Cracovia – Wisła Pł. | 1:0 (koniec) | | | Pogoń – Legia | 3:2 (koniec) |
Olimpia G. – Chrobry | 2:1 (koniec) |
ROW Rybnik – Gryf | 2:0 (koniec) |
Las Palmas – RCD Espanyol | 0:0 (koniec) |
Borussia D. – Hertha | 1:1 (koniec) |
Toulouse – Monaco | 3:1 (koniec) | | | Nice – Lyon | 2:0 (koniec) |
Bohemians – Mlada | 1:3 (koniec) |
finał
Olimpia Grudziądz
2:1
(0:0)
Chrobry Głogów
65
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kłus (Olimpia Grudziądz).
|
|
60
|
Banasiak faulowany tuż przy linii końcowej boiska. Żółtą kartkę za przewinienie na nim otrzymuje Bartosz Kwiecień.
|
|
43
|
Danielak ukarany żółtą kartką za faul na wysokości pola karnego na Kaczmarku.
|
|
38
|
Bonecki od tyłu sfaulował biegnącego Angielskiego. Za to przewinienie piłkarzowi Chrobrego należała się żółta kartka i taką też decyzję podjął sędzia.
|
|
30
|
Arkadiusz Kasperkiewicz sfaulował Mateusza Machaja i za to przewinienie otrzymał żółtą kartkę.
|
Gole:
56. Angielski, 76. Kaczmarek – 87. Bednarski
Sędziowie:
Główny: Mateusz Złotnicki
Asystenci: Michał Pierściński, Andrzej Zbytniewski
Techniczny: Sylwester Rasmus
Widownia: 1400
Kartki: 30. Kasperkiewicz (OLG), 65. Kłus (OLG) – 38. Bonecki (CHR1), 43. Danielak (CHR1), 60. Kwiecień (CHR1)
Spudłowany karny!:
Olimpia Grudziądz:
Wrąbel – Bielawski, Kasperkiewicz, Malec, Woźniak – Kłus, Smoliński (79. Wolski), Kaczmarek, Banasiak (71. Ciechanowski), Kurowski – Angielski (89. Trzepacz)
Zmiany: Królczyk, Kraska, Trzepacz, Wolski, Ciechanowski, Jasiński, Łukowski
Trener:
Chrobry Głogów: Janicki – Ilków-Gołąb, Murawski (81. Bednarski), Kwiecień – Danielak, B. Machaj (58. Kościelniak), Bonecki, M. Machaj, Kona – Szczepaniak (68. Michalec), Wojciechowski
Zmiany: Szymański, Bednarski, Szubertowski, Kościelniak, Kowalczyk, Michalec, Rozwandowicz
Trener:
Zmiany: Królczyk, Kraska, Trzepacz, Wolski, Ciechanowski, Jasiński, Łukowski
Trener:
Chrobry Głogów: Janicki – Ilków-Gołąb, Murawski (81. Bednarski), Kwiecień – Danielak, B. Machaj (58. Kościelniak), Bonecki, M. Machaj, Kona – Szczepaniak (68. Michalec), Wojciechowski
Zmiany: Szymański, Bednarski, Szubertowski, Kościelniak, Kowalczyk, Michalec, Rozwandowicz
Trener:
Sędziowie:
Główny: Mateusz Złotnicki
Asystenci: Michał Pierściński, Andrzej Zbytniewski
Techniczny: Sylwester Rasmus
Widownia: 1400
Karol Wroński
@K_Wronski