Pogoń – Cracovia 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Jagiellonia 0:2 (koniec) | Arka – Zagłębie L. 1:1 (koniec)
Górnik Łęczna
0:2 (0:2)
Jagiellonia Białystok
Sobota 27.08.2016, 18:00 • Arena Lublin • PKO Ekstraklasa • 7. kolejka

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM! (20:06:48)

O wszystkim w tym spotkaniu zadecydowała pierwsza połowa. Po zmianie stron Jagiellonia kontrolowała przebieg meczu i nie pozwoliła na zbyt wiele rywalowi. W dodatku gospodarze od 67. minuty musieli sobie radzić w dziesięciu po czerwonej kartce dla Łukasza Tymińskiego. W efekcie Górnik nie oddał ani jednego celnego uderzenia w drugiej połowie, no a bez tego ani bramek ani punktów nie da się zdobyć
    Statystyki tego meczu

90+5

90+5
    Korner dla Jagi. Tomasik centruje na dalszy słupek do Romanczuka, ten zgrywa piłkę głową, ale nikt z jego kolegów nie przejął tego podania

90+4
    Wasiluk fauluje Bonina i gospodarze mają rzut wolny na prawym skrzydle. Leandro wrzuca piłkę w szesnastkę i mamy kolejny ofsajd

90+3
    Leandro znalazł się na pozycji spalonej. Coraz mniejsze szanse Górnika na chociaż gola honorowego

90+1
    Rzut wolny dla gości na lewym skrzydle. Mocna centra na dalszy słupek do wbiegającego tam Wasiluka, lecz ten nie sięgnął piłki

90+1
    Pięć minut doliczonych przez sędziego

90
    Zmiana w Jagiellonii: z boiska schodzi Przemysław Frankowski, na boisku pojawia się Marek Wasiluk
    Bez komentarza

89
    Romanczuk ukarany za faul na Piesio

88
    Długie dośrodkowanie Sasina z prawego skrzydła, piłka wpada wprost do rąk Kelemena

86
    Rzut wolny dla Jagiellonii na lewej flance. Vassiliev krótko podaje do boku i.. piłka wychodzi na aut

84
    Zmiana w Jagiellonii: z boiska schodzi Fedor Černych, na boisku pojawia się Karol Mackiewicz

83
    Zmiana w Jagiellonii: schodzi Dmytro Chomczenowski, na boisku pojawia się Karol Mackiewicz
    Teraz też chyba się to sprawdzi

82
    Cernych teraz przedarł się z lewego skrzydła w pole karne i w ostatniej chwili wybija mu piłkę spod nóg Pruchnik! Mogła być kolejna sytuacja sam na sam

81
    Górnik wciąż bez celnego uderzenia w drugiej połowie. Szanse na chociaż punkt minimalne