Helas Brno – Zduńska Wola 3:3 (koniec) | AZS UŚ – Rekord 1:5 (koniec)
1:5 (0:2)
Rekord Bielsko-Biała
Piątek 05.08.2016, 19:15 • Hala Szopienice, Katowice • Mecze towarzyskie

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje Lajfy.com! (20:35:35)

To już koniec mecz. AZS UŚ Katowice poległ na własnej hali 1:5 Rekordowi Bielsko-Biała. Bohaterem meczu można uznać Bondara, ale to akurat ze względu na dwie zdobyte bramki. Ogólnie gracze Rekordu pokazali się dzisiaj z bardzo dobrej strony i mogą oni pozytywnie myśleć o zbliżającym się sezonie. Paweł Machura i jego chłopaki z kolei muszą jeszcze wiele poprawić w swojej grze.

74:52
    Paweł Budniak przeprowadził jeszcze ostatnią akcję w tym spotkaniu! Jego strzał zza pola karnego o mały włos mija bramkę Bednarczyka!

74:00
    Przed nami ostatnia minuta tej rywalizacji. Bednarczyk szukał podaniem Minkusa, ale zagrywał zbyt słabo do przodu.

73:20
    Kowaluk wybija piłkę z linii bramkowej! Piłka po uderzeniu zawodnika Rekordu zmierzała do katowickiej bramki, ale gracz gospodarzy interweniuje w ostatniej chwili!

72:49
    Przewinienie w defensywie zapisują na swoim koncie gracze Rekordu. Dzisiaj nie liczymy jednak fauli z obu stron.

71:39
    Kolejne zmiany w obu drużynach. Trenerzy dają jeszcze pograć kolejnym zawodnikom. Niecelny strzał z daleka oddaje Vakhula.

70:24
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki OLEKSANDER BONDAR.

Widać, że mamy do czynienia z najskuteczniejszym zawodnikiem naszej ligi! Bondar bez trudu zwiódł Bednarczyka w sytuacji sam na sam i pewnym uderzeniem skierował futbolówkę do bramki!

70:10
    Do końca spotkania pozostało jeszcze pięć minut. Wkraczamy w decydującą fazę rywalizacji w katowickiej hali sportowej.

69:22
    Młodzi zawodnicy gości mieli teraz świetne dwie okazje na zdobycie bramki, ale ich strzały kapitalnie wybronił Mateusz Bednarczyk!

68:00
    Tomasz Dura pokazał się partnerowi na wolnym polu, jednak Węgrzyn podaje w jego kierunku zdecydowanie zbyt mocno.

67:38
    Michał Marek pokazał się partnerowi do gry na lewej stronie boiska. Otrzymał on jednak niedokładne podanie i futbolówka wychodzi na aut.

66:19
    Paweł Budniak stara się zdobyć dzisiaj swojego drugiego gola. Ostatecznie jego mocny strzał paruje na korner Bednarczyk!

65:15
    Węgrzyn umiejętnie wypuścił swojego partnera na lewym skrzydle, jednak ten nie trafia do bramki przy próbie lobowania.

64:50
    Fatalna strata na własnej połowie boiska Tomasza Dury! Piłkę przejął na linii pola karnego i momentalnie uderzył, ale trafia tylko w poprzeczkę!

64:12
    Składna kontra gospodarzy jest zakończona niecelnym uderzeniem z dalszej odległości. Od bramki wznowi grę Nawrat.

63:13
    Kowaluk dość agresywnie zaatakował przeciwnika, ale wszystko kończy się skutecznym odbiorem piłki.

62:38
    Nawrat starał się dalekim wyrzutem piłki znaleźć Bondara, ale najlepszy strzelec ubiegłego sezonu nie opanował futbolówki.

Dawid Czempisz

Gole: 34. Dudzik – 11. Bondar, 21. Popławski, 33. Budniak, 48. Gąsior, 71. Bondar

AZS UŚ Katowice: Krzyśka, Bednarczyk – Wojtas, Cygnarowski, Pękala, Salisz, Krzywka, Jasiński, Dura, Węgrzyn, Dudzik, Haase, Kowaluk, Langner.
    Rekord Bielsko-Biała: Kałuża, Nawrat – Janovsky, Bondar, Polasek, Marek, Vakhula, Budniak, Popławski, Borowicz, Gąsior, Surmiak.