AZS Łączpol – KPR J.G. 31:21 (koniec) | Olimpia-Beskid – Piotrcovia 31:30 (koniec) | UKS PCM – MKS Perła 17:30 (koniec)
EKS Start – KPR G.K. 33:18 (koniec)
MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
31:30 (16:18)
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Sobota 17.09.2016, 16:00 • Hala MOSiR, Nowy Sącz • PGNiG Superliga kobiet • 3. runda

Byliśmy świadkami fantastycznego widowiska! Zarówno jedna jak i druga drużyna pokazały się dziś z bardzo dobrej strony, ale to Olimpia-Beskid zgarnia komplet punktów! Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na Lajfy.com! (17:29:16)

Koniec meczu. (31:30)

60
    Aleksandra Sach broni rzut Agaty Wypych! (31:30)

60
    Rzut karny dla Piotrcovii! (31:30)

60
    Gramy dalej! (31:30)

60
    Przerwa na życzenie Michała Pastuszko, trenera Piotrcovii Piotrków Trybunalski. (31:30)
    59
    Kolejna bramka Gabrieli Szabo! Karolina Sarnecka była bez szans na skuteczną interwencję! (31:30)
    59
    Długo rozgrywana akcja Piotrcovii zakończona precyzyjnym rzutem Kopertowskiej! Mamy remis! (30:30)
    58
    Świetny rzut Szabo po indywidualnej akcji! Szykuje się niezwykle emocjonująca końcówka meczu! (30:29)

57
    Gramy dalej! (29:29)

57
    Przerwa na życzenie Lucyny Zygmunt, trenerki Olimpii-Beskid Nowy Sącz. (29:29)

57
    Aleksandra Sach broni rzut Agaty Wypych! (29:29)
    57
    Gabriela Szabo odpowiada trafieniem! (29:29)
    56
    Mocny rzut Kopertowskiej z dystansu i bramka! (28:29)
    56
    Szybkie wyjście z atakiem gospodyń i bramka Katarzyny Pożogi! (28:28)

55
    Kolejna świetna interwencja bramkarki Olimpii-Beskid! Tym razem Sach broni rzut ze skrzydła Aleksandry Dronzikowskiej! (27:28)

54
    Agata Wypych rzuca z 7. metra, ale świetnie broni Aleksandra Sach! (27:28)

53
    Karolina Sarnecka zatrzymuje rzut Marty Rosińskiej! (27:28)
    53
    Bramka Ivanović z koła! Do tego dwie minuty kary dla Agnieszki Leśniak! (27:28)

52
    Sarnecka broni rzut Płachty! (27:27)

52
    Jałoszewska rzuca ze skrzydła, ale nie trafia w bramkę! (27:27)

51
    Kolejny błąd w ataku zawodniczek Olimpii-Beskid. (27:27)
    51
    Agata Wypych trafia z siódmego metra! (27:27)

50
    Rzut karny dla drużyny Piotrcovii. (27:26)

49
    Błąd kroków Gabrieli Szabo. (27:26)
    49
    Dronzikowska zdobywa bramkę ze skrzydła! (27:26)

48
    Gramy dalej! (27:25)

48
    Przerwa na życzenie Michała Pastuszko – trenera Piotrcovii Piotrków Trybunalski. (27:25)
    48
    Szybki kontratak gospodyń i kolejna bramka Rosińskiej! (27:25)

47
    Marta Rosińska pokonuje Darię Opelt i Olimpia-Beskid na prowadzeniu! (26:25)

47
    Aleksandra Sach broni rzut Agaty Wypych! (25:25)
    46
    Gabriela Szabo doprowadza do remisu po szczęśliwym rzucie! (25:25)
    45
    Szybki kontratak Tamary Smbatian i bramka! (24:25)
    44
    Kopertowska szczęśliwie trafia do bramki! Piłka przeszła pomiędzy nogami Aleksandry Sach! (23:25)
    43
    Dronzikowska trafia ze skrzydła! (23:24)

43
    Prosta strata zawodniczek Olimpii-Beskid. (23:23)
    42
    Piłka na koło do Ivanović, która pokonuje Aleksandrę Sach! (23:23)
    41
    Mocny rzut Tamary Smbatian i co najważniejsze dla gospodyń, skuteczny! (23:22)
    40
    Natychmiastowa odpowiedź Marty Rosińskiej! (22:22)
    39
    Dobry rzut Kopertowskiej i kolejna bramka dla Piotrcovii! (21:22)

39
    Rosińska rzuciła z dystansu, ale piłka odbiła się od słupka i wyszła w aut. (21:21)
    38
    Despondovksa rzuca z rzutu karnego i piłka po odbiciu od słupka wpada do bramki! (21:21)
    37
    Doskonała akcja Gabrieli Szabo i świetny rzut! Daria Opelt była bez szans! (21:20)

37
    Dwie minuty kary dla Anny Szafnickiej. (20:20)
    36
    Indywidualna akcja Rosińskiej zakończona skutecznym rzutem! (20:20)

36
    Monika Kopertowska rzuca obok bramki Aleksandry Sach! (19:20)
    36
    Mocny rzut Smbatian z 9. metra i bramka! (19:20)

35
    Aleksandra Sach zatrzymuje Katarzynę Sobińską, która po raz kolejny próbowała szczęścia ze skrzydła! (18:20)
    34
    Fantastyczna indywidualna akcja Tamary Smbatian i piłka trafia do siatki. (18:20)
    33
    Podanie na skrzydło do Sobińskiej i świetny rzut! (17:20)
    33
    Sobińska trafia ze skrzydła! Do tego dwie minuty kary dla Gabrieli Szabo. (17:19)
    32
    Rzut Marty Rosińskiej i piłka w siatce! (17:18)

31
    Faul w ataku Gabrieli Szabo. (16:18)

31
    Od środka wznowiły piłkarki Piotrcovii. (16:18)

31
    Druga połowa rozpoczęta. (16:18)

Oglądamy wyrównany pojedynek na hali MOSiR-u w Nowym Sączu! Mimo, że gospodynie mają do odrobienia dwie bramki, to możemy być pewni, że w drugiej połowie powalczą o zwycięstwo! Wracamy po przerwie!

30
    Pierwsza połowa skończona. (16:18)
    30
    Agata Wypych mocnym rzutem w lewy dolny róg pokonuje Karolinę Szczurek! (16:18)

30
    Rzut karny dla Piotrcovii. Rozbrzmiała już syrena kończąca pierwszą część gry. (16:17)

30
    Daria Opelt broni rzut z dystansu Gabrieli Szabo! (16:17)

29
    Katarzyna Pożoga rzuca z koła, ale świetnie interweniuje Karolina Sarnecka! (16:17)

29
    Niecelny rzut ze skrzydła Agnieszki Jałoszewskiej. (16:17)
    28
    Wyjście w kontrataku Karoliny Płachty i bramka skrzydłowej Olimpii-Beskid! (16:17)
    27
    Błąd w rozegraniu Olimpii-Beskid, świetnie wykorzystuje go Kopertowska, która zdobywa bramkę! (15:17)
    27
    Agata Wypych rzuca z dystansu i po raz kolejny trafia! (15:16)
    26
    Rzut karny dla gospodyń i nieprawdopodobny rzut Gabrieli Szabo! Piłka wpadła prosto w okienko bramki! (15:15)
    26
    Agata Wypych pokonuje Karolinę Szczurek i przyjezdne znów wychodzą na prowadzenie! (14:15)

25
    Dwie minuty kary dla Tamary Smbatian. Będzie rzut karny dla Piotrcovii. (14:14)
    25
    Kolejne trafienie Pożogi z koła! (14:14)
    24
    Długo rozgrywały akcję przyjezdne, aż wreszcie na rzut zdecydowała się Kopertowska, która nie dała szans Karolinie Szczurek! (13:14)

23
    Szybki kontratak gospodyń i Pożoga trafia z koła! (13:13)

23
    Faul w ataku Agnieszki Jałoszewskiej. (12:13)

23
    Gramy dalej! (12:13)

23
    22
    Marta Rosińska trafia z dystansu! (12:13)
    22
    Podanie na koło do Kucharskiej, a ta pokonuje Aleksandrę Sach! (11:13)

21
    Niecelny rzut Gabrieli Szabo z 9. metra. (11:12)

21
    Gramy dalej! (11:12)

21
    Przerwa na życzenie Lucyny Zygmunt – trenerki Olimpii-Beskid Nowy Sącz. (11:12)
    20
    Potężny rzut Kopertowskiej i piłka po odbiciu od słupka trafia do siatki! (11:12)

20
    Sarnecka broni rzut Rosińskiej z drugiej linii! (11:11)
    19
    Sobińska pokonuje Sach po indywidualnej akcji! (11:11)
    19
    Tym razem z koła trafia Choromańska! (11:10)
    18
    Podanie na koło do Jałoszewskiej i piłka trafia do siatki! (10:10)
    17
    Płachta pokonuje Sarnecką po rzucie ze skrzydła! (10:9)

17
    Dwie minuty kary dla Aleksandry Kucharskiej. (9:9)

16
    Aleksandra Kucharska faulowała w ataku Tamarę Smbatian. Wznowią gospodynie. (9:9)
    16
    Świetny rzut Gabrieli Szabo i piłka trafia w samo okienko bramki! (9:9)
    15
    Natychmiastowa odpowiedź Kopertowskiej! (8:9)
    14
    Potężna bomba z 9. metra Gabrieli Szabo i piłkarki Olimpii-Beskid trafiają mimo gry w liczebnym osłabieniu! (8:8)

14
    Despondovska nie daje szans Aleksandrze Sach! Piłka w siatce! (7:8)

13
    Dwie minuty kary dla Marty Rosińskiej. Będzie rzut karny dla drużyny przyjezdnej! (7:7)

13
    Sarnecka broni rzut z dystansu Marty Rosińskiej! (7:7)
    12
    Natychmiastowe wyjście gospodyń i Gabriela Szabo trafia do siatki! (7:7)
    12
    Rzut z 8. metra Agaty Wypych i kolejna bramka! Świetny początek w wykonaniu zawodniczki Piotrcovii! (6:7)
    11
    Świetny rzut Agaty Wypych z podłoża i piłka przechodzi pomiędzy nogami Aleksandry Sach! Remis! (6:6)
    10
    Szybki atak gospodyń i Tamara Smbatian trafia po rzucie z lewej strony boiska! (6:5)

10
    Fantastyczna interwencja Aleksandry Sach po rzucie Ivanović z koła! (5:5)

9
    Niecelny rzut z dystansu Gabrieli Szabo. Piłka poszybowała ponad bramką Sarneckiej. (5:5)
    8
    Bramka Agaty Wypych po indywidualnej akcji! (5:5)

8
    Festiwal błędów po obu stronach. (5:4)
    7
    Strata przyjezdnych i natychmiastowy kontratak, który na bramkę zamienia Karolina Płachta. (5:4)
    7
    Rzut Gabrieli Szabo z 8. metra i Sarnecka musi wyciągnąć piłkę z siatki! (4:4)
    6
    Szybko rozegrana akcja Piotrcovii, podanie na koło do Sobińskiej i piłka trafia do bramki! (3:4)

6
    Szybka odpowiedź gospodyń! Tamara Smbatian pokonuje Karolinę Sarnecką! (3:3)
    5
    Świetny rzut Kopertowskiej z 8. metra i bramka! (3:2)

5
    Choromańska przekroczyła linię szóstego metra i od rzutu wolnego wznowią przyjezdne. (2:2)
    4
    Podanie na koło do Jałoszewskiej, która pewnym rzutem pokonuje Sach! (2:2)
    3
    Szybkie podanie Szabo do Rosińskiej i ta druga pokonuje stojącą w bramce Piotrcovii Sarnecką! (2:1)
    2
    Agata Wypych trafia z rzutu karnego! (1:1)
    2
    Rzut jednej z piotrkowianek i pierwsza dobra interwencja Aleksandry Sach. Bramkarka Olimpii-Beskid długim podaniem uruchomiła Tamarę Smbatian, która otworzyła wynik dzisiejszego meczu! (1:0)

1
    Strata gospodyń i natychmiastowy kontratak Piotrcovii. Nic z niego nie wynikło, po dobrej interwencji w obronie Tamary Smbatian. (0:0)

1
    Rozpoczęły zawodniczki Olimpii-Beskid Nowy Sącz. (0:0)

1
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

Piłkarki są już gotowe do gry. Za chwilę prezentacja i pierwszy gwizdek sędziowski w tym meczu.

Trwa rozgrzewka zawodniczek obu drużyn.

Olimpia-Beskid Nowy Sącz:

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski:

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas bardzo ciekawe i wyrównane widowisko w hali MOSiR-u w Nowym Sączu. Jaki przebieg będzie miało to spotkanie i która z drużyn wyjdzie z niego zwycięsko? Odpowiedź na to pytanie poznacie państwo śledząc naszą relację LIVE! Zaczynamy kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem sędziowskim!

Spotkanie poprowadzi para sędziowska w składzie: Joanna Brehmer (Mikołów) oraz Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska), a delegatem z ramienia ZPRP będzie Stanisław Hojda (Kielce).

Choć za nami dopiero dwie kolejki, to już można zauważyć, że Gabriela Szabo będzie motorem napędowym "Góralek". Rumunka zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelczyń, z 16. zdobytymi bramkami. Najlepsza pod tym względem wśród piotrkowianek jest Agata Wypych, która ustępuje zawodniczce Olimpii-Beskid o 5. bramek, co daje jej 9. miejsce wśród najskuteczniejszych zawodniczek PGNiG Superligi.

Zawodniczki Piotrcovii również nie mogły być zadowolone ze swojego pierwszego meczu w sezonie. Wyjazd do Elbląga zakończył się wysoką porażką 29:20. Humory piotrkowianek polepszyły się nieco po wywalczeniu punktu w wyrównanym meczu z Łączpolem Gdańsk. Te dwa wyniki i 10. pozycja w lidze nie mogą jednak satysfakcjonować piłkarek Piotrcovii, które z pewnością będą chciały wrócić z tarczą po meczu w Nowym Sączu.

Po dwóch kolejkach drużyna z Nowego Sącza zajmuje 9. miejsce w ligowej tabeli. "Góralki" na inaugurację przegrały we własnej hali z Mistrzyniami Polski – MKS-em Selgros Lublin. Piłkarki Olimpii-Beskid pierwszy punkt zdobyły tydzień później na Pomorzu, gdzie zremisowały z UKS-em PCM Kościerzyna. Spotkanie zakończyło się wynikiem 24:24.

Nadchodzące spotkanie będzie równie ważne dla jednej jak i dla drugiej drużyny. Oba zespoły powalczą o pierwsze zwycięstwo w sezonie 2016/17.

Zapraszamy na relację ze meczu trzeciej kolejki PGNiG Superligi Kobiet, w którym MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz zmierzy się z MKS-em Piotrcovią Piotrków Trybunalski!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Krzysztof Orzeł

MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz: Sach, Szczurek – Płachta, Leśniak, Choromańska, Luberecka, Janik, Dzidek, Wielocha, Smbatian, Nosal, Pożoga, Rosińska, Szabo
    MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Opelt, Sarnecka – Sobińska, Kucharska, Matyja, Osuch, Klonowska, Cieślak, Kopertowska, Wypych, Szafnicka, Ivanović, Jałoszewska, Despondovska, Dronzikowska, Pesel

Sędziowie: Joanna Brehmer, Agnieszka Skowronek