Siarka T. – Stal S. W. 2:2 (koniec) | Raków – Polonia W. 3:1 (koniec) | Radomiak – ROW Rybnik 2:0 (koniec)
Radomiak Radom
2:0 (1:0)
ROW 1964 Rybnik
Niedziela 13.11.2016, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • 17. kolejka

Dziękujemy za śledzenie relacji na naszym portalu zapraszając jednocześnie na resztę sportowych emocji! (18:54:36)

Radomiak Radom wygrywa piąte spotkanie z rzędu i umacnia się na najniższym miejscu podium po rundzie jesiennej. ROW Rybnik kończy rundę jesienną na trzecim miejscu od końca.

90

87
    Cichy otrzymuje drugą żółtą kartkę co w konsekwencji oznacza, że przyjezdni będą ten mecz kończyć w dziesiątkę.

84
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Stanisławski, na boisku pojawia się Śliwiński.

77
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Leandro, na boisku pojawia się Agu.

73
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Filipowicz, na boisku pojawia się Janik.

66
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Jary, na boisku pojawia się Polak.

65
    Do końca spotkania pozostało około 25 minut meczu. Podopieczni Vernera Licki zdobywając dzisiaj komplet punktów zakończą rundę jesienną z dorobkiem 34 punktów na najniższym stopniu podium.

61
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Kalisz, na boisku pojawia się Siwek.

59
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Gładkowski, na boisku pojawia się Spratek.

55
    W zespole gości przydałoby się dokonać jakiś rotacji w składzie, gdyż gra po przerwie nie zmieniła się.

52
    Gol dla Radomiaka!
    Przewaga Radomiaka zostaje potwierdzona i podwyższają prowadzenie. SZYMON STANISŁAWSKI otrzymał prostopadłe podanie od Leandro i znalazł się w dogodnej okazji zdobywając gola strzałem pod rękami Szadego!

46
    Drugą połowę obaj trenerzy rozpoczęli bez zmian.

46

Za nami pierwsza połowa spotkania w Radomiu i na prowadzeniu znajdują się gospodarze po bramce z 22 minuty Stąporskiego.

45

40
    Do końca pierwszej połowy pozostało około pięciu minut i na jednobramkowym prowadzeniu nadal gospodarze.