Termalica – Karvina 3:1 (koniec) | Korona – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Górnik Z. – AFE 0:1 (koniec)
Piast – Raków 1:1 (koniec) | Sandecja – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Wisła Pł. – Polonia Śr. 1:0 (koniec)
Concordia – Gryf 1:0 (koniec) | Lechia – Partizan 0:3 (koniec) | GKS K. – ROW Rybnik 1:0 (koniec)
Pawłowice Śl. – GKS T. 0:0 (poz.) | MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław 4:0 (koniec) | Stomil – MKS Ełk 1:0 (koniec)
Stal M. – Puszcza 3:0 (koniec) | Lech P. – Zagłębie L. 3:0 (koniec) | Wisła K. – Ruch 1:1 (koniec)
Podbeskidzie – Odra O. 0:2 (koniec) | Pogoń – Hapoel BS 1:2 (koniec) | Jagiellonia – Osijek 2:2 (koniec)
Legia – CSKA Sofia 0:1 (koniec) | Bytovia – Partizan 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Radomiak 2:1 (koniec)
GKS Katowice
1:0 (1:0)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 02.07.2016, 11:00 • Stadion Miejski, Katowice • Spotkania towarzyskie

W dniu dzisiejszym nie mieliśmy przyjemności oglądać wybitnego spotkania. Wynik spotkania został ustalony jeszcze w pierwszej odsłonie, kiedy to bramkę zdobył Goncerz. W drugiej połowie na murawie oglądaliśmy całkiem nowe jedenastki, jednak świeżość niewiele zmieniła i nadal oglądaliśmy dość nudne spotkanie, w którym nie mieliśmy wiele okazji. (12:48:15)

90

88
    Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

86
    Bramkarz gości skrócił kąt rywalowi i dzięki temu uratował swój zespół przed stratą drugiej bramki.

85
    Po rzucie rożnym goście wybijają na "uwolnienie".

84
    Ładne prostopadłe podanie w stronę napastnika GKS-u, ale w porę zdążył interweniować defensor gości. Będzie róg.

83
    Na spalonym złapany zawodnik gości.

81
    Strzał z rzutu wolnego wysoko nad bramką gości.

80
    Szołtys faulowany ok. 30 metrów od bramki rywala.

79
    Niedokładny wykop Rosy. Aut dla gospodarzy.

77
    Akcja gości kończy się nieudanym strzałem z 10. metrów.

75
    Jaronim próbował dośrodkować w pole karne rywala. Z tego podania wyszedł bardziej strzał, z którym radzi sobie bramkarz gości.

73
    W odpowiedzi mamy strzał Tkocza z lewej strony pola karnego. Na posterunku Wierzbicki, którego takie strzały nie mogą zaskoczyć.

73
    Duda otrzymał dobre podanie od partnera z drużyny. Zawodnik gospodarzy próbował znaleźć lepiej ustawionego kolegę w polu karnym, jednak jego podanie przechwycone przez defensywę rywala.

72
    Kompletnie nieudany strzał piłkarza gości.

71
    Na spalonym gracz gospodarzy.

70
    Ponownie mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

68
    Ależ okazję mieli przyjezdni. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła sam na sam na 10. metrze znalazł się jeden z zawodników rybnickiego klubu. Piłkarzowi ROW-u zabrakło jednak techniki i nie poradził sobie z przyjęciem piłki. W ostateczności błąd piłkarza gości wykorzystał Wierzbicki, który złapał piłkę.

66
    Tkocz złapany na spalonym.

Damian Apostolski

Gole: 33. Goncerz

Kartki:   29. Wołkowicz (KAT)

GKS Katowice:
    I połowa: Nowak – Czerwiński, Kamiński, Garbacik, Abramowicz – Pielorz, Zejdler – Mandrysz, Foszmańczyk, Wołkowicz – Goncerz.

II połowa: Wierzbicki – Frańczak, Praznovsky, Jurkowski, Abramowicz (64. Jaromin)– Duda, Kalinkowski – Bębenek, Szołtys, Stanik – Prokić.

ROW 1964 Rybnik:
    I połowa: Makuchowski – Janik, Cichy, Balul, Gojny – Jary, Slisz – Muszalik, Tkocz, Dzierbicki, Gładkowski.

W drugiej połowie zagrali: Rosa, Dudzik, Groborz, Siwek, a także testowani.