Wisła Pu. – Stomil 1:1 (koniec) | Stal M. – Chrobry 1:4 (koniec) | GKS T. – Wigry 2:1 (koniec)
Znicz – Zagłębie S. 1:4 (koniec)
GKS Tychy
2:1 (0:0)
Wigry Suwałki
Sobota 03.09.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 7. kolejka

GKS Tychy pokonuje lidera tabeli Wigry Suwałki 2:1! (19:53:20)

90+2

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Karankiewicz.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Górkiewicz (GKS Tychy).

Żółtymi kartkami upomnieli zostali zawodnicy obu drużyn. Wigry Suwałki: Karankiewicz. GKS Tychy: Górkiewicz.

90+1
    Arbiter dolicza co najmniej 2 minuty.

90+1
    Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Radecki, w jego miejsce pojawia się Karankiewicz.

90+1
    Kolejna akcja Tyszan na połowie gości.

90
    Gol dla GKS-u Tychy!

Dośrodkowanie w pole karne gości i strzałem z główki MATEUSZA BUKOWCA wyprowadza Tyski zespół na prowadzenie!

88
    Tyszanie przejmują piłkę. Szybka kontra, strzał na bramkę Zocha i rzut wolny dla gospodarzy. Goście wybijają piłkęna środek boiska. Tychy nadal w natarciu.

87
    Przy piłce Biało-Niebiescy. Próbują wyprowadzić jedną z ostatnich akcji w tym meczu.

84
    Zmiana w zespole gości. Odchodzi Wroński, a w jego miejsce pojawia się Adu Kwame.

82
    Ostatnia zmiana w Tyskim zespole! Boisko opuszcza Grzybek, a w jego miejsce wchodzi Błanik.

82
    Dzisiejszy mecz ogląda 5539 kibiców!

81
    Rzut rożny gości ląduje w nogach Tyskich piłkarzy. Kontra Tyszan.

79
    Minimalnie obok słupka Grzybek i grę wznawia bramkarz Wigier.

78
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Tyszanie wyprowadzają kontrę po główce obrońcy.

77
    Druga zmiana w Tyskim zespole. Boisko opuszcza Świerczok, w jego miejsce pojawia się Mączyński.

76
    Nerwowo pod Tyską bramką. Faul na zawodnik GKSu i rzut wolny dla Tyszan.

75
    Żółtą kartką ukarany zawodnik GKSu Tychy Stepan Hirskyi.

74
    Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Szumilas, zastępuje go Hirskyi.

72
    Tyszanie rozgrywają piłkę na połowie gości.

70
    Grzeszczyk oddaje strzał na bramkę Zocha. Piłka odbija się od słupka, próbował dobić Świerczok ale na linii złapał bramkarz gości.

69
    Obrona Tyszan przejmuje piłkę i GKS wyprowadza kontrę!

68
    Goście rozgrywają akcję na połowie Tyszan.

66
    Pierwsza zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Adamek, zastępuje go Kanteh Danjo.

65
    Faulowany Grzybek. Rzut wolny wykonuje Grzeszczyk i Tyszanie w natarciu.

64
    Goście wyprowadzają kontrę. Skuteczna akcja obron.

62
    Upomniany żółtą kartką za faul na Mańce zawodnik Wigier grający z numerem 8 Rafał Augustyniak.

56
    Gol dla Wigier Suwałki

Goście wyprowadzają kontrę, sprint z piłką DAMIANA GĄSKI kończy się golem dla Biało-Niebieskich!

54
    Piłka cały czas utrzymuję się na środku boiska.

52
    Biało-Niebiescy wyprowadzają kontrę na połowę Tyszan. Faulowany zawodnik GKSu grający z numerem 5 Maciej Mańka. Grę wznawia GKS.

49

Rzut wolny wykonuje Grzeszczyk. Dorśrodkowanie i gol DANIELA TANŻYNY.

47
    BIało-Nibiescy wznawiają grę z rzutu wolnego.

46
    Faulowany Wroński. Interwencja ekipy medycznej.

46
    Tyszanie przy piłce.

46

45+1

45+1
    Żółtą kartką ukarany zawodnik GKSu Tychy grający z numerem 7 Jakub Kowalski.

45
    Do pierwszej części spotkania arbiter dolicza co najmniej 1 minutę.

43
    Fantastyczny doping obu ekip na Tyskim stadionie.

43
    Goście w natarciu. Niecelne dośrodkowanie w pole karne Florka i Tyszanie przejmują piłkę.

41
    Tyszanie z akcją na połowie Wigier, strzał Grzeszczyka prosto w bramkarza gości.

39
    Tyszanie wyprowadzają dynamiczną akcję. Strzela Szumilas, ale piłka ląduje daleko od światła bramki.

38
    Rzut wolny dla Wigier wykonał Augustyniak. Piłka poleciała w pole karne do rąk Florka.

37
    Szybka kontra Biało-Niebieskich i strzał prosto w bramkarza Tyszan.

36
    Grzybek strzela z dystansu na bramkę Zocha.. Słupek i grę wznawiają goście.

35
    Radecki przedziera się przez obronę gospodarzy. Dobija zawodnik Wigier, Florek odbija piłkę i Tyszanie przenoszą akcję na połowę rywala.

34
    Faulowany zawodnik BIało-Niebieskich. Rzut wolny i akcja na połowie Tyszan.

33
    Obrona gości wybija piłkę w pole.

33
    Biało-Niebiescy próbowali rozegrać akcję na połowie Tyszan. Grzeszczyk przejął piłkę i sprintem przez całe boisko doprowadził do rzutu wolnego dla Tyszan!

32
    Piłkę przejmują goście. Strzał na bramkę gospodarzy.. rzuca się Florek i przy piłce znowu Tyscy.

30
    Tyszanie wycofują piłkę do bramkarza i rozgrywają kolejną akcję.

29
    Szybka kontra GKSu. Obrona gości wybija piłkę na out.

28
    Trójkolorowi rozrywają akcję na połowie Wigier. Tracą piłkę i z kontrą wychodzą Biało-Niebiescy.

27
    Piłka ląduje w rękach Florka.

26
    Biało-Niebiescy w natarciu.

26
    Przez większość spotkania gra rozgrywa się na środku pola.

23
    Trójkolorowi w natarciu! Rozgrywają piłkę na połowie Suwałk... bezskutecznie. Grę wznawia Zoch.

22
    Wigry wyprowadzają szybką akcję na połowę Tyskich.

19
    Szybka kontra Biało – Niebieskich! Strzał w róg bramki. Florek broni, a Tyszanie meldują się na połowie gości.

17
    Faulowany Grzeszczyk. Obyło się bez konsekwencji. Grę wznawiają trókolorowi.

16
    Trójkolorowi dosłownie ostrzeliwują bramkę Zocha! Broni, oraz wznawia spotkanie.

15
    Gospodarze próbują przenieść akcję na połowę Wigier.

14
    Florek wykopuje na out. Przy piłce goście.

13
    Niecelny strzał na bramkę Florka.

13
    Faulowany Gąska i rzut wolny dla gości.

12
    Rzut wolny wykonał Grzeszczyk, główkował zawodnik Tyskiego zespołu. Grę wznowi Zoch.

11
    Po rzucie wolnym Kędziora GKS Tychy wyprowadza kontrę na bramkę gości! Strzela Świerczok ale Zoch piąstkuje i nie ma gola.