zakłady dla początkujących: przeczytaj opinie o bukmacherach, znajdź najlepsze bonusy. Wejdź na zakladybukmacherskie99.pl!
|
||
67
|
Zmiana w drużynie Kostaryka: z boiska schodzi Joel Campbell, na boisku pojawia się Johan Venegas.
|
|
59
|
Zmiana w drużynie Kostaryka: z boiska schodzi Yeltsin Tejeda, na boisku pojawia się Randall Azofeifa.
|
|
49
|
Żółtą kartkę otrzymuje Rónald Matarrita (Kostaryka).
|
|
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
45+2
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
14.
|
||
13
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jorge Benitez (Paragwaj).
|
|
1
|
Żółtą kartkę otrzymuje Yeltsin Tejeda (Kostaryka).
|
|
1
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
|
Gole:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 0:4. Rzuty rożne: 5:8. Spalone: 0:3. Foule: 17:11.
Sędziowie: Patricio Loustau – Ezequiel Brailovsky, Ariel Scime (všichni Argentina)
Widownia:
Kartki: 1. Tejeda (CRC), 49. Matarrita (CRC) – 13. Benitez (PAR), 79. N. Valdez (PAR), 83. González (PAR) 90+4. Waston (CRC)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 0:4. Rzuty rożne: 5:8. Spalone: 0:3. Foule: 17:11.
Kostaryka:
Pemberton – Gamboa, Waston, Acosta, Ó. Duarte, Matarrita – B. Ruiz (C) (77. Bolaños), C. Borges, Tejeda (59. Azofeifa), Campbell (67. Venegas) – Ureña.
Zmiany: Danny Carvajal, L. Moreira – F. Calvo, Umaña, Oviedo, Salvatierra, Bolaños, Granados, Azofeifa, Saborío, Venegas, Woodly.
Trener:
Paragwaj: Villar (C) – B. Valdez, G. Gómez, P. da Silva, Samudio – Piris Da Motta, Ortiz – González (89. Iturbe), Ó. Romero (70. É. Benítez), Lezcano – Benitez (73. N. Valdez).
Zmiany: A. Silva, D. Barreto – Piris, Balbuena, B. Riveros, V. Ayala, Rojas, Almirón, N. Valdez, É. Benítez, A. Sanabria, Iturbe.
Trener:
Zmiany: Danny Carvajal, L. Moreira – F. Calvo, Umaña, Oviedo, Salvatierra, Bolaños, Granados, Azofeifa, Saborío, Venegas, Woodly.
Trener:
Paragwaj: Villar (C) – B. Valdez, G. Gómez, P. da Silva, Samudio – Piris Da Motta, Ortiz – González (89. Iturbe), Ó. Romero (70. É. Benítez), Lezcano – Benitez (73. N. Valdez).
Zmiany: A. Silva, D. Barreto – Piris, Balbuena, B. Riveros, V. Ayala, Rojas, Almirón, N. Valdez, É. Benítez, A. Sanabria, Iturbe.
Trener:
Sędziowie: Patricio Loustau – Ezequiel Brailovsky, Ariel Scime (všichni Argentina)
Widownia: