Lechia – Wisła K. 3:1 (koniec) | Wisła Pł. – Legia 2:3 (koniec)
Wisła Płock
2:3 (2:2)
Legia Warszawa
Sobota 30.07.2016, 20:30 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • PKO Ekstraklasa • 3. runda

Gratulacje za świetny powrót!

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Na inne relacje zapraszamy Państwa na lajfy.com! (22:24:47)

Legia pnie się w górę w ligowej tabeli. Po dwóch remisach przyszedł czas na zwycięstwo. W środę rewanż w Lidze Mistrzów, nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek!

Koniec spotkania! Wisła Płock przegrywa 2:3 z Legią Warszawa. Beniaminek prowadził już 2:0, ale jak to powiada Pep Guardiola, takie prowadzenie jest najgorszym z możliwych. Legia powróciła do meczu już w pierwszej połowie, a bramkę dającą trzy punkty zdobył w 58. minucie Igor Lewczuk.

90+4

90+4
    Langil obija nogę rywala i wywalcza korner dla Legii. Mistrz Polski zagrał jednak na tyle bezpiecznie, że już słyszymy gwizdek arbitra!

90+3
    Odegranie piłki przez Kante przed pole karne do Kriwca, który przyjął ją sobie i nieczysto posłał daleko obok słupka bramki Malarza. Czas ucieka!

90+1
    Klepka dwóch zawodników Legii przy narożniku boiska, obrońcy przeczytali ich intencje i złapali swoich rywali na spalonym.

90
    Prijović miał przed sobą tylko jednego obrońcę, lecz nie potrafił go minąć. Miał spore problemy Szwajcar z wykonaniem zwodu. Doliczone cztery minuty przez Tomasza Musiała!

89
    Arkadiusz Malarz trzyma piłkę w rekach i kradnie cenne sekundy. Wydaje się, że Legia dociągnie to prowadzenie, no ale zostało jeszcze kilka minut, wliczając to, co dorzuci arbiter!

88
    Rajd wykonał teraz Brzyski, ale nie zauważył biegnącego po drugiej stronie Kucharczyka, który ma duże pretensje do kolegi.

87
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Arkadiusz Reca, na boisku pojawia się Mikołaj Lebedyński.

85
    Reca poza linią boiska, łapią skurcze skrzydłowego. Najprawdopodobniej będzie potrzebna zmiana.
    84. Gruzin wciąż próbuje pokonać golkipera Legii!

84
    Merebaszwili jest teraz największym zagrożeniem pod bramką Legionistów! Bardzo mocno podkręcona piłka mija dalszy słupek broniony przez Malarza!

83
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Thibault Moulin, na boisku pojawia się Nemanja Nikolić.
    81. Ciekawe czy Brzyski wie, co się wydarzyło.

81
    Świetnie teraz zakręcił Merebaszwili rywalem, a był nim Brzyski. Powrót Langila, który wyłożył nogę i przyblokował tym samym próbę uderzenia. Pierwszy korner nieudany, jest jeszcze drugi dla gospodarzy!

Miłosz Knapczyk

Gole: 2. Bozic, 10. Szymiński – 17. Prijović, 41. Kucharczyk, 58. Lewczuk

Kartki:   44. Kosecki (LEG)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 1:4. Foule: 14:8.
    Wisła Płock: Kiełpin – Stępiński, Bozic, Szymiński, Stefańczyk – Rogalski (65. Kriwiec), Furman – Reca (87. Lebedyński), Iliew, Hemeha (46. Merebaszwili) – Kante.
    Zmiany: Kryczka – Byrtek, Sylwestrzak, Kriwiec, Kun, Lebedyński, Merebaszwili.

Legia Warszawa: Malarz – Brzyski, Lewczuk, Rzeźniczak, Broź – Moulin (83. Nikolić), Hämäläinen (71. Jodłowiec), Kopczyński – Kucharczyk, Prijović, Kosecki (68. Langil).
    Zmiany: Cierzniak – Jodłowiec, S. Vranješ, Langil, Niezgoda, Nikolić, Wieteska.

Sędziowie: Tomasz Musiał – Mucha, Arys