Podbeskidzie – GKS K. | 0:2 (koniec) | | | Miedź – Chojniczanka | 2:0 (koniec) |
Radomiak – Kotwica | 3:2 (koniec) | | | ROW Rybnik – Polonia B. | 1:2 (koniec) |
Niemcy – Słowacja | 3:0 (koniec) |
Vineta – Przodkowo | 1:1 (koniec) |
Bośnia i Herc. – Norwegia | 0:1 (koniec) | | | Łotwa – Mołdawia | 0:2 (koniec) | | | Grecja – Albania | 2:1 (koniec) |
Białoruś – Holandia | 2:2 (koniec) | | | Malta – Belgia | 2:3 (koniec) | | | Finlandia – Austria | 0:1 (koniec) |
Walia – Dania | 0:4 (koniec) | | | Portugalia – Izrael | 0:0 (koniec) | | | Włochy – Serbia | 1:1 (koniec) |
Szwajcaria – Kazachstan | 3:0 (koniec) | | | Rumunia – Luksemburg | 4:0 (koniec) | | | Irlandia Północna – Islandia | 0:1 (koniec) |
Szkocja – Macedonia Płn. | 0:1 (koniec) | | | Irlandia – Słowenia | 2:0 (koniec) | | | Ukraina – Francja | 1:0 (koniec) |
Banik – Karvina | 1:1 (koniec) | | | Sandecja – Termalica | 1:1 (koniec) |
finał
Malta
2:3
(0:2)
Belgia
90+1
|
Zmiana w drużynie Malta: z boiska schodzi Jurgen Degabriele, na boisku pojawia się Michael Johnson.
|
|
70
|
Zmiana w drużynie Belgia: z boiska schodzi Charly Musonda, na boisku pojawia się Obbi Oulare.
|
|
62
|
Zmiana w drużynie Malta: z boiska schodzi James Brincat, na boisku pojawia się Myles Beerman.
|
|
56
|
Zmiana w drużynie Belgia: z boiska schodzi Théo Bongonda, na boisku pojawia się Birger Verstraete.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Belgia: z boiska schodzi Dennis Praet, na boisku pojawia się Zakaria Bakkali.
|
|
31
|
Zmiana w drużynie Malta: z boiska schodzi Llywelyn Cremona, na boisku pojawia się Jake Grech.
|
Gole:
74. Degabriele, 84. Heylen (sam.) – 3. Tielemans (kar.), 24. Bongonda, 90. Engels
Sędziowie: Nilsen – Grønevik, Isaksen (všichni z Norska)
Widownia:
Kartki: 67. Guillaumier (MAL), 90+4. Attard (MAL) – 83. Oulare (BEL)
Spudłowany karny!:
Malta:
Jurgen Borg – Camenzuli (C), Samir Arab, Jean Borg, Attard – L. Cremona (31. Grech), Mbong, Guillaumier, Brincat (62. Beerman), Bezzina – Degabriele (90+1. Johnson).
Zmiany: C. Cremona – Johnson, Grech, Muscat, Siraj Arab, Micallef, Beerman.
Trener:
Belgia: Roef – Foket, Heylen, Engels, Miangue – Bongonda (56. Verstraete), Tielemans, De Sart, Praet (C) (46. Bakkali) – Schrijvers, Musonda (70. Oulare).
Zmiany: Merveille – Bakkali, Dimata, Bossaerts, Verstraete, Castagne, Oulare.
Trener:
Zmiany: C. Cremona – Johnson, Grech, Muscat, Siraj Arab, Micallef, Beerman.
Trener:
Belgia: Roef – Foket, Heylen, Engels, Miangue – Bongonda (56. Verstraete), Tielemans, De Sart, Praet (C) (46. Bakkali) – Schrijvers, Musonda (70. Oulare).
Zmiany: Merveille – Bakkali, Dimata, Bossaerts, Verstraete, Castagne, Oulare.
Trener:
Sędziowie: Nilsen – Grønevik, Isaksen (všichni z Norska)
Widownia: