AZS Łączpol – KPR J.G. 31:21 (koniec) | Olimpia-Beskid – Piotrcovia 31:30 (koniec) | UKS PCM – MKS Perła 17:30 (koniec)
EKS Start – KPR G.K. 33:18 (koniec)
MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
31:30 (16:18)
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Sobota 17.09.2016, 16:00 • Hala MOSiR, Nowy Sącz • PGNiG Superliga kobiet • 3. runda

Byliśmy świadkami fantastycznego widowiska! Zarówno jedna jak i druga drużyna pokazały się dziś z bardzo dobrej strony, ale to Olimpia-Beskid zgarnia komplet punktów! Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na Lajfy.com! (17:29:16)

Koniec meczu. (31:30)

60
    Aleksandra Sach broni rzut Agaty Wypych! (31:30)

60
    Rzut karny dla Piotrcovii! (31:30)

60
    Gramy dalej! (31:30)

60
    Przerwa na życzenie Michała Pastuszko, trenera Piotrcovii Piotrków Trybunalski. (31:30)
    59
    Kolejna bramka Gabrieli Szabo! Karolina Sarnecka była bez szans na skuteczną interwencję! (31:30)
    59
    Długo rozgrywana akcja Piotrcovii zakończona precyzyjnym rzutem Kopertowskiej! Mamy remis! (30:30)
    58
    Świetny rzut Szabo po indywidualnej akcji! Szykuje się niezwykle emocjonująca końcówka meczu! (30:29)

57
    Gramy dalej! (29:29)

57
    Przerwa na życzenie Lucyny Zygmunt, trenerki Olimpii-Beskid Nowy Sącz. (29:29)

57
    Aleksandra Sach broni rzut Agaty Wypych! (29:29)
    57
    Gabriela Szabo odpowiada trafieniem! (29:29)
    56
    Mocny rzut Kopertowskiej z dystansu i bramka! (28:29)
    56
    Szybkie wyjście z atakiem gospodyń i bramka Katarzyny Pożogi! (28:28)

55
    Kolejna świetna interwencja bramkarki Olimpii-Beskid! Tym razem Sach broni rzut ze skrzydła Aleksandry Dronzikowskiej! (27:28)