FCSB – Sparta 2:0 (koniec) | Kopenhaga – Astra 3:0 (koniec) | Hapoel BS – Olympiakos 1:0 (koniec)
Young Boys – Szachtar 2:0 (4:2 po rz. karnych) | FC Salzburg – Partizani 2:0 (koniec) | PAOK – Ajax 1:2 (koniec)
Monaco – Fenerbahce 3:1 (koniec) | Legia – AS Trencin 0:0 (koniec) | Celtic – FK Astana 2:1 (koniec)
Anderlecht – Rostow 0:2 (koniec)
Celtic F.C.
2:1 (1:0)
FK Astana
Środa 03.08.2016, 20:45 • Celtic Park, Glasgow • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • 3 runda kwalifikacyjna

Ależ to był pojedynek w Glasgow! Ostatecznie po dwóch rzutach karnych, podyktowanych zarówno w doliczonym czasie pierwszej, jak i drugiej połowy awans do IV rundy eliminacji wywalczył Celtic! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje, tylko na Lajfy.com! (22:41:27)

90+4

90+2
    Gol dla Celticu!

To już koniec! MOUSSA DEMBELE równie pewnie egzekwuje jedenastkę, co Griffiths i gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie!
    Dembelé (CEL) - 2:1
    90+1. Šitov (ATN)

90+1
    Spóźnione wejście Shitova i czerwona kartka dla gracza Astany!

90
    Kolejny rzut karny dla Celticu!
    89.

89
    Najprawdopodobniej doczekamy się dogrywki w tym spotkaniu! Obecny wynik sprawia, że w całym dwumeczu mamy remis 2:2.

87
    Od wrzutu piłki z autu na wysokości własnego pola karnego grę wznowią Kazachowie.

86
    Griffiths bardzo ostro faulowany na połowie Astany, ale arbiter nie decyduje się na sięgnięcie po kartkę!

85
    Po zbyt wysokim dośrodkowaniu w pole karne miejscowych piłkę pewnie wyłapuje Gordon.

84
    Długo budowali swoją akcję gracze Celticu, ale ostatecznie skończyło się to utratą futbolówki przez Browna.

82
    Gospodarze wyruszali z kontratakiem, ale w odpowiednim momencie przerwał go Logvinenko.

81
    Dużo miejsca zrobiło się w środku pola. Gra szybko przenosi się spod jednej bramki do drugiej.

79
    Strzał McGregora znakomicie broni Eric, który chwilę wcześniej popisał się również perfekcyjnym piąstkowaniem.

78
    Coraz mocniej naciskają przyjezdni. Czy Astana wykorzysta słabszą dyspozycję gospodarzy i zada drugi cios? Zapowiada się emocjonująca końcówka!

76
    Kazachowie wywalczyli rzut wolny bardzo blisko pola karnego przeciwników. Indywidualnie napomniany został przy tej okazji również O'Connell.

75
    Zmiana w drużynie Celtic F.C.: z boiska schodzi Forrest, na boisku pojawia się Dembele.

Gole: 45+3. Griffiths (kar.), 90+2. Dembele (kar.) – 62. Ibraimi

Kartki:   76. O'Connell (CEL) – 21. Shitov (ATN), 45+2. Shomko (ATN), 67. Muzhikov (ATN)   90+1. Shitov (ATN)

Celtic F.C.: Gordon – Janko, Lustig, O'Connell, Tierney, Brown (C), McGregor, Armstrong (61. Toure), Roberts (32. Johansen), Forrest (75. Dembele), Griffiths

Zmiany: Fasan – Izaguirre, Toure, Rogic, Johansen, Dembele, Ciftci

FK Astana: Eric (C) – Anicic, Beysebekov, Canas, Kabananga, Logvinenko, Muzhikov, Nurgaliyev (57. Ibraimi), Shitov, Shomko, Twumasi

Zmiany: Mokin – Despotović, Ibraimi, Kulbekov, Maliy, Najaryan, Tagybergen

Sędzia główny: Istvan Kovacs
    Asystenci: Vasile Marinescu, Mihai Artene
    27.07.2016
    FK Astana - Celtic 1:1

Gole: 19. Logvinienko – 78. Griffiths

Kartki:   27. Nurgaliyev (ATN), 90+6. Ibraimi (ATN) – 76. Griffiths (CEL), 90+6. Brown (CEL)

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
    Strzały celne: 7:1. Strzały niecelne: 7:5. Rzuty rożne: 8:2. Spalone: 3:1. Foule: 9:11.