Szczecin – Wieliczka 3:0 (koniec) | Red Devils – AZS UŚ 2:2 (koniec)
Red Devils Futsal Club
2:2 (2:0)
AZS UŚ Katowice
Niedziela 18.09.2016, 18:00 • Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 1

Koniec meczu, druga połowa toczyła się na niezbyt wysokim poziomie, goście zdołali jednak doprowadzić do wyrównania. (19:41:38)

40

39:55
    Kolesnik z rzutu wolnego wprost w Krzyśkę, Laskowski nie zdołał dobić piłki.

39:51
    Warowski wychodził sam na sam z Krzyśką ten jednak wychodzi poza pole karne i fauluje go,

37:22
    Żółtą kartkę otrzymuje Kaźmierczak (Red Devils Chojnice).

36:33
    Timeout dla gospodarzy.

36:33
    Goście stwarzają sobie kolejne dogodne sytuacje. Tylko dzięki dobrej postawie golkipera Red Devils utrzymuje się remis.

33:42
    Gol dla AZS-u UŚ!
    Pękala wprost z rzutu wolnego pokonuje Kartuszyńskiego.

32:00
    Do końca meczu jeszcze osiem minut. Wciąż więcej sytuacji stwarzają sobie goście. W grze obydwu zespołów nadal jednak dominuje niedokładność.

31:04
    Tomasz Dura z dystansu trafia w Ivanova.

28:30
    Goście od dłuższego czasu przeważają. Jacek Hawlik zdobywa bramkę kontaktową strzałem w dolny róg bramki Kartuszyńskiego.

24:39
    Spod linii końcowej Ivanov oddaje silny strzał na bramkę. Krzyśka jednak pewnie spisuje się w bramce AZS-u.

24:30
    Spotkanie bardzo się wyrównało. W grze obydwu zespołów można jednak dostrzec sporo niedokładności.

22:00
    W drugiej połowie do ataku bardziej zdecydowanie ruszyli goście. Red Devils bronią się na własnej połowie.

20:01
    Zaczynamy drugą połowę.

Po pierwszej części meczu po bramkach Łukasza Sobańskiego z czwartej i Marka Steinborna z ósmej minuty prowadzą zawodnicy Red Devils. To oni byli stroną dominującą i stwarzali więcej dogodnych sytuacji. Goście najlepszą sytuację stworzyli sobie chwilę przed utratą drugiej bramki, kiedy to Kartuszyński wybronił uderzenie Dury z małej odległości.

20

19:49
    Marcin Wanat otrzymał idealne podanie od Mariusza Kaźmierczaka, jednak po jego strzale Krzyśka wybija na rzut rożny.

17:36
    Goście już z pięcioma faulami w pierwszej połowie. Każdy kolejny będzie skutkował przedłużonym rzutem karnym.