Letnie IO 2016 - dzień 18 | (koniec) | | | Letnie IO 2016 - dzień 19 | (koniec) |
Get Well - GKM | 59:31 (koniec) | | | ROW - Stal G. | 43:47 (koniec) |
Unia L. - Sparta | 43:47 (koniec) |
Włókniarz - Wybrzeże | (poz.) | | | Kolejarz - Orzeł | (poz.) |
Stal Rz. - Polonia B. | 60:30 (koniec) | | | Lokomotiv - Wanda | 54:35 (koniec) |
Polonia - KSM | 53:37 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Polonia Piła - KSM Krosno
53:37
Kasia Pochowska
Polonia Piła:
9. Michał Szczepaniak 6+2 (w,3,2*,1*)
10. Piotr Świst 8 (3,1,3,0,1)
11. Bjarne Pedersen 10+1 (2,1*,1,3,3)
12. Brady Kurtz 10 (3,2,3,2,0)
13. Norbert Kościuch 15 (3,3,3,3,3)
14. Paweł Staniszewski 1 (1,0,w)
15. Arkadiusz Pawlak 3 (2,1,0)
KSM Krosno:
1. Tomasz Chrzanowski 5+1 (2,0,1*,2,0)
2. Mirosław Jabłoński 9+1 (1,3,2,2,1*)
3. Ernest Koza 7+1 (1,2,1,1*,2)
4. Marcin Rempała 1+1 (0,1*,d,d)
5. Siergiej Łogaczow 11 (2,2,2,3,2)
6. Daniel Kaczmarek 4+1 (3,0,0,1*)
7. Adrian Bialk 0 (d,0)
Obsada:
Bieg 1
Tomasz Chrzanowski
Michał Szczepaniak
Mirosław Jabłoński
Piotr Świst
Bieg 2
Arkadiusz Pawlak
Daniel Kaczmarek
Paweł Staniszewski
Adrian Bialk
Bieg 3
Bjarne Pedersen
Ernest Koza
Brady Kurtz
Marcin Rempała
Bieg 4
Siergiej Łogaczow
Arkadiusz Pawlak
Adrian Bialk
Norbert Kościuch
Bieg 5
Brady Kurtz
Tomasz Chrzanowski
Bjarne Pedersen
Mirosław Jabłoński
Bieg 6
Ernest Koza
Norbert Kościuch
Marcin Rempała
Paweł Staniszewski
Bieg 7
Michał Szczepaniak
Siergiej Łogaczow
Piotr Świst
Daniel Kaczmarek
Bieg 8
Norbert Kościuch
Mirosław Jabłoński
Arkadiusz Pawlak
Tomasz Chrzanowski
Bieg 9
Marcin Rempała
Piotr Świst
Ernest Koza
Michał Szczepaniak
Bieg 10
Adrian Bialk
Bjarne Pedersen
Siergiej Łogaczow
Brady Kurtz
Bieg 11
Piotr Świst
Mirosław Jabłoński
Norbert Kościuch
Ernest Koza
Bieg 12
Daniel Kaczmarek
Paweł Staniszewski
Tomasz Chrzanowski
Bjarne Pedersen
Bieg 13
Brady Kurtz
Marcin Rempała
Michał Szczepaniak
Siergiej Łogaczow
Bieg 14
Ernest Koza
Piotr Świst
Tomasz Chrzanowski
Bjarne Pedersen
Bieg 15
Norbert Kościuch
Sergiej Łogaczow
Brady Kurtz
Mirosław Jabłoński
9. Michał Szczepaniak 6+2 (w,3,2*,1*)
10. Piotr Świst 8 (3,1,3,0,1)
11. Bjarne Pedersen 10+1 (2,1*,1,3,3)
12. Brady Kurtz 10 (3,2,3,2,0)
13. Norbert Kościuch 15 (3,3,3,3,3)
14. Paweł Staniszewski 1 (1,0,w)
15. Arkadiusz Pawlak 3 (2,1,0)
KSM Krosno:
1. Tomasz Chrzanowski 5+1 (2,0,1*,2,0)
2. Mirosław Jabłoński 9+1 (1,3,2,2,1*)
3. Ernest Koza 7+1 (1,2,1,1*,2)
4. Marcin Rempała 1+1 (0,1*,d,d)
5. Siergiej Łogaczow 11 (2,2,2,3,2)
6. Daniel Kaczmarek 4+1 (3,0,0,1*)
7. Adrian Bialk 0 (d,0)
Obsada:
Bieg 1
Tomasz Chrzanowski
Michał Szczepaniak
Mirosław Jabłoński
Piotr Świst
Bieg 2
Arkadiusz Pawlak
Daniel Kaczmarek
Paweł Staniszewski
Adrian Bialk
Bieg 3
Bjarne Pedersen
Ernest Koza
Brady Kurtz
Marcin Rempała
Bieg 4
Siergiej Łogaczow
Arkadiusz Pawlak
Adrian Bialk
Norbert Kościuch
Bieg 5
Brady Kurtz
Tomasz Chrzanowski
Bjarne Pedersen
Mirosław Jabłoński
Bieg 6
Ernest Koza
Norbert Kościuch
Marcin Rempała
Paweł Staniszewski
Bieg 7
Michał Szczepaniak
Siergiej Łogaczow
Piotr Świst
Daniel Kaczmarek
Bieg 8
Norbert Kościuch
Mirosław Jabłoński
Arkadiusz Pawlak
Tomasz Chrzanowski
Bieg 9
Marcin Rempała
Piotr Świst
Ernest Koza
Michał Szczepaniak
Bieg 10
Adrian Bialk
Bjarne Pedersen
Siergiej Łogaczow
Brady Kurtz
Bieg 11
Piotr Świst
Mirosław Jabłoński
Norbert Kościuch
Ernest Koza
Bieg 12
Daniel Kaczmarek
Paweł Staniszewski
Tomasz Chrzanowski
Bjarne Pedersen
Bieg 13
Brady Kurtz
Marcin Rempała
Michał Szczepaniak
Siergiej Łogaczow
Bieg 14
Ernest Koza
Piotr Świst
Tomasz Chrzanowski
Bjarne Pedersen
Bieg 15
Norbert Kościuch
Sergiej Łogaczow
Brady Kurtz
Mirosław Jabłoński
9. Michał Szczepaniak 6+2 (w,3,2*,1*)
10. Piotr Świst 8 (3,1,3,0,1)
11. Bjarne Pedersen 10+1 (2,1*,1,3,3)
12. Brady Kurtz 10 (3,2,3,2,0)
13. Norbert Kościuch 15 (3,3,3,3,3)
14. Paweł Staniszewski 1 (1,0,w)
15. Arkadiusz Pawlak 3 (2,1,0)
KSM Krosno:
1. Tomasz Chrzanowski 5+1 (2,0,1*,2,0)
2. Mirosław Jabłoński 9+1 (1,3,2,2,1*)
3. Ernest Koza 7+1 (1,2,1,1*,2)
4. Marcin Rempała 1+1 (0,1*,d,d)
5. Siergiej Łogaczow 11 (2,2,2,3,2)
6. Daniel Kaczmarek 4+1 (3,0,0,1*)
7. Adrian Bialk 0 (d,0)
Dzięki tej wygranej Pilanie nadal mają szansę na play-off, ponieważ z dorobkiem 21 punktów zajmują czwartą pozycję i do drugiego Lokomotivu Daugavpils tracą już tylko 4 oczka.
Ojcem sukcesu bezapelacyjnie został Norbert Kościuch 15 (3,3,3,3,3) .
Ważną rolę pełnili też Bjarne Pedersen 10+1 (2,1*,1,3,3) oraz
Brady Kurtz 10 (3,2,3,2,0) .
W ekipie gości najlepiej punktującymi zawodnikami byli
Siergiej Łogaczow 11 (2,2,2,3,2) oraz
Mirosław Jabłoński 9+1 (1,3,2,2,1*) .
Norbert Kościuch 3
Sergiej Łogaczow 2
Brady Kurtz 0
Mirosław Jabłoński 1
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 53:37 (102:66)
Norbert Kościuch
Sergiej Łogaczow
Brady Kurtz
Mirosław Jabłoński
Ernest Koza 2
Piotr Świst 1
Tomasz Chrzanowski 0
Bjarne Pedersen 3
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 50:34 (99:63)
Ernest Koza
Piotr Świst
Tomasz Chrzanowski
Bjarne Pedersen
Brady Kurtz 2
Marcin Rempała d
Michał Szczepaniak 1
Siergiej Łogaczow 3
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 46:32 (95:61)
Defekt Rempały na ostatniej pozycji oraz ostrzeżenie za utrudnianie startu.
Pilanie zapewniają sobie zwycięstwo w meczu i zgarniają 3 punkty meczowe.
Brady Kurtz
Marcin Rempała
Michał Szczepaniak
Siergiej Łogaczow
Daniel Kaczmarek 1
Paweł Staniszewski w
Tomasz Chrzanowski 2
Bjarne Pedersen 3
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 43:29 (92:58)
Drużyna Polonii Piła zapewniła sobie punkt bonusowy.
Na drugim łuku pierwszego okrążenia kolizja Staniszewskiego i Kaczmarka.
Zawodnik gospodarzy wykluczony z powtórki!
Daniel Kaczmarek
Paweł Staniszewski
Tomasz Chrzanowski
Bjarne Pedersen
Piotr Świst 0
Mirosław Jabłoński 2
Norbert Kościuch 3
Ernest Koza 1
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 40:26 (89:55)
Piotr Świst
Mirosław Jabłoński
Norbert Kościuch
Ernest Koza
Daniel Kaczmarek 0
Bjarne Pedersen 1
Siergiej Łogaczow 2
Brady Kurtz 3
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 37:23 (86:52)