Banik – Karvina 1:1 (koniec) | Sandecja – Termalica 1:1 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
1:1 (0:1)
Bruk-Bet Termalica
Piątek 02.09.2016, 17:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Spotkania towarzyskie
    Koniec meczu!

Sandecja po raczej przeciętnym spotkaniu remisuje z ekstraklasowym Bruk-Betem i tym samym udawania, że jej ligowa pozycja nie jest przypadkiem. Dziękuje za śledzenie relacji LIVE i zapraszam na kolejne w portalu Lajfy! (18:43:47)

90

87
    Leszczak ładnie przyjął piłkę, wpadł w pole karne i... i nic z tego nie wyszło, bo wdał się w niepotrzebny drybling.

83
    Babiarz uderzył z dystansu. Można powiedzieć, że Panu Bogu w okno...

80
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Smoleń, na boisku pojawia się Maślanka.

75
    Kędziora nawinął Bartków i uderzył technicznie. Piłka minęła Gliwę, ale zatrzymała się na słupku!

70
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Baran, na boisku pojawia się Gałecki.

68
    Gol dla Sandecji!

DAWID JANCZYK!! Akcja prawą stroną boiska. W pole karne dośrodkował Leszczak. Tam niepilnowany był JANCZYK, który precyzyjnym strzałem pokonał Barana!

66
    Ależ okazja dla Sandecji. Dośrodkowanie Leszczaka. W polu karnym dwa razy uderzał Słaby. Za każdym razem piłkę z linii bramkowej wybił mu Baran!

64
    Ładna akcja Sandecji. W jej końcowej fazie piłka trafiła do Leszczaka. Ten minął obrońcę i od razu uderzył. Niestety nieczysto trafił w piłkę, dzięki czemu Baran pewnie interweniował.

57
    Juhar przebiegł z piłką kilkanaście metrów i oddał strzał z ostrego kąta. Było blisko gola, ale ostatecznie od bramki rozpocznie Gliwa.

53
    Akcja Sandecji. Niestety Smoleń za długo czekał z dośrodkowaniem i zostało ono zablokowane przez wracającego obrońcę.

46
    Przerwa...

Marcin Rogowski

Gole: 68. Janczyk – 39. Misak

Sandecja Nowy Sącz:
    I połowa: Radliński – Kubań, Szufryn, Piter-Bućko, Słaby – Dudzic, Baran, Gałecki, Trochim, Małkowski – Korzym

II połowa: Gliwa – Szeliga, Bartków, Piter-Bućko, Słaby – Danek, Baran (70' Gałecki), Kasprzak, Smoleń (80' Maślanka) – Leszczak, Janczyk

Trener: Radosław Mroczkowski

Bruk-Bet Termalica:
    I połowa: Trela – Ziajka, Szarek, Stano, Wróbel – Gergel, Koval, Jovanović, Misak, Smuczyński – Nowak

II połowa: Baran – Fryc, Szarek, Putiwcew, Guilherme – Pleva, Babiarz, Kupczak, Stefanik, Juhar – Kędziora

Trener: Czesław Michniewicz

Sędziowie: Konrad Kolak (główny), Paweł Bielak i Hubet Kożuch (asystenci)