Bałtyk G. – KKS 1:0 (koniec) | Pogoń II – Jarota 1:1 (koniec) | Toruń – Przodkowo 2:2 (koniec)
Bałtyk Gdynia
1:0 (0:0)
KKS 1925 Kalisz
Niedziela 21.08.2016, 13:003 liga, grupa II

To już koniec tego meczu. Druga połowa była ciekawsza niż pierwsza i przyniosła nam jedyną bramkę w tym meczu. Do końca meczu goście walczyli o wyrównującą bramkę ale defensywa gospodarzy była dziś szczelna. Co może cieszyć kibiców Bałtyku? Na pewno trzy punkty i zwycięstwo. Po tym spotkaniu gospodarze umocnią się w czubie tabeli. Na dziś to już wszystko ze stadionu w Gdynii. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas tym którzy śledzili dzisiejszą relację i zapraszam na kolejne. (14:55:51)

90+6

90+5
    Daleko z brami wyszedł Dorynek kasując tą kontrę Bałtyku.

90+5
    O mały włos Jaroszek nie pokonałby własnego bramkarza rzut rożny dla przyjezdnych.

90+4
    Po jednym piłkarzu z obu drużyn leży teraz w polu karnym gospodarzy ucierpieli oni w tej akcji. Sędzia natomiast pokazuję że rzut rożny będą egzekwowali goście.

90+3
    Z przed pola karnego uderzał Kuzismski. Techniczny strzał z prawej nogi minął lewy słupek bramki KKS-u Kalisz.

90+2
    Zmiana w drużynie Bałtyk Gdynia: z boiska schodzi Wesołowski, na boisku pojawia się Jadanowski.

90+1
    Na spalonym złapany został Bejuk a w drużynie gospodarzy kolejna zmiana.

90
    Sędzia dolicza 5 minut.

89
    Na murawie leży Matsiak, czekamy na decyzję sędziego ile dłużej potrwa ten mecz.

88
    Miękka wrzutka w pole karne pomylił się Matysiak. spore zamieszanie w polu karnym skaczą wszyscy do piłki, a sędzia odgwizduję faul na bramkarzu Bałtyku.

87
    Goście w środku pola starają się ugrać coś w tym meczu. Faulowany jest Grabowski. Do bramki około 30 minut.

85
    To była akcja na remis. W polu karnym Jankowski ponad obrońcą przerzucił sobie piłkę i z kilku metrów nie trafił w światło bramki.

84
    Bałtyk nie rezygnuję ze zdobycia drugiej bramki. Uprzedzony w polu karnym jest Kuzimski ale gospodarze utrzymują się przy piłce. Zdecydowanie lepsza ta druga połowa w ich wykonaniu a zwłaszcza ostatnie 20 minut.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Stefaniak (KKS Kalisz).

82
    Nie do wiary!! Kuzimski w sytuacji sam na sam posyła piłkę między nogami bramkarza, ta zmierza do siatki. I kilka metrów przed linia bramkową wybija ją obrońca gości trafiając jeszcze przy okazji w poprzeczkę !!

80
    Mocne uderzenie Gawlika z wolnego poszybowało ponad poprzeczką. Ponownie zaczął padać deszcz. Jeśli goście nie zdobędą bramki za 10 minut opuszczą boisko w nie najlepszych nastrojach.

79
    Zmiana w drużynie KKS Kalisz: z boiska schodzi Stoychev, na boisku pojawia się Budrowski.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.