Warta – Polonia B. 0:1 (koniec) | Gryf – Kotwica 0:1 (koniec) | Siarka T. – Rozwój 2:1 (koniec)
Legionovia – Olimpia Z. 4:0 (koniec) | Polonia W. – Stal S. W. 2:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
0:1 (0:1)
Kotwica Kołobrzeg
Sobota 13.08.2016, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 3. runda

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Serdecznie zapraszamy Państwa na mecz trzeciej kolejki drugiej ligi pomiędzy Gryfem Wejherowo a Kotwicą Kołobrzeg. Spotkanie zaplanowano w sobotę na godzinę 17. Bezpośrednią relację tekstową będą mogli Państwo śledzić na portalu Lajfy.com

Bardzo dobrze rozpoczął się ten sezon dla piłkarzy Gryfa którzy po dwóch kolejkach są liderami tabeli z kompletem zwycięstw !!! Na inaugurację sezonu na własnym stadionie podopieczni Mariusza Pawlaka pokonali Błękitnych Stargard 2-1 a tydzień później w Zambrowie Olimpię 3-1. W starciu z Kotwicą gospodarze będą faworytem ale czy będą umieli udowodnić to również na boisku? W poprzednim sezonie trzy punkty z Wejherowa wywieźli zawodnicy Kotwicy, teraz nadarza się okazja do rewanżu.

Oprócz zwycięskiego sparingu w tygodniu kibice Gryfa mieli jeszcze jeden powód do zadowolenia. Do zespołu dołączyli kolejni nowi piłkarze Adrian Bednarski (Korona Kielce) i Przemysław Czerwiński (Chojniczanka Chojnice)

Na pierwsze zwycięstwo czekają wciąż piłkarze Kotwicy w tym sezonie. Przed tygodniem na własnym boisku nie sprostali oni GKS-owi Bełchatów przegrywając 0-2. Z kolei w pierwszej serii spotkań zremisowali w Poznaniu z beniaminkiem Wartą 1-1.

Kotwica przed tym spotkaniem jest na pozycji trzynastej i piłkarze tego klubu zrobią wszystko aby poprawić swoją lokatę. W Wejherowie natomiast nikt nie myśli o opuszczeniu pierwszego miejsca w lidze. Zapowiada się wiec nam bardzo ciekawy mecz na który już dziś zapraszam wszystkich. Jeśli nie uda się być Państwu na stadionie. Na portalu Lajfy com będzie można śledzić minuta po minucie wydarzenia w tym meczu.

Gryf Wejherowo: Leleń- Brzuzy, Nadolski, Bednarski, Chwastek, Dampc, Mońka, Łysiak, Kołc, Klimczak, Ciechański
    Rezerwowi: Ferra, Szur, Górski, Marczak, Wicon, Czerwiński, Czychowski

Kotwica Kołobrzeg: Błąkała- Poznański, Szywacz, Jagiełło, Witt, Świechowski, Załęcki, Żmijewski, Paprocki, Bartlewski, Giel
    Rezerwowi: Waśków, Rydzak, Zieliński, Paprzycki, Lewiński, Horna, Laskowski

Sędziowie: Paweł Malec (Łódź).

Za nieco ponad kwadrans pierwszy gwizdek w tym meczu. Kibice schodzą się na stadion, piłkarze prowadzą rozgrzewkę. Oby ten mecz był emocjonującym widowiskiem z mnóstwem sytuacji podbramkowych.

Gospodarze na żółto-czarno zawodnicy Kotwicy w jednolitych niebieskich strojach.

Na meczu pojawiła się mała grupa kibiców Kotwicy.

1

1
    Gospodarze rozpoczynają to spotkanie za 90 minut dowiemy się kto będzie schodził z boiska w lepszych nastrojach.

2
    Faulowany w środku boiska jest Żmijewski, do wykonania stałego fragmentu gry przymierza się Paprocki.

3
    Zbyt mocno dośrodkowywał Klimczak i piłka opuściła plac gry. Od bramki Błąkałą.

5
    Gryf jak na razie częściej jest perzy piłce, ale nic z tego nie wynika. Brakuję ostatniego podania.

6
    Nie opanował piłki Mońka, chyba piłkarze obu zespołów zbyt nerwowo rozpoczęli ten mecz. Bardzo duża liczba niecelnych podań.

7
    Pierwsze uderzenie w tym meczu, lewą stroną szedł Ciechański ale Mońka zdecydował się na strzał. Piłka po nogach obrońców wyszła na rzut rożny.

8
    Krótko rozegrany rożny i faulowany przy linii bocznej pola karnego jest Chwastek. Dośrodkowywał Kołc ale obrońcy Kotwicy wybijają piłkę.

9
    Kolejne dośrodkowanie w pole gości ale tym razem powietrzny pojedynek z Nadolskim wygrał Szywacz.

10
    Podanie za plecy do Brzuzego i obrońca Gryfa musiał ratować się faulem aby nie stracić piłki.

11
    Wrzutkę z wolnego bez problemu wyłapał Leleń.

13
    Kombinacyjna akcja Gryfa, podanie na lewą stronę do Adriana Klimczaka a ten potężnie uderzył ale piłka trafiła w poprzeczkę bramki Błąkały.

14
    Coraz większa przewaga po stronie żółto-czarnych. Mają problem piłkarze z Kołobrzegu aby wyjść z własnej połowy.

15
    Nie najlepsza interwencja jednego z obrońców gości i będziemy mieli kolejny rożny dla Gryfa.

16
    Uderzenie z przed pola karnego Klimczaka wybijają obrońcy na rzut rożny.

17
    Przejmują piłkę goście i ruszają z szybką kontrą. Zagranie do Żmijewskiego i w ostatniej chwili piłkę wybija mu Brzuzy.

18
    Mocna wrzutka Mońki z prawej strony boiska, o centymetry minął się z nią w polu karnym Ciechański.

19
    Faulowany na linii pola karnego jest Piotr Kołc. To będzie bardzo dobra okazja do oddania strzału. Do bramki około 20 metrów. Uderzać będzie chyba Klimczak.

20
    Słabe uderzenie Klimczaka ponad poprzeczką...

21
    Bardzo mocno uderzał z przed karnego Żmijewski. Strzał jednak bardzo niecelny poszybował ponad bramką.

22
    Indywidualnie w polu karnym Ciechański chciał minąć dwóch rywali ale efekt jest taki że będzie kolejny rożny.

23
    Obrońcy gości wybijają piłkę z własnego pola. Szybkie zagranie do najbardziej aktywnego w tym meczu Żmijewskiego. Przy nim dobrze ustawiony Brzuzy po raz kolejny powstrzymuję rywala.

25
    Od kilku minut ten mecz nam się wyrównał, po początkowej przewadze Gryfa coraz częściej do głosu dochodzą zawodnicy trenera Tworka.

26
    Strzał z dystansu o kilka metrów minął bramkę Lelenia.

27
    Coraz głośniejszy doping zarówno kibiców Gryfa jak i Kotwicy. Jedyne czego nam tylko brakuję to bramki w tym meczu.

28
    Na prawej stronie przedarł się z piłką Chwastek zagrał do Klimaczka. Ten zrobił kółko z piłką i po raz kolejny zdobyć bramkę. Jego strzał tak jak i poprzednie był niestety niecelny.

30
    Dwójkowa akcja Chwastek Ciechański zatrzymana przez obronę gości.

31
    Leży na murawie jeden z piłkarzy Kotwicy. Ucierpiał on podczas starcia z obrońcami Gryfa.

32
    Nie spodziewał się chyba Ciechański że Mońka zdoła dośrodkować tą piłkę. Nie wykonał on żadnego ruchu w polu karnym a okazja była niezła na zdobycie bramki.

33
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Paprocki, na boisku pojawia się Zieliński.

34
    Zbyt mocne dośrodkowanie Załęckiego. Piłkę wzrokiem spokojnie odprowadził Leleń. Słabszy fragment tego meczu.

35
    Klimczak zdaję się że będzie dośrodkowywał w pole. Piłka spada do Ciechańskiego który upada w polu ale nie może być mowy o jakimkolwiek faulu.

36
    Chwastek minął chyba sześciu rywali ale kompletnie nie miał pomysłu co dalej zrobić z piłką. Ostatecznie stracił ją na rzecz Witta.

37
    Strzał Szywacza z 25 metrów a właściwie to nie był strzał a raczej podanie do bramkarza Gryfa.

39
    Strzał Świechowskiego z przed pola karnego trafia w słupek. Gdyby ta piłka zmierzała do bramki Leleń nie miałby szans!!!!

40
    Żółtą kartkę otrzymuje Ciechański (Gryf Wejherowo).

41
    Zbyt głęboko cofnęli się piłkarze Gryfa, kolejny faul na piłkarzu gości. Odległość do bramki to około 27 metrów. Coraz groźniej jest pod polem karnym gospodarzy.

42
    Gol dla Kotwicy!
    Kapitalne uderzenie z wolnego WIKTORA WITTA nie miał szans Dawid Leleń na skuteczną obronę.

43
    Uderza Bartlewski ale niecelnie. Pogubił się zespół Gryfa po niezłym początku ich gra teraz wygląda delikatnie mówiąc nie najlepiej.

45
    Minuta doliczona do regulaminowych 45.

45+1

Goście prowadzą po pierwszych 45 minutach choć nic na to nie wskazywało na początku meczu. To Gryf lepiej wszedł w ten mecz ale z każdą upływającą minutą ta przewaga topniała. Przed nami 15 minut przerwy, to czas dla trenera Pawlaka aby coś zmienić w drugiej części tego spotkania.

46

46
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Klimczak, na boisku pojawia się Szur.

47
    Pierwszy w drugiej połowie rzut rożny dla gości, ale piłkarze Gryfa radzą sobie z tym dośrodkowaniem. Tymczasem pogoda spłatała nam figla. Pada deszcz i to może utrudnić grę piłkarzom w tym meczu.

50
    Pięć minut za nami drugiej połowy a obraz gry się nie zmienia. Gryf rozgrywa piłkę w środku pola ale robi to bardzo powolnie.

51
    Ciechański przełożył sobie piłkę z lewej nogi na prawą ale ten strzał trafił w plecy Jagiełłe.

52
    Coraz mocniej pada, piłkarze mają problem z przyjęciem piłki która im odskakuję na mokrym boisku.

54
    Faulowany jest Mońka, szybkie rozegranie podanie do Brzuzego. Obrońca Gryfa oddał strzał z lewej nogi ale obok słupka bramki Błąkały.

55
    Potężna ulewa spowodowała ze kibice Kotwicy opuścili nie zadaszony sektor i udali się pod drzewa.

56
    Nadolski wybija to dośrodkowanie Żmijewskiego, ale goście nadal utrzymują się przy piłce.

57
    Zbyt mocne zagranie do Ciechańskiego. Piłka w rękach Błąkały. Słaba ta druga połowa jak na razie

58
    Dośrodkowanie Mońki i centymetrów zabrakło Piotrowi Kołcowi aby umieścić piłkę w siatce.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Szywacz (Kotwica Kołobrzeg).

59
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Łysiak, na boisku pojawia się Wicon.

60
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Ciechański, na boisku pojawia się Czerwiński.

61
    Żółtą kartkę otrzymuje Dampc (Gryf Wejherowo).

62
    Czy po tych zmianach gra Gryfa będzie wyglądała lepiej? Zobaczymy trener Pawlak ma już tylko jedną zmianę w tym spotkaniu.

63
    Leży w polu karnym Mońka. Sędzia stał jednak blisko całej sytuacji i nie zdecydował się podyktować jedenastki.

64
    Olbrzymie zamieszanie pod bramką Kotwicy. Żaden jednak z piłkarzy Gryfa nie potrafi oddać strzału, natomiast obrońcy Kotwicy wybili futbolówkę na kolejny korner.

65
    Uderzał Chwastek z przed pola karnego ale piłka minęła prawy słupek bramki.

66
    Kolejna prosta strata po stronie Gryfa, czas leci a bramki wyrównującej jak nie było tak nie ma. Powiem więcej nic nie wskazuję aby wynik tego meczu uległ zmianie.

67
    Na przekór moim słowom kapitalna akcja Gryfa. Piotr Kołc wpadł w pole karne ale jego uderzenie broni Błąkałą natomiast do pustej bramki dobijał Chwastek ale nie trafił !!!!

68
    Kolejny już raz w tym meczu powstrzymany jest Żmijewski przez obrońców Gryfa Wejherowo.

70
    Piotr Kołc wślizgiem chciał wepchnąć piłkę do bramki z trzech metrów ale zabrakło mu tak nie wiele !!!

71
    Na pozycji spalonej złapany został Bartlewski po podaniu Żmijewskiego. Trener Mariusz Pawlak nerwowo stoi i obserwuję poczynania swoich podopiecznych. Nie takiego obrotu spraw się spodziewał przed pierwszym gwizdkiem.

72
    Rzut rożny dla Kotwicy, piłkę wybija Nadolski ale trafia do Żmijewskiego. Miękko zagrywa on w pole karne ale Leleń łapie piłkę w ręce.

73
    Nie mają szczęścia w tym meczu gospodarze. Po uderzeniu Przemysława Czerwińskiego piłka trafia po raz kolejny w poprzeczkę !!

74
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Załęcki, na boisku pojawia się Lewiński.

75
    Idealne podanie w tempo Piotra Kołca do Chwastka ten mając przed sobą bramkarza trafia wprost w niego.

76
    Wrzucał Bartlewski z wolnego ale zrobił to bardzo źle. Piłka wysoko poszybowała ponad bramką Gryfa.

77
    Kolejny rożny dla Gryfa po akcji Wicona. Niezła wrzutka Czerwińskiego ale obrona gości poradziła sobie.

78
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Dampc, na boisku pojawia się Górski.

80
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Bartlewski, na boisku pojawia się Horna.

81
    Gospodarze starają się zmienić wynik tego meczu ale nie do pokonania jest dziś Błąkałą

83
    Sporo ożywienia wniósł Czerwiński. Gryf ma optymalną przewagę raz po raz uderza na bramkę Kotwicy ale wynik wciąż się nie zmienia.

84
    Zablokowane dośrodkowanie Górskiego, będzie rzut rożny dla Gryfa.

85
    Od własnej bramki ruszył Piotr Giel z kontrą przebiegł całe boisko ale jego uderzenie broni Leleń.

86
    Cztery minuty do końca i wszystko wskazuję na to że po dwóch zwycięstwach Gryf przegra po raz pierwszy w tym sezonie.

87
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Jagiełlo, na boisku pojawia się Paprzycki.

89
    Świechowski z pierwszej piłki zagrał do Giela a ten nie zastanawiając się długo uderzył w kierunku bramki Lelenia. Zabrakło nie wiele a goście zdobyli by drugą bramkę w tym meczu.

90
    Sędzia doliczył 4 minuty do tego meczu.

90+1
    Piłka gra Kotwicy tak zdecydował sędzia Malec. Nie podoba się ta decyzja piłkarzom i kibicom Gryfa.

90+2
    Daleko od własnej bramki wybija Paprzycki, każda sekunda jest cenna dla gości gdyż przybliża ich do cennego zwycięstwa w tym meczu.

90+3
    To już była chyba ostatnia akcja tego meczu. Piłka w rękach Błąkały.

90+4

Gryf mimo że miał klika na prawdę niezłych akcji w tym meczu przegrywa. Wynik ustalony w pierwszej połowie nie zmienił się już do końca spotkania. Bramka Witta dała dziś gościom trzy punkty. Po dwóch meczach w których Gryf wygrywał dziś musiał uznać wyższość Kotwicy Kołobrzeg. Trener Pawlak musi przeanalizować to spotkanie, poprawić elementy które dziś szwankowały aby gra Gryfa w kolejnych spotkaniach wyglądała lepiej. Na dziś to już wszystko ze stadionu w Wejherowie, Wszystkim którzy śledzili dzisiejszą relację serdecznie dziękuje i zapraszam na kolejne. (18:59:33)