Chabarowsk – Niżny Nowogród | 0:1 (koniec) | | | Władywostok – Soczi | 1:0 (koniec) | | | Omsk – Novosibirsk | 2:1 (2:1 po rz. karnych) |
Magnitogorsk – Czelabińsk | 4:3 (koniec) | | | Din. Ryga – Jarosław | 3:2 (3:2 po rz. karnych) | | | Din. Mińsk – Podolsk | 2:3 (po dogrywce) |
Sankt Petersburg – CSKA Moskwa | 2:0 (koniec) | | | HC Slovan – Czerepowiec | 3:2 (koniec) |
Carolina – Buffalo | 3:2 (1:0 po rz. karnych) | | | New Jersey – NY Islanders | 2:3 (koniec) | | | Pittsburgh – Detroit | 2:5 (koniec) |
St. Louis – Washington | 2:4 (koniec) | | | Dallas – Colorado | 0:1 (koniec) | | | Calgary – Arizona | 2:1 (1:0 po rz. karnych) |
San Jose – Anaheim | 0:2 (koniec) |
finał
Metallurg Magnitogorsk
4:3
(0:2, 2:0, 2:1)
Traktor Czelabińsk
50:11
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Jaroslav Chabarov – 2 min., trzymanie).
|
|
39:41
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Michal Birner – 2 min., zahaczanie).
|
|
29:16
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Vasilij Děmčenko – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska). Penalty served by Alexandr Černikov.
|
|
28:54
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Šarov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
18:08
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Michal Birner – 2 min., zahaczanie).
|
|
16:15
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Chris Lee – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
10:18
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Paul Szczechura – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
28. Dm. Kazionov (Osala, S. Těreščenko), 30. Mozjakin (Lee, Zaripov), 42. Jan Kovář (A. Sjomin, Bereglazov), 60. Lee (A. Sjomin) – 18. A. Petrov (Šinin, Szczechura), 20. Szczechura, 56. Kolcov (N. Bělov)
Sędziowie: Ovčinnikov, Sojn – Zacharenkov, Sysujev
Widownia:
Spudłowany karny!:
Metallurg Magnitogorsk:
Samsonov (Košečkin) – Antipin, J. Birjukov, Lee, Bereglazov, S. Těreščenko, Chabarov, Dronov – Wolski, Jan Kovář, Mozjakin (C) – Osala, Dm. Kazionov, De. Kazionov – Zaripov, Filippi, A. Sjomin – Potěchin, Kaletnik, Platonov – Švyrjov.
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Děmčenko (Francouz) – Kolcov, N. Bělov, Děnisov, A. Petrov, Šinin (C), Borodkin, Klimontov, Mamajev – Birner, Pestunov, Jakuceňa – Mirnov, Szczechura, Gubarev – Černikov, J. Petrov, Pankov – Šolochov, Šarov, Zinovjev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Děmčenko (Francouz) – Kolcov, N. Bělov, Děnisov, A. Petrov, Šinin (C), Borodkin, Klimontov, Mamajev – Birner, Pestunov, Jakuceňa – Mirnov, Szczechura, Gubarev – Černikov, J. Petrov, Pankov – Šolochov, Šarov, Zinovjev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ovčinnikov, Sojn – Zacharenkov, Sysujev
Widownia: