Termalica – Karvina 3:1 (koniec) | Korona – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Górnik Z. – AFE 0:1 (koniec)
Piast – Raków 1:1 (koniec) | Sandecja – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Wisła Pł. – Polonia Śr. 1:0 (koniec)
Concordia – Gryf 1:0 (koniec) | Lechia – Partizan 0:3 (koniec) | GKS K. – ROW Rybnik 1:0 (koniec)
Pawłowice Śl. – GKS T. 0:0 (poz.) | MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław 4:0 (koniec) | Stomil – MKS Ełk 1:0 (koniec)
Stal M. – Puszcza 3:0 (koniec) | Lech P. – Zagłębie L. 3:0 (koniec) | Wisła K. – Ruch 1:1 (koniec)
Podbeskidzie – Odra O. 0:2 (koniec) | Pogoń – Hapoel BS 1:2 (koniec) | Jagiellonia – Osijek 2:2 (koniec)
Legia – CSKA Sofia 0:1 (koniec) | Bytovia – Partizan 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Radomiak 2:1 (koniec)
Górnik Zabrze
0:1 (0:0)
Reprezentacja AFE
Sobota 02.07.2016, 10:00 • Rybnik-Kamień • Spotkania towarzyskie

Porażka Górnika Zabrze w meczu z reprezentacją AFE. Pojedynek zaplanowano na dwie połowy po 35 minut. Lepiej wytrzymali jego trudy Hiszpanie i w 63. minucie zdobyli zwycięskiego gola. (11:37:26)

70

65
    Zmieniają się młodzi piłkarze Górnika Zabrze na boisku. Nie ma to jednak przełożenia na zmianę wyniku. Pozostało 5 minut, by przynajmniej wyrównać.

63
    Gol dla AFE!

Sprytne i efektowne rozegranie reprezentacji AFE i po nieco ponad godzinie wyszła na prowadzenie. Hiszpanie blisko zwycięstwa! ISHMAEL KOFI cieszy się z gola.

60
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Pawłowski, na boisku pojawia się Młynarczyk.

55
    Było blisko, by Górnik Zabrze wyszedł na prowadzenie. Reprezentacja AFE ratowała się wybiciem z linii bramkowej po strzale Grendela. Próbował jeszcze dobijać Żurkowski, ale bezskutecznie.

46

Nieznaczna przewaga Górnika Zabrze nie przełożyła się na gola. Drużyny umówiły się, że obie połowy sparingu potrwają 35 minut z uwagi na trudne warunki.

35

25
    Widać przewagę Górnika Zabrze, ale nie przekłada się na gole. Próbował zmienić ten stan Łukasz Wolsztyński po prostopadłym podaniu.

15
    Dariusz Pawłowski miał trochę miejsca na strzał po akcji Grendela, ale dobrze blokują piłkarze z Hiszpanii.

10
    Urynowicz zdobył gola w poprzednim sparingu Górnika Zabrze. Pojedynek z reprezentacją AFE rozpoczął od niecelnego uderzenia.