Ruch – Raków 1:0 (koniec) | Wisła K. – Zagłębie S. 3:1 (koniec) | Sandecja – Puszcza 1:1 (koniec)
Wisła Pł. – Miedź 0:0 (koniec) | Śląsk – Hapoel BS 0:3 (koniec) | Jagiellonia – Vardar 0:2 (koniec)
Górnik Z. – Termalica 1:1 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
1:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice
Środa 29.06.2016, 11:00 • Stadion KS Biegoniczanka Nowy Sącz, Nowy Sącz • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (12:50:53)

Pierwszy sparing Sandecji Nowy Sącz za nami. Było to kiepskie widowisko, które finalnie zakończyło się rezultatem 1:1.

Kolejny mecz towarzyski ekipa z Nowego Sącza zagra już w najbliższą sobotę. Wówczas rywalem Sandecji będzie Stal Stalowa Wola.

90+3

90+2
    Gol dla Sandecji!
    Strzelcem bramki DAWID JANCZYK. Doskonałe dośrodkowanie z lewej strony boiska. Piłka minęła bramkarza, a następnie dotarła do Janczyka, który ze stoickim spokojem wpakował ją do siatki.

90+1
    Słaby uderzał z rzutu wolnego. Dobra interwencja bramkarza.

90
    Janczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i trafił prosto w niego!

88
    Kolejne uderzenie zawodnika Puszczy. Tym razem Grzegorczyk zdołał sparować piłkę.

87
    Gol dla Puszczy!
    Strzelcem bramki DAWID SOJDA, który zobaczył, że Grzegorczyk jest dość mocno wysunięty, więc go przelobował. Goalkeeper Sandecji próbował interweniować, ale bezowocnie.

82
    Mocny strzał z dystansu pewnie sparował Grzegorczyk.

80
    Świetna okazja dla niepołomickiej Puszczy! Zawodnicy przyjezdnej ekipy trzykrotnie uderzali w kierunku bramki Grzegorczyka. Pierwszy z tych strzałów poszybował obok słupka, a później dobrze blokowali obrońcy!

77
    Janczyk świetnie przyjął piłkę, a następnie oddał soczyste uderzenie. Futbolówka odbiła się od jednego z rywali i opuściła boisko.

71
    Gra toczy się głównie w okolicach linii środkowej. Dużo walki, przepychanek, ale brakuje jakichkolwiek akcji.

65
    Danek pojawił się na murawie w miejsce jednego z zawodników testowanych.

57
    Dobry atak Sandecji! Jeden z zawodników testowanych oddał świetne uderzenie głową, ale jeszcze lepiej interweniował goalkeeper Puszczy.

55
    Pierwsza składniejsza akcja Puszczy w tej połowie kończy się niedokładnym podaniem. Od bramki Sandecja.

46

Kiepskie spotkanie. Ewidentnie widać, że obie drużyny nie chcą stracić bramki. Mieliśmy jednak kilka ciekawszych akcji. Za kilka chwil rozpocznie się druga połowa.

45

Marcin Rogowski

Mateusz

Gole: 90+2. Janczyk – 87. Sojda

Sandecja Nowy Sącz:
    I połowa: Radliński – Danek, Bartków, Basista, Słaby – Surma, Baran, Trochim, Małkowski – Dudzic, Piszczek

II połowa: Grzegorczyk – ZT (65' Danek), Szeliga, Bartków, Słaby – ZT, Kasprzak, Smoleń, ZT, Leszczak – Janczyk