Olimpia E. – Stal S. W. 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Odra O. 0:0 (koniec) | Siarka T. – Olimpia Z. 3:0 (koniec)
Puszcza – Rozwój 2:1 (koniec) | Warta – Polonia W. 1:0 (koniec) | Legionovia – Raków 0:0 (koniec)
Gryf – Polonia B. 4:0 (koniec) | Radomiak – Błękitni 2:1 (koniec) | Kotwica – ROW Rybnik 0:1 (koniec)
Gryf Wejherowo
4:0 (1:0)
Polonia Bytom
Środa 24.08.2016, 18:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 5. kolejka

Nic nie wskazywało na taki wynik po pierwszej połowie. Ale czerwona kartka dla Zalewskiego na początku drugiej połowy ustawiła ten mecz, Trzeba jednak przyznać że Gryf zagrał skutecznie wykorzystał swoje szanse i jak najbardziej zasłużenie zdobywa dziś komplet punktów. Rewanż za ubiegłoroczną porażkę 0-4 udał się w 100%. Na dziś to już wszystko z Wejherowa, Życzę miłego wieczoru i zapraszam do śledzenia naszych kolejnych transmisji nie koniecznie tylko drugoligowych. (19:54:27)

90+4

90+4
    Gol dla Gryfa!
    Wybił piłkę Nadolski do Ciechańskiego, zawodnik Gryfa wypatrzył wbiegającego MICHAŁA MARCZAKA który podbijając piłkę ponad bramkarzem po zdobył gola numer cztery dla swojego zespołu.

90+3
    Techniczne uderzał Chrabąszcz ale Leleń broni i chyba zachowa już czyste konto do końca tego meczu.

90+2
    Traci piłkę Ciechański i fauluję rywala.

90+1
    Przyjezdni szukali honorowej bramki ale po dośrodkowaniu z rożnego Stefańskiego nie udało im się oddać strzału.

90
    Ile doliczone zostanie minut do tego meczu. Już wiemy sędzia doliczył 4 minuty.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Goerke (Gryf Wejherowo).

89
    Długo holował piłkę Mońka a jak już zdecydował się podań to trafił w nogi obrońcę.

88
    Gra toczy się na stojąco, chyba wszyscy myślami są już w szatni.

86
    Ani razu w drugiej połowie tak na prawdę nie zagrozili przyjezdni bramce Lelenia w dużym stopniu na obraz gry wpływ miała czerwona kartka dla gości.

85
    Ucierpiał Ciechański, potrzebna będzie pomoc medyczne.

84
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Klimczak, na boisku pojawia się Goerke.

83
    Gryf rozgrywa piłkę na swej połowie nie forsując tempa. Dla nich ten mecz mógłby się już skończyć.

81
    Zbyt mocne podanie na prawą stronę Stefańskiego. Od autu gospodarze. Do końca coraz bliżej i na stadionie słychać radosne śpiewy kibiców.

80
    Nie zadowoleni obrotem spraw piłkarze Polonii grają bardzo ostro raz po raz któryś z piłkarzy Gryfa leży na murawie.

79
    Idealne podanie na 10 metrze od Dampca otrzymał Ciechański. Miał przed sobą całą bramkę ale uderzył fatalnie zbyt mocno się odchylił i piłka poleciała ponad poprzeczką.