PGE Vive – Rhein-Neckar | 26:34 (koniec) |
Orlen Wisła – Piotrkowianin | 35:24 (koniec) |
UKS PCM – KPR G.K. | 19:25 (koniec) | | | EKS Start – Arka | 26:34 (koniec) | | | AZS Łączpol – Młyny Stoisław | 28:21 (koniec) |
Piotrcovia – KPR J.G. | 26:28 (koniec) |
KPR Ruch – SPR Olkusz | 35:22 (koniec) |
finał
KPR Ruch Chorzów
35:22
(19:10)
SPR Olkusz
Piotr G.
KPR Ruch Chorzów:
1.Jaśkiewicz, 22.Staś, 23.Bednarek – 3.Benducka, 5.Jasinowska, 6.Magdalena Drażyk, 7.Piotrkowska, 8.Żakowska, 9.Lesik, 10.Aagnieszka Drażyk, 14.Masłowska, 18.Rodak, 19.Nimsz, 20.Płomińska, 21.Kiel, 44.Stokowiec
Trener: Jarosław Knopik
Zmiany:
Trener:
SPR Olkusz: 1.Petlic, 66.Knapik – 4.Nowak, 7.Wójcicka, 8.Masiuda, 20.Basiak, 21.Wcześniak, 23.Kolonko, 2.Leńczuk, 9.Frączek, 15.Nawara, 18.Latała, 24.Zub
Trener: Marcin Księżyk
Zmiany:
Trener:
Trener: Jarosław Knopik
Zmiany:
Trener:
SPR Olkusz: 1.Petlic, 66.Knapik – 4.Nowak, 7.Wójcicka, 8.Masiuda, 20.Basiak, 21.Wcześniak, 23.Kolonko, 2.Leńczuk, 9.Frączek, 15.Nawara, 18.Latała, 24.Zub
Trener: Marcin Księżyk
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Monika Bązi, Melania Kessler (Dobrzeń Wielki), Delegat ZPRP: Paweł Musialik (Bytom)
Widownia: 700
Ostatnie spotkania pomiędzy Ruchem Chorzów a SPR Olkusz:
10 styczeń 2015 r. SPR Olkusz - KPR Ruch Chorzów 26:28
6 wrzesień 2014 r. KPR Ruch Chorzów - SPR Olkusz 30:23
10 maja 2014 r. KPR Ruch Chorzów - SPR Olkusz 30:20
24 kwietnia 2014 r. SPR Olkusz - KPR Ruch Chorzów 24:30
10 styczeń 2015 r. SPR Olkusz - KPR Ruch Chorzów 26:28
6 wrzesień 2014 r. KPR Ruch Chorzów - SPR Olkusz 30:23
10 maja 2014 r. KPR Ruch Chorzów - SPR Olkusz 30:20
24 kwietnia 2014 r. SPR Olkusz - KPR Ruch Chorzów 24:30
Skład wyjściowy:
KPR Ruch Chorzów: 1.Jaśkiewicz, 22.Staś, 23.Bednarek – 3.Benducka, 5.Jasinowska, 6.Magdalena Drażyk, 7.Piotrkowska, 8.Żakowska, 9.Lesik, 10.Aagnieszka Drażyk, 14.Masłowska, 18.Rodak, 19.Nimsz, 20.Płomińska, 21.Kiel, 44.Stokowiec
Trener: Jarosław Knopik
SPR Olkusz: 1.Petlic, 66.Knapik – 4.Nowak, 7.Wójcicka, 8.Masiuda, 20.Basiak, 21.Wcześniak, 23.Kolonko, 2.Leńczuk, 9.Frączek, 15.Nawara, 18.Latała, 24.Zub
Trener: Marcin Księżyk
Sędziowie: Monika Bązi, Melania Kessler (Dobrzeń Wielki), Delegat ZPRP: Paweł Musialik (Bytom).