Bałtyk G. – KKS 1:0 (koniec) | Pogoń II – Jarota 1:1 (koniec) | Toruń – Przodkowo 2:2 (koniec)
Elana Toruń
2:2 (2:0)
GKS Przodkowo
Niedziela 21.08.2016, 17:00 • Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego, Toruń • 3 liga, grupa II

Spotkanie w Toruniu właśnie dobiegło końca! Gonili rywali przyjezdni, aż w końcu odrobili straty! Po bardzo ciekawym widowisku Elana remisuje z GKS-em 2:2. Dziękuję za uwagę! (18:51:04)

90+3

90+2
    Kontynuują swoje ataki przyjezdni. Kolejny korner dla drużyny z Przodkowa.

90+1
    O trzy minuty przedłużone zostaje to spotkanie.

90
    Gol dla GKS-u!

Jest bramka dająca remis przyjezdnym! Najpierw poprzeczka uratowała Elanę, ale chwilę później głową piłkę do bramki dobił jeden z zawodników GKS-u!

89
    Coraz większą liczbą zawodników atakują przyjezdni. Ofiarnie w defensywie Elana. Czy torunianie dowiozą prowadzenie do końcowego gwizdka?

87
    Kolejna przerwa w grze wymuszona urazem. Na murawie leży zawodnik drużyny z Przodkowa.

86
    Spóźnione wejście jednego z zawodników GKS-u i arbiter sięga po żółty kartonik.

85
    Uderzenie Stasiaka z ostrego kąta, ale jedynie boczna siatka!

83
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Stefanowicz, na boisku pojawia się Zamiatowski.

82
    W wyśmienitej okazji strzeleckiej znalazł się Stefanowicz! Gracz Elany otrzymał podanie na dziesiąty metr, ale niepilnowany trafił prosto w golkipera rywali!

81
    Niecałe dziesięć minut do końca spotkania! Przyjezdni wyraźnie mają ochotę na zdobycie gola wyrównującego. Czy im się to uda? Zapowiada się bardzo emocjonująca końcówka!

80
    Dogranie Stefanowicza zablokowane przez jednego z obrońców. Tylko rzut rożny dla Elany, choć niewiele brakowało, a zostalibyśmy świadkami samobójczego trafienia!

79
    Po faulu na lewym skrzydle żółtym kartonikiem ukarany został Ciach.

78
    Zmiana w drużynie GKS Przodkowo: z boiska schodzi Borski, na boisku pojawia się Stawikowski.

77
    Strzał głową Lenkiewicza w ostatniej chwili wybroniony przez Kotłowskiego! Przy dobitce również triumfował golkiper GKS-u!

76
    Zmiana w drużynie GKS Przodkowo: z boiska schodzi Gawron, na boisku pojawia się Karniluk.

74
    Rzut wolny dla GKS-u w okolicach linii środkowej boiska. Dziesiątką zawodników na połowie rywala zawodnicy z Przodkowa!

73
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Glanowski, na boisku pojawia się Maćkiewicz.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 40. Zagdański, 43. Aleksandrowicz – 59. Łapigrowski, 90. .

Kartki:   50. Figaszewski (ELA), 79. Ciach (ELA) – 71. Domjan (GPR), 86. . (GPR)

Elana Toruń: Piotrowski – Glanowski (73. Maćkiewicz), Steinke, Uszalewski, Zagdański, Aleksandrowicz (65. Lenkiewicz), Figaszewski, Ciach, Stefanowicz, Gołdyn, Bzdęga

Zmiany: Lewandowski – Więckowski, Kłos, Maćkiewicz, Lenkiewicz, Grudziński, Zamiatowski

GKS Przodkowo: Kotłowski – Borski (78. Stawikowski), Czoska, Duszkiewicz (46. Domjan), Gawron (76. Karniluk), Kostuch, Łapigrowski, Łuczak (64. Frankowski), Robakowski, Stasiak, Żołnowski

Zmiany: Bach – Demianchuk, Domjan, Karniluk, Frankowski, Ryżek, Stawikowski

Sędzia główny: Dawid Maciejewski (Wielkopolski ZPN)