Stany Zjednoczone – Rosja 3:2 (koniec) | Włochy – Brazylia 0:3 (koniec)
22 26 24
Brazylia
3
25 28 26
Niedziela 21.08.2016, 18:15 • Maracanãzinho, Rio de Janeiro • LETNIE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2020 - mężczyżni • Finał

24:26
    Złotooooo dla Brazylijczyków! Felipe Fonteles na lewym skrzydle blokuje atak Ivana Zaytseva!

24:25
    Lucas Saatkamp kończy atak na środku. Kolejna piłka meczowa dla Brazylii!

23:24
    Wallace na prawej stronie po rękach Juantoreny! Piłka meczowa dla Brazylijczyków na wagę złotego medalu Igrzysk Olimpijskich!

18:19
    Podwójne odbicie w wykonaniu Simone Giannelliego! Włosi tracą prowadzenie i trener Blengini prosi o czas!

16:15
    Błąd w odbiciu Brazylijczyków i mamy przerwę na żądanie Bernardo Rezende!

11:13
    Maurício Souza kiwa nad blokiem i Brazylia ma już dwa punkty przewagi. O czas prosi Gianlorenzo Blengini!

26:28
    Fatalny błąd Lanzy. Wydawało się, że zagrywka Maurício Souzy nie była trudna, ale jednak nie dają rady obronić tej piłki Włosi! 2:0 dla Brazylii!

26:27
    Ivan Zaytsev blokowany na lewej stronie przez Wallace'a oraz Lucasa Saatkampa. Piłka setowa dla Brazylii!

26:25
    Lucarelli serwuje w siatkę. Włosi mają druga piłkę na wagę zwycięstwa w tej partii!

25:24
    Juantorena i Birarelli doskonale blokują Lucarelliego i to reprezentacja Włoch ma piłkę setową!

24:24
    Przebija piłkę palcami Giannelli i bardzo źle podbija ją Fonteles! Będzie gra na przewagi. Czas dla Brazylii!

22:24
    Fatalnie Włosi. Juantorena uderza w takim momencie w aut. Piłka setowa dla Brazylii na wagę zwycięstwa w drugim secie!

21:20
    Ależ zwrot akcji! Ciągle punkt za punkt grali jedni i drudzy, aż nagle na zagrywkę wszedł Ivan Zaytsev i po taśmie trafił w sam narożnik parkietu! Czas dla Bernardo Rezende!

11:14
    As serwisowy Felipe Fontelesa!

11:13
    Gubią się przy siatce Włosi i trener Gianlorenzo Blengini prosi o przerwę!

4:1
    As serwisowy w wykonaniu Juantoreny!

22:25
    Psuje zagrywkę Ivan Zaytsev. Brazylia prowadzi z Włochami w meczu finałowym Igrzysk Olimpijskich 1:0!

21:24
    Świetnie zagrał w polu serwisowym Lucarelli i trafił w jednego z rywali! Piłka setowa dla Brazylii w pierwszym secie, w meczu o olimpijskie złoto!

16:19
    Emanuele Birarelli zatrzymuje blokiem na środku siatki uderzenie Lucasa Saatkampa. Przerwa na żądanie Bernardo Rezende!

14:18
    Serwis Wallace'a w boisko!

12:16
    Ależ seria. Szósty z rzędu punkt dla Brazylijczyków! Felipe Fonteles uderzył po przekątnej w narożnik parkietu, a Blengini prosi o drugi czas w secie pierwszym!

12:15
    Maurício Souza popisuje się asem serwisowym!

12:13
    Fonteles obija ręce Lanzy i piłka ląduje na aucie. Gianlorenzo Blengini prosi o czas z zamiarem, że przerwie tą passę Brazylijczyków!

11:10
    Doskonały serwis Lucarelliego i bez szans na przyjęcie Lanza!

6:6
    Felipe Fonteles notuje as serwisowy. Piłka trafiła idealnie w linię 9. metra!

Adam Ka

Włochy: Sottile, Vettori, Juantorena, Giannelli, Rossini, Zaytsev, Lanza, Buti, Piano, Birarelli (C), Antonov. Libero: Colaci
    Brazylia: Rezende (C), Eder, Wallace, William, Fonteles, M. Souza, D. Souza, Saatkamp, Evandro, Lucarelli, Borges. Libero: Sérgio

Sędziowie: Andrey Zenovich (Rosja) – Denny Francisco Cespedes Lassi (Dominikana)