Mainz – Ingolstadt 2:0 (koniec) | Wolfsburg – Bayer 1:2 (koniec) | Augsburg – Bayern 1:3 (koniec)
Werder – Freiburg 1:3 (koniec) | Darmstadt – RB Lipsk 0:2 (koniec) | Borussia D. – Schalke 04 0:0 (koniec)
FC Augsburg
1:3 (0:2)
Bayern Monachium
Sobota 29.10.2016, 15:30 • SGL arena, Augsburg • Niemiecka Bundesliga • Runda 9

To wszystko na dziś, zapraszamy do kolejnych relacji na naszym portalu! Przypominamy, że o 18:30 ruszają Derby Zagłębia Ruhry!
    Do zobaczenia. (17:34:23)

W drugiej połowie doszło do ostatecznych rozstrzygnięć i padły kolejne 2 gole. Bawarczycy byli dziś nie do złamania, chociaż gospodarzom udało się zaliczyć honorowe trafienie.
    Na pewno Robert Lewandowski zaliczy ten mecz do udanych, ponieważ Polakowi udało się przełamać strzelecką niemoc z ostatnich spotkań! 2 gole Roberta i asysta to kapitalny rezultat, oby takich więcej!
    Dwa zwycięstwa Bayernu 3:1 z Augsburgiem w odstępie kilku dni.

90+4

90+3
    Ostatnią akcję przeprowadzają monachijczycy! Dobre podanie do Roberta Lewandowskiego, który szukał miejsca do wciśnięcia piłki Hitzowi! Broni golkiper Augsburga i to byłoby na tyle!

90+2
    Wyczekiwanie ostatniego gwizdka sędziego. Piłkarze Augsburga już tylko maszerują po boisku, Bayernowi też nie chce się atakować.

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry przed nami. Czy któraś z drużyn zdoła zmienić rezultat w ewentualnym doliczonym czasie gry?

88
    Kolejne dobre dośrodkowanie w stronę nabiegającego Lewandowskiego. Polak uderza głową, ale jego próba zostaje przyblokowana w ostatnim momencie!

86
    Chyba już nic wielkiego nie wydarzy się w tym spotkaniu. Dość ospałe ostatnie minuty, a Bayern wciąż utrzymuje się w posiadaniu piłki.
    Kolejne zwycięstwo Bayernu powoli staje się faktem.

84
    Wszystkie zmiany wykorzystane, a więc to rezerwowi mają okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Po stronie gospodarzy jednak będzie to trudne, chociaż Max wprowadził trochę zamieszania.

82
    Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Gojko Kačar, na boisku pojawia się Jan Morávek.

81
    Przed kapitalną okazją stanął teraz niespodziewanie Lahm! Dobre uderzenie obrońcy Bayernu, ale ostatecznie obok słupka!

80
    Manuel Neuer pewnie zgarnia niecelne podanie od przeciwników. Bayern ma trochę senniejsze minuty, Bawarczycy nie zrzucają się do ofensywy za wszelką cenę.

79
    Następne minuty lecą, ale od kilku dobrych chwil niewiele wydarzyło się na murawie. Może padną jeszcze bramki, ale rezultat i tak jest już raczej rozstrzygnięty.

77
    Zaczyna się robić coraz gorętsza atmosfera. Dochodzi do coraz większej liczby przewinień po obu stronach, ale arbiter czeka z kolejnymi kartkami.

76
    Mecz kończy się dla Arjena Robbena. Świetny występ Holendra, który zanotował bramkę oraz dwie asysty Lewandowskiemu. W jego miejsce wbiega Kimmich.