Nadwiślan – Legionovia 0:3 (koniec) | Świt NDM – Znicz 2:1 (koniec) | Wda – Rozwój 3:0 (koniec)
Jarosław – ROW Rybnik 2:3 (po dogrywce) | Tomaszów Maz. – Stal M. 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – GKS T. 2:3 (po dogrywce)
KKS – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce) | Chełmianka – Olimpia Z. 1:3 (po dogrywce) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec)
Jastrzębie – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Odra O. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Kotwica 0:6 (koniec)
Radomiak – Stal S. W. 4:0 (koniec)
koniec po dogrywce
ŁKS 1926 Łomża
2:3 (1:1)
GKS Tychy
Sobota 16.07.2016, 17:00 • Stadion Miejski w Łomży, ul. Zjazd 18 • Fortuna Puchar Polski

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

ŁKS Łomża – gra na szczeblu rozgrywkowym na poziomie trzeciej ligi. W poprzednim sezonie zajęli piąte miejsce z dorobkiem 65 punktów. Puchar Polski na szczeblu regionalnym wygrali po oddaniu walkowerem, gdyż Dąb Dobrowa Białostocka nie przystąpił do gry.

GKS Tychy – wraca po rocznej przerwie na zaplecze ekstraklasy. Jedynym jak dotąd transferem przeprowadzonym do tej pory jest zakup Jakuba Kowalskiego z Podbeskidzia Bielsko Białe.

Na relacje ze zmiany wyniku zapraszam od godziny 17:00.

ŁKS 1926 Łomża: Wienczatek – Baranowski, Rydzewski, Gałązka, Melao, Kamienowski, Korotkiewicz, Styś, Olesiński, Lemański, Sadowski

Rezerwowi: Chludziński – Drozdowski, Kacprzyk, Tarnowski, Kimira, Brzozowski, Wasiulewski

GKS Tychy: Igaz – Górkiewicz, Boczek, Tanżyna, Mańka – Kowalski, Bukowiec, Hirskyi, Grzeszczyk, Radzewicz – Mączyński

Rezerwowi:
    Florek – Zganiacz, Grzybek, Szumilas, Błanik, Gancarczyk, Varadi

Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

1

2
    ŁKS Łomża gra dzisiaj w biało-czerwonych strojach, natomiast goście występują cali na czerwone.

5
    Groźna sytuacja dla gości, jednak Grzeszczyk przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

10
    Zmiana w drużynie ŁKS 1926 Łomża: z boiska schodzi Rydzewski, na boisku pojawia się Kacprzyk.

15
    Pierwszy kwadrans gry za nami i oblężenie bramki ŁKS-u trwa w najlepsze, jeśli nic się nie zmieni, to tyszanie niebawem powinni wyjść na prowadzenie.

17
    Gol dla Łomży!
    Mimo przewagi gości, to gospodarze wychodzą na prowadzenie! Po wyborowej kontrze ŁKS-u w dogodnej sytuacji znalazł się DANIEL LEMAŃSKI, który pokonuje wychodzącego z bramki Igaza!

25
    Gol dla GKS-u!
    Płaskie uderzenie MATEUSZA MĄCZYŃSKIEGO tuż przy prawym słupku i Wienczatek musi wyciągać piłkę z siatki!

36
    Michał Sadowski wpadł w pole karne, gdzie upada i zamiast rzutu karnego sędzia dopatrzył się próby wymuszenia rzutu karnego i ukarał zawodnika żółtą kartką.

45
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45+2

Jak do tej pory w Łomży mamy bramkowy remis. Zdecydowaną przewagę mają tyszanie, ale to pierwsi na prowadzenie wyszli gracze z Łomży, lecz chwile później wyrównał Mączyński. Zapowiada się ciekawe drugie 45 minut.

49
    Reinaldo Melao ukarany został żółtą kartką za faul na zawodniku gości.

51
    Karny dla GKS-u!

52
    ŁUKASZ GRZESZCZYK pewnie wykonuje jedenastkę!

56
    Żółtą kartkę otrzymuje Boczek (ŁKS 1926 Łomża).

57
    Do piłki ustawił się MARIUSZ BARANOWSKI, który pokonuje strzał bezpośrednio ze stałego fragmentu gry Igaza!

64
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Radzewicz, na boisku pojawia się Varadi.
    Zmiana w drużynie ŁKS 1926 Łomża: z boiska schodzi Styś, na boisku pojawia się Kimura.

75
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Hirskyi, na boisku pojawia się Zganiacz.

82
    Zmiana w drużynie ŁKS 1926 Łomża: z boiska schodzi Kacprzyk, na boisku pojawia się Brzozowski.

85
    Do końca spotkania pozostało około pięciu minut regulaminowego czasu gry i jeśli wynik się nie zmieni obejrzymy dogrywkę.

88
    Próbował indywidualnie teraz Mączyński i jego próba przelatuje centymetry nad poprzeczką!

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe pięć minut.

90
    Druga połowa skończona.

Wynik tego pojedynku nie został rozstrzygnięty w regulaminowych 90 minutach i będziemy potrzebowali dogrywki.

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

96
    Ależ fenomenalną okazję miał Grzeszczyk! Z bliskiej odległości trafia w słupek!

100
    Obie drużyny mają już za sobą sto minut gry. Cały czas przeważają tyszanie, jednak ich nieskuteczność momentami prosi o pomstę do nieba.

101
    Melao fauluje Varadiego otrzymuje drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną i dodatkowo przyjezdni będą mieli rzut karny!

101
    ŁUKASZ GRZESZCZYK po raz drugi podszedł do futbolówki i pewnie wykorzystał "wapno"!

105
    Pierwsza dogrywka skończona.

Przed nami ostatni kwadrans tego spotkania. Gospodarze muszą rzucić wszystkie siły do ataku, jeśli chcą jeszcze powalczyć w tym spotkaniu.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

110
    Goście spokojnie rozgrywają pomiędzy sobą piłkę zmuszając rywali do biegania.

113
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Kowalski, na boisku pojawia się Błanik.

118
    Żółtą kartkę otrzymuje Grzeszczyk (GKS Tychy).

120

Tyszanie potrzebowali dodatkowych 30 minut, aby pokonać niższej notowaną ekipę z Łomży. Kolejnym rywalem w Pucharze Polski będzie Olimpia Zambrów.

Dziękuje bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania zapraszając na resztę dzisiejszych meczów pucharowych relacjonowanych na naszym portalu. (19:37:02)

Jarek Jurkiewicz

Gole: 17. Lemański, 57. Baranowski – 25. Mączyński, 52. Grzeszczyk (kar.), 101. Grzeszczyk (kar.)

Kartki:   36. Sadowski (LOM), 49. Melao (LOM), 56. Boczek (LOM) – 118. Grzeszczyk (GKT)   101. Melao (LOM)

ŁKS 1926 Łomża: Wienczatek – Baranowski, Rydzewski(10.Kacprzyk(82.Brzozowski)), Gałązka, Melao, Kamienowski, Korotkiewicz, Styś(64.Kimura), Olesiński, Lemański, Sadowski
    Zmiany: Chludziński – Drozdowski, Kacprzyk, Tarnowski, Kimura, Brzozowski, Wasiulewski

GKS Tychy: Igaz – Górkiewicz, Boczek, Tanżyna, Mańka – Kowalski(113.Błanik), Bukowiec, Hirskyi(75.Zganiacz), Grzeszczyk, Radzewicz(64.Varadi) – Mączyński
    Zmiany: Florek – Zganiacz, Grzybek, Szumilas, Błanik, Gancarczyk, Varadi

Sędziowie: Dominik Sulikowski (Gdańsk)