Sokół – ŁKS Łom. 0:2 (koniec) | Widzew – Concordia 2:1 (koniec) | Łowicz – ŁKS 0:1 (koniec)
Pelikan Łowicz
0:1 (0:1)
ŁKS Łódź
Środa 24.08.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Łowicz • 3 liga, grupa I • Runda 4

Na ten moment to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (19:55:41)

Spotkanie zakończyło się jednobramkowym triumfem łódzkiego ŁKS-u. Przypomnijmy, że w 31. minucie na listę strzelców wpisał się Juraszek. Dość sprawiedliwy rezultat. Gospodarze próbowali atakować, ale ich wysiłki zdawały się na nic. Bardzo dobrze funkcjonowała obrona gości z Łodzi.

90+7

90+6
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Radionov, na boisku pojawia się Michałek.

90+5
    Gospodarze dość łatwo przedzierają się w okolice pola karnego ŁKS-u, jednak goście dobrze spisują się w defensywie. Coraz więcej nerwów w Łowiczu. Przed momentem gra została przerwana, bowiem ochroniarze musieli uspokoić część kibiców.

90+4
    Do zakończenia rywalizacji pozostały już tylko trzy minuty. Tutaj jeszcze wszystko zdarzyć się może. Łodzianie muszą sobie radzić w dwuosobowym osłabieniu. Łowiczanie podkręcają tempo, czy coś z tego wyniknie? Zobaczymy.

90+2
    Czerwona kartka dla Kaceli! Zawodnik łódzkiego ŁKS-u popisał się brzydkim wślizgiem w nogi przeciwnika, za co został wyrzucony z murawy. Zawrzało w Łowiczu!

90+1
    Sędzia Dawid Grzelak postanowił przedłużyć ten pojedynek o siedem minut.

90
    Na ewidentnym ofsajdzie znalazł się jeden z zawodników łowickiego Pelikana. Nieźle zapowiadająca się akcja gospodarzy została przerwana. Rozmus nie zgadza się z decyzją arbitra, dyskutując z sędzią technicznym.

89
    Pelikan skutecznie przerywa natarcia ze strony przeciwników. Przed momentem ponownie doszło do przekroczenia zasad przez Kamila Rozmusa, na którego konto powędrowała druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka.

88
    ŁKS-iacy próbują uspokoić swe poczynania. Najpewniej jeszcze trochę potrwa ten pojedynek, bowiem mieliśmy sporo przerw w grze. Przed momentem żółtą kartkę obejrzał jeden z miejscowych.

87
    Zmiana w drużynie Pelikan Łowicz: z boiska schodzi Adamczyk, na boisku pojawia się Kuczak.

86
    To była chyba najgroźniejsza akcja Pelikana! Gawlik otrzymał dobre podanie w pole karne, jednak nie zdołał tego wykorzystać. Zawodnik miejscowej ekipy posłał piłkę tuż nad poprzeczką. Kołba nawet nie drgnął.

85
    Zawodnicy ŁKS-u mają dobry pomysł na konstruowanie ataku, ale realizacja tych idei pozostawia sporo do życzenia. Łowiczanie już praktycznie nie mają nic do powiedzenia. Chyba pogodzili się ze swym losem.

83
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Gamrot, na boisku pojawia się Serafiński.

82
    Kacela faulował jednego z przeciwników. Tymczasem szykowana jest już kolejna zmiana w szeregach łódzkiego ŁKS-u. Najprawdopodobniej za kilka chwil na murawie pojawi się Serafiński.

80
    Tempo rywalizacji nie jest porywające. Łowiczanie wyglądają na bardzo, ale to bardzo zmęczonych. Łódzka defensywa bez problemu neutralizuje potencjalne zagrożenia ze strony gości.

79
    Nic się tutaj nie zmienia. Od 31. minuty prowadzą goście z Łodzi. Przypomnijmy, że wówczas na listę strzelców wpisał się Kamil Juraszek. Oprócz tego nie odnotowaliśmy zbyt wielu groźnych akcji.

78
    Spotkanie wkracza w decydującą fazę. Aktualnie łodzianie nie popełniają większych błędów. ŁKS szanuje piłkę. Miejscowi zaczynają się spieszyć, co sprawia, że ich podania są niedokładne.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.