Lublin – Tychy 10:4 (koniec)
AZS UMCS Lublin
10:4 (5:0)
GKS Futsal Tychy
Sobota 29.10.2016, 19:30 • Hala Sportowo-Widowiskowa „Globus” • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 6

W tym spotkaniu od początku do końca prym wiedli futsaliśći AZS UMCS Lublin. Wysokie prowadzenie zawdzięczają skutecznośći i bardzo zespołowej oraz cierpliwej grze w defensywie. Wydaję się, że przerwa od meczów przysłużyła się Akademikom i będą oni walczyć z całych sił o jak najlepszy wynik w tym sezonie. Bardzo dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne spotkania I Ligi Futsalu! (20:57:29)

39:50
    Ostatnią akcję meczu przeprowadzają gracze GKS jednak najpewniej zabraknie im czasu aby zakończyć ją celnym strzałem przed ostatnim gwizdkiem.

39:34
    Koniec zbliża się wielkimi krokami. W natarciu są gracze AZS.

38:16
    Gol dla GKS-u!
    Gospodarze odpuśćili krycie i bramkę z czystej pozycji zdobywa Słonina. To jego kolejne trafienie w przeciągu zaledwie minuty.

37:53
    Do końca spotkania niewiele ponad 2 minuty.

37:23
    Wyborna wymiana podań graczy GKS i bramkę technicznym strzałem zdobywa Słonina.

35:42
    Gol dla Lublina!
    To już dziesiąte trafienie AZS UMCS. Gola do pustej bramki po błyskawicznym przejęciu piłki zdobywa Fularski.

34:51
    Celny strzał na bramkę gospodarzy blokuję obrońca. Akademicy są bardzo zaangażowani w obronę swojej bramki.

34:28
    Gospodarze są już w znamienitych humorach mimo, że do końca spotkania ponad 5 minut.

34:06
    Przerwa na prośbę trenera gospodarzy.

33:24
    Walęciuk dostaję genialne podanie przez długość całego boiska i przyjmując piłkę omija bramkarza i pakuję piłkę do pustej bramki z najbliższej odległośći. Kolejne przepięknie trafienie autorstwa AZS UMCS Lublin!

32:10
    GKS próbował odrabiać straty mimo wszystko zostają skarceni dwoma kolejnymi bramkami w krótkim odstępie czasu. AZS UMCS czuję się już bardzo pewnie w tym meczu.

31:12
    Kolejne trafienie zdobywa Boniaszczuk po przejęciu piłki w swoim polu karnym i błyskawicznym strzale na pustą bramkę.

30:56
    W sytuacji sam na sam cudowną bramkę lobem zdobywa Zgierski. Cóż to był za popis tego piłkarza, klasa światowa futsalu!

30:30
    Ponownie w ofensywie pokazują się gospodarze. Po niebezpiecznym strzalem bramkarz gości odbija piłkę na rzut rożny.

29:48
    Gospodarze przetrzymali napór gości i wrócili do swojej gry z pierwszej połowy. Znów bardzo dobrze ustawiają się w defensywie.

29:12
    Wankiewicz wykorzystuję fakt, że goście wycofali bramkarza i zdobywa bramkę strzałem ze swojego pola karnego zaraz po przejęciu piłki.

27:57
    GKS gra co raz odważniej, przeprowadzając atak za atakiem. Oni nie mają już nic do stracenia. Ciągle napierają!

Konrad Buszko

Gole: 2. Fularski, 6. Boniaszczuk, 13. Kozieł, 20. Mietlicki, 20. Mietlicki, 30. Wankiewicz, 31. Zgierski, 32. Boniaszczuk, 34. Walęciuk, 36. Fularski – 22. Bernat, 27. Biernat, 38. Słonina, 39. Słonina

AZS UMCS Lublin: Hajkowski (Zawiślak) – Ławicki, Wankiewicz, Tarkowski, Kozieł – Boniaszczuk, Mietlicki, Fularski, Stelmaszczuk, Zgierski, Paździor, Walęciuk
    GKS Futsal Tychy: Modrzik (Sitko) – Filip Biernat, Bernat, Słonina, Szachnitowski – Fabian Biernat, Kochanowski, Sitko, Pytel, Jania, Wybraniec

Sędziowie: Tomasz Kondrak. Andrzej Śliwa (obaj Świętokrzyski ZPN) – Maciej Szyduk (Lubelski ZPN)