Banik – Karvina 1:1 (koniec) | Sandecja – Termalica 1:1 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
1:1 (0:1)
Bruk-Bet Termalica
Piątek 02.09.2016, 17:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Spotkania towarzyskie

80
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Smoleń, na boisku pojawia się Maślanka.

75
    Kędziora nawinął Bartków i uderzył technicznie. Piłka minęła Gliwę, ale zatrzymała się na słupku!

70
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Baran, na boisku pojawia się Gałecki.

68
    Gol dla Sandecji!

DAWID JANCZYK!! Akcja prawą stroną boiska. W pole karne dośrodkował Leszczak. Tam niepilnowany był JANCZYK, który precyzyjnym strzałem pokonał Barana!

66
    Ależ okazja dla Sandecji. Dośrodkowanie Leszczaka. W polu karnym dwa razy uderzał Słaby. Za każdym razem piłkę z linii bramkowej wybił mu Baran!

39
    Gol dla Termaliki!

PATRIK MISAK!! Dośrodkowanie z prawej strony boiska. W polu karnym najlepiej odnalazł się MISAK i mocnym strzałem wyprowadził gości na prowadzenie!

18
    Nowak!! Zamieszanie w polu karnym Sandecji. Do piłki dopadł Nowak – wydawało się, że był na spalonym – i oddał strzał. Radliński nie zdołał go odbić, ale były gracz Cracovii trafił w słupek!

15
    Jak to nie wpadło?! Korzym znalazł się sam na sam z bramkarzem. Uderzył, ale tak, że Trela obronił. Piłkę do pustej bramki mógł dobić Małkowski, lecz nieczysto w nią trafił!

14
    Dudzic jak dziecko ograł Szarka. Ten wiedząc, że go nie zatrzyma uciekł się do faulu. Wszystko miało miejsce w polu karnym, ale sędzia nie użył gwizdka!

2
    I już mogło być 1:0 dla gospodarzy! Małkowski uderzył z narożnika pola karnego i piłka tylko o milimetry minęła słupek bramki strzeżonej przez Trelę!

Marcin Rogowski

Gole: 68. Janczyk – 39. Misak

Sandecja Nowy Sącz:
    I połowa: Radliński – Kubań, Szufryn, Piter-Bućko, Słaby – Dudzic, Baran, Gałecki, Trochim, Małkowski – Korzym

II połowa: Gliwa – Szeliga, Bartków, Piter-Bućko, Słaby – Danek, Baran (70' Gałecki), Kasprzak, Smoleń (80' Maślanka) – Leszczak, Janczyk

Trener: Radosław Mroczkowski

Bruk-Bet Termalica:
    I połowa: Trela – Ziajka, Szarek, Stano, Wróbel – Gergel, Koval, Jovanović, Misak, Smuczyński – Nowak

II połowa: Baran – Fryc, Szarek, Putiwcew, Guilherme – Pleva, Babiarz, Kupczak, Stefanik, Juhar – Kędziora

Trener: Czesław Michniewicz

Sędziowie: Konrad Kolak (główny), Paweł Bielak i Hubet Kożuch (asystenci)