Jelcz-Laskowice – Lublin 5:2 (koniec) | Ruda Śląska – Rzeszów 4:3 (koniec) | Komprachcice – Nowiny 3:3 (koniec)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
5:2 (3:1)
AZS UMCS Lublin
Niedziela 25.09.2016, 14:00 • Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 1

35:24
    To co nie udało się kilkadziesiąt sekund temu udało się tym razem. Kamil Kucharski zwiększa prowadzenie swojej drużyny. W Centrum Sportu i Rekreacji w Jelcz-Laskowicach gospodarze prowadzą 5:2.

30:09
    Kapitan drużyny z Laskowic Mateusz Jaskólski po raz drugi wpisuje się na listę strzelców ponownie wyprowadzając swoją drużynę na dwubramkowe prowadzenie.

20:46
    Kontaktowa bramka dla AZS UMCS Lublin. Po grze zespołowej Konrad Tarkowski zmniejsza przewagę przeciwnika. Na szczęście drużyny z Lublina bramka padła w pierwszych minutach drugiej połowy dzięki czemu mają dużo czasu na odrobienie straty.

12:07
    Minęła zaledwie minuta, a Orzeł zwiększa swoją przewagę bramkową. Strzelcem Mateusz Jaskólski.

10:54
    Gerard Gonzalez Martinez po swojej pięknej indywidualnej akcji wystawia piłkę do Aleksandra Martineza, a ten nie ma żadnych problemów z umieszczeniem piłki w bramce przeciwników. Orzeł wygrywa 2:1.

03:05
    Bardzo szybka odpowiedź drużyny z Lublina. Nie załamali się szybką stratą gola i odpowiedzieli w pierwszych dziesięciu sekundach po wznowieniu gry po stracie bramki. Strzelcem Grzegorz Fularski.

02:55
    Piękna bramka dla Orzełka. Po wyprowadzeniu kontrataku Gerard Gonzalez Martinez wyprowadził drużynę z Jelcza-Laskowic na prowadzenie.

Karol Białek

Gole: 3. Martinez, 11. Majerz (Martinez), 13. Jaskólski, 31. Jaskólski, 36. Kucharski – 4. Fularski, 21. Tarkowski

Kartki:   24. Konieczny (JLA), 24. Gutierrez (JLA) – 26. Tarkowski (LBL)

FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Wiegels (Konieczny), Gutierrez, Dziubczyński, Martinez, Kucharski – Krzemień, Witek, Musiał, Jaskólski, Matejko, Majerz, López García
    AZS UMCS Lublin: Hajkowski, Ławicki, Stelmaszuk, Tarkowski, Kozieł – Bijas, Boniaszczuk, Fularski, Walęciuk

Sędziowie: Muszyński Marcin, Dębowski Seweryn, Gutkowski Marcin, Grabowski Robert