Siarka T. – Stal S. W. 2:2 (koniec) | Raków – Polonia W. 3:1 (koniec) | Radomiak – ROW Rybnik 2:0 (koniec)
Radomiak Radom
2:0 (1:0)
ROW 1964 Rybnik
Niedziela 13.11.2016, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 2. Liga • 17. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Walczący o awans na zaplecze Lotto Ekstraklasy Radomia Radom podejmie niżej notowany ROW 1964 Rybnik.

Faworytem tego meczu będą radomianie. Radomiak znakomicie spisuje się przed własną publicznością, choć gracze z Rybnika również nie najgorzej grają na wyjazdach.

Radomiak wygrał cztery ostatnie mecze z rzędu i ma ogromną chrapkę na kolejny triumf. W przypadku zwycięstwa gracze z Radomia doskoczą do Odry Opole i Rakowa Częstochowa.

Dla ROW-u ewentualne zwycięstwo może oznaczać awans poza strefę spadkową. Aktualnie rybniczanie plasują się bowiem na szesnastym miejscu w tabeli II ligi.

Mecz Radomiak Radom – ROW 1964 Rybnik o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację! Będzie się działo!

1

5
    Mamy drobne problemy techniczne. Póki co będziemy informować Państwa jedynie o bieżącym wyniku tego spotkania. Przepraszamy za niedogodności!

22
    Gol dla Radomiaka!
    Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu dla gospodarzy! Spore zamieszanie w polu karnym rybniczan. Wpierw futbolówkę ma Leandro, który odgrywa do lepiej ustawionego MATEUSZA STĄPORSKIEGO, a ten bez mniejszych problemów pokonuje golkipera gości!

30
    Za nami półgodziny gry, które upływają pod zdecydowaną dominacją Radomiaka, który jest bliższy strzelenia drugiej bramki.

40
    Do końca pierwszej połowy pozostało około pięciu minut i na jednobramkowym prowadzeniu nadal gospodarze.

45

Za nami pierwsza połowa spotkania w Radomiu i na prowadzeniu znajdują się gospodarze po bramce z 22 minuty Stąporskiego.

46

46
    Drugą połowę obaj trenerzy rozpoczęli bez zmian.

52
    Przewaga Radomiaka zostaje potwierdzona i podwyższają prowadzenie. SZYMON STANISŁAWSKI otrzymał prostopadłe podanie od Leandro i znalazł się w dogodnej okazji zdobywając gola strzałem pod rękami Szadego!

55
    W zespole gości przydałoby się dokonać jakiś rotacji w składzie, gdyż gra po przerwie nie zmieniła się.

59
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Gładkowski, na boisku pojawia się Spratek.

61
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Kalisz, na boisku pojawia się Siwek.

65
    Do końca spotkania pozostało około 25 minut meczu. Podopieczni Vernera Licki zdobywając dzisiaj komplet punktów zakończą rundę jesienną z dorobkiem 34 punktów na najniższym stopniu podium.

66
    Zmiana w drużynie ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Jary, na boisku pojawia się Polak.

73
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Filipowicz, na boisku pojawia się Janik.

77
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Leandro, na boisku pojawia się Agu.

84
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Stanisławski, na boisku pojawia się Śliwiński.

87
    Cichy otrzymuje drugą żółtą kartkę co w konsekwencji oznacza, że przyjezdni będą ten mecz kończyć w dziesiątkę.

90

Radomiak Radom wygrywa piąte spotkanie z rzędu i umacnia się na najniższym miejscu podium po rundzie jesiennej. ROW Rybnik kończy rundę jesienną na trzecim miejscu od końca.

Dziękujemy za śledzenie relacji na naszym portalu zapraszając jednocześnie na resztę sportowych emocji! (18:54:36)