PSG – Saint-Étienne 1:1 (koniec)
Paris Saint-Germain
1:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Piątek 09.09.2016, 20:45 • Parc de Princes, Paryż • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 4
    90+2. Robert Berić (SET) - 1:1

90+2
    Gol dla Saint-Étienne!
    Z prawego skrzydła dobrze dośrodkował Malcuit na daleki słupek. W tamtej strefie ogromny błąd popełnili defensorzy PSG, którzy pozwolili ROBERTOWI BERICIOWI przyjąć sobie piłkę i uderzyć na bramkę. Słoweniec nie dał żadnych szans golkiperowi i doprowadził do remisu.

85
    Di Maria uderza bezpośrednio z prawej strony, lewą nogą. Piłka leci w światło bramki i z trudami piąstkuje ją Ruffier.

79
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Jordan Veretout, na boisku pojawia się Robert Berić.

71
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Henri Saivet, na boisku pojawia się Romain Hamouma.

70
    Niestety w swoim debiucie Krychowiak dostaje żółtą kartkę za faul przerywający niebezpieczny atak gości.

68
    Ewidentna żółta kartka dla Pogby, któremu uciekł Lucas i musiał go sfaulować, aby zatrzymać groźną kontrę.

67
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Hatem Ben Arfa, na boisku pojawia się Edinson Cavani.
    66. Lucas Moura (PSG) - 1:0

66
    Gol dla PSG!
    LUCAS MOURA bardzo pewnie wykorzystuje rzut karny. Myli zupełnie Ruffiera i wyprowadza swój zespół na prowadzenie.

65
    Za faul na "rzut karny" Malcuit zostaje ukarany żółtą kartką.

64
    Malcuit wpada w wyprzedzającego go w polu karnym Matuidiego. Tym razem sędzia już dyktuje jedenastkę!

62
    Di Maria dośrodkowuje z rzutu wolnego, prosto na krótki słupek. Lucas umiał się tam przebić i dosłownie zabrakło mu kilku centymetrów do gola.

57
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Jesé Rodríguez, na boisku pojawia się Ángel Di María.

54
    Faulowany Krychowiak przez Saiveta. Faul bardzo brzydki ze spóźnionej pozycji i zasłużona kartka dla gracza gości.

46
    Mamy wymuszoną zmianę w PSG. Kontuzji w pierwszej połowie doznał Kurzawa. Za niego wchodzi nasz reprezentant Grzegorz Krychowiak! Jest to oficjalny debiut w zespole mistrza Francji.

40
    Centra od Meuniera na długi słupek. Tam przypadkowo Malcuit kopnął Matuidiego, który upadł w niebezpieczny sposób. W tym momencie powinien być rzut karny! Ogromny błąd arbitra.

37
    Selnaes wślizgiem wjechał w nogi Verrattiego i otrzymuje on upomnienie kartkowe od arbitra.

31
    Piękna akcja PSG. Ben Arfa zagrał dwójkowo z Verratim, który obsłużył go idealnym podaniem. Francuz znalazł się w sytuacji sam na sam, lecz trochę spanikował i uderzył wprost w Ruffiera.

27
    Kevin Trapp instynktownie nogami broni strzał z ostrego kąta od Saiveta. To jest kolejne ostrzeżenia dla gospodarzy.

24
    Verratti za niepotrzebne perswazje z sędzią otrzymuje od niego żółtą kartkę.

20
    Lemoine zobaczył, że Trapp jest oddalony od bramki. Odważnie spróbował go lobować. Udała mu się ta sztuka, ale w niej zabrakło jeszcze celności. Piłka minęła w nieznacznej odległości spojenie bramki z poprzeczką.

8
    Pierwszy strzał w tym meczu gospodarzy. Próbował po ziemi zaskoczyć Ruffiera Thomas Meunier. Uderzenie nie sprawiło problemów golkiperowi gości.

Adrian Trawicki

Gole: 66. Lucas Moura – 90+2. Berić

Kartki:   24. Verratti (PSG), 70. Krychowiak (PSG) – 37. Selnæs (SET), 54. Saivet (SET), 65. Malcuit (SET), 68. F. Pogba (SET)

Paris Saint-Germain: Trapp – Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa (46. Krychowiak) – Motta (C) – Verratti, Matuidi – Lucas Moura, Jesé Rodríguez (57. Di María), Ben Arfa (67. Cavani).
    Zmiany: Aréola – Augustin, Cavani, Di María, Krychowiak, Nkunku, Rabiot.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), F. Pogba – Veretout (79. Berić), Lemoine, Malcuit, Selnæs, M'Bengue – Roux, Saivet (71. Hamouma).
    Zmiany: Moulin – Dabo, Berić, Hamouma, Monnet-Paquet, Pajot.

Sędziowie: Bastien – Haquette, Pacelli.