Głogów – Rekord 1:7 (koniec) | FC Toruń – Wieliczka 7:2 (koniec) | Zduńska Wola – Red Devils 4:1 (koniec)
Euromaster Chrobry Głogów
1:7 (0:3)
Rekord Bielsko-Biała
Niedziela 06.11.2016, 17:00 • Hala Widowiskowo Sportowa Głogów • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 6

Wynik dzisiejszego spotkania niestety dla gospodarzy dobrze odzwierciedla grę obu drużyn, głogowianie zasłużyli na choć honorową bramkę, niemniej jednak to Rekord pokazał niesamowitą klasę lidera Futsal Ekstraklasy. (18:45:27)

39:31
    Gol dla Euromastera!

Honorowa bramka dla głogowian, przewaga w polu pozwoliła Kacprowi Konopackiemu na celny strzał do bramki rywali.

38:18
    Tomasz Trznadel decyduje się na wypuszczenie bramkarza.

38:18
    O czas poprosił Tomasz Trznadel.

37:52
    Gol dla Rekordu!

Niespełna minuta była potrzebna do zdobycia kolejnej bramki przez Rekordzistów. Po raz kolejny Radek Polasek.

37:04

I znów gospodarze tracą bramkę na własne życzenie, fatalna strata gospodarzy i kolejna bramki z akcji sam na sam tym razem Igora Borowicza.

36:58
    Rzut rożny dla gospodarzy.

36:16
    Końcówka spotkania pokazuje już zmęczenie zawodników obu drużyn oraz coraz częstsze błędy i straty.

34:34
    Świetna interwencja Michała Długosza, który ratuje drużynę przez stratą kolejnej bramki.

34:18
    Świetnie technicznie Piotr Pietruszko, potężny strzał na bramkę z zerowego prawie kąta wybity przez bramkarza Rekordu.

33:43

Fatalna strata piłki przez głogowian i szybka kontra sam na sam Radka Polaska bezlitośnie wykorzystana, mija bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki.

33:14
    Kolejna strata głogowian z własnej winy po niecelnym podaniu.

31:54
    Do piłki w drugiej połowie coraz częściej dochodzą gospodarze, jednak ciągle bez bramki.

30:45
    Tym razem swojego szczęścia z dystansu próbował Nowak, świetny strzał po ziemi o kilka centymetrów mija słupek Rekordu.

30:17
    Ponownie dogodna sytuacja gospodarzy, tym razem sytuacje sam na sam zatrzymuje bramkarz gości łapiąc piłkę w ręce.

29:43
    W polu karnym rywali Rekordziści, jednak w drugiej połowie coraz częściej zaczynają popełniać błędy.

28:46
    Tempo spotkania nieco zwolnione, obie drużyny coraz częściej liczą na zagrania spod własnej bramki do bramki rywali.

27:47
    Szybka wymiana podań przez gości w środkowej części boiska.

26:30
    Cóż za akcja głogowian, przerzut piłki przez całe boisko, zawodnik Euromastera w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia piłką w słupek.

Maciej Pietruszko

Gole: 40. Kacper Konopacki – 2. Michał Marek, 7. Paweł Budniak, 20. Michał Marek, 23. Łukasz Biel, 34. Radek Polasek, 38. Igor Borowicz, 38. Radek Polasek

Kartki:   12. Piotr Pietruszko (GŁO)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz (Damian Tyźlik) – Adrian Niedźwiedzki, Kacper Konopacki, Piotr Pietruszko, Andrzej Koryciński, Michał Bartnicki, Filip Tomkowiak, Grzegorz Nowak, Sebastian Szala, Kamil Kaczmar, Jarosław Radliński, Tomasz Trznadel, Kamil Łętkowski
    Rekord Bielsko-Biała: Bartłomiej Nawrat (Michał Kałuża) – Kamil Surmiak, Łukasz Biel, Artur Popławski, Radek Polasek, Szymon Cichy, Igor Borowicz, Oleksandr Bondar, Michał Marek, Roman Vakhula,Jan Janovsky, Paweł Budniak

Sędziowie: Dębowski Seweryn, Krupa Mariusz – Paraszkiewicz Marcin, Curyło Wojciech