FC Barcelona – Celtic 3:1 (koniec) | Real Madryt – Chelsea 3:2 (koniec) | Inter – Bayern 1:4 (koniec)
FC Barcelona
3:1 (3:1)
Celtic F.C.
Sobota 30.07.2016, 19:00 • Aviva Stadium, Dublin • International Champions Cup

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (21:01:12)
    Barcelona wygrywa z The Boys:

Za nami ciekawa rywalizacja między Barceloną i zawodnikami The Boys. Blaugrana wygrała ostatecznie 3:1 i pokazała się z niezłej strony. Szansę na zaprezentowanie swoich możliwości otrzymało wielu młodych graczy, którzy w ogromnej przewadze pokazali Luisowi Enrique, że warto na nich stawiać. Z kolei gracze Brendana Rodgersa na tle mocnej Dumy Katalonii również pokazali się z niezłej strony. Są oni teraz głównymi kandydatami do wygrania swojej ligi i może powalczą o wyjście z grupy w Champions League.

90+2

90+1
    Arbiter dorzuca do tego spotkania dwie minuty. Jedną z ostatnich akcji mogą wyprowadzać zawodnicy Blaugrany.

90
    Dembele próbował jeszcze w swojej ostatniej akcji pokazać z dobrej strony. Po jego indywidualnym rajdzie nie było jednak nawet strzału.

89
    Mnożą się kolejne straty w środkowej strefie boiska po obu stronach. Zawodnicy najchętniej udali by się już do szatni, gdyż wynik jest przesądzony.
    Barcelona wprowadziła dzisiaj na boisko wielu młodych graczy:

88
    Za moment dowiemy się ile minut doliczy sędzia do tej rywalizacji. Zazwyczaj w tego typu meczach sędziowie kończą razem z upływem dziewięćdziesiątej minuty.

87
    Bardzo wysoko podchodzą z pressingiem zawodnicy Brendana Rodgersa, ale nie przynosi to odpowiedniego efektu.

86
    Bardzo ładne podanie otrzymał w polu karnym jeden z graczy Barcelony, ale powrót Dembele nie pozwolił mu na oddanie uderzenia.

85
    Blaugrana skupiła się teraz na grze z kontry. Każda kolejna taka okazja stwarza zagrożenie pod bramką Celtic FC.

84
    Niezbyt wiele ruchu mają gracze The Boys w ofensywie. Przez to właśnie nie potrafią przedostać się oni wystarczająco blisko bramki Barcelony.

82
    Rozluźnieni już nieco są gracze Dumy Katalonii i popełniają błędy już na swojej połowie. Rogić starał się wykorzystać jeden z nich, ale jego strzał przeleciał obok słupka.

81
    W tym momencie niemal cały skład Barcelony składa się z młodych zawodników, którzy są wychowani w klubowej akademii.

78
    Zmiana w drużynie Celtic F.C.: z boiska schodzi Izaguirre, na boisku pojawia się Fisher.

78
    Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi Camara, na boisku pojawia się Nili.

77
    Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi Munir, na boisku pojawia się Gumbau.

77
    Zmiana w drużynie FC Barcelona: z boiska schodzi Masip, na boisku pojawia się Martinez.

Dawid Czempisz

Gole: 11. Turan, 31. Ambrose (sam.), 39. Munir – 29. Griffiths

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
    Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 6:7. Rzuty rożne: 5:1. Spalone: 4:5. Foule: 11:9.
    FC Barcelona: Masip (76. Martinez) – Vidal, Mathieu (61. Marlon), Martinez, Camara (77. Nili) – Denis Suarez (66. Alfaro), Arda Turan (61. Carbonelli), Roberto (66. Alena) – Munir (77. Gumbau), Luis Suarez (61. Mujica), Messi (46. Samper).
    Zmiany: Samper, J.A. Suarez, Borja Lopez, Nili, Marlon, Alena, Carbonelli, Gumbau, Josep Martinez, Tellon, Mujica, Alfaro.

Celtic F.C.: Gordon (46. Fasan) – Janko (46. Ralston), Ambrose (64. McCart), O’Connell (46. Ajer), Izaguirre (78. Fisher)– Brown (46. Allan), Bitton (46. Rogić), McGregor (46. Armstrong); Roberts (46. Ciftci) – Griffiths (46. Dembele), Forrest (63. Christie).
    Zmiany: Fasan, Fisher, Ciftci, Dembele, Armstrong, Christie, Rogic, Allan, Ajer, McCart, Ralston.

Sędziowie: Neil Doyle