21 25 25 22 12
Dafi Społem Kielce
3
25 23 21 25 15
Czwartek 17.11.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Bielsko-Biała • PlusLiga • 9. kolejka

0:0
    MVP tego spotkania zostaje wybrany rozgrywający Effectora Kielce – Marcin Komenda!

Tak jak przypuszczaliśmy, tak się właśnie stało. Wyrównany mecz w ostateczności zwyciężają podopieczni Dariusza Daszkiewicza i notują na swoim koncie 5 wygraną w tym sezonie! Z mojej strony na dziś już to wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych relacji w naszym serwisie! (20:32:01)
    0:0 Bielszczanie dzielnie postawili się będącym w ostatnich tygodniach w dobrej dyspozycji kielczanom, ale to nie wystarczyło by wygrać. 2 punkty zgarniają siatkarze Effectoru, a 1 oczko ląduje na koncie BBTS-u!

12:15

12:15
    Świetnie Jędrzej Maćkowiak blokiem zatrzymuje atak Gryca i w taki oto sposób kończy się mecz w Bielsku, którzy wygrywają po pięciosetowym boju goście!

12:14
    Paweł Gryc popisał się skutecznym blokiem.

11:14
    Pawliński na skrzydle po dłoniach Gacy. Goście mają piłkę meczową!

11:13
    W szybkiej akcji gospodarze. Kamil Kwasowski po przekątnej w wolne pole.

10:13
    Kolejna akcja zakończona dobrym atakiem przez Pawlińskiego. Kielczanie coraz bliżej wygranej w tie-breaku.

10:12
    Doświadczony Maciej Pawliński kończy akcję po stronie Effectoru.

10:11
    Teraz już skuteczny w ataku Lipiński.

9:11
    Bartłomiej Lipiński zablokowany przez Petera Wohlfahrtstattera. Druga przerwa w krótkim odstępie czasu na żądanie Miroslava Palguta – trenera BBTS-u!

9:10
    Zwrot akcji! Andrić uderza mocno i nie dał rady obronić tego ataku Lipiński.

9:9
    Peter Wohlfahrtstatter popisuje się szczelnym blokiem. O przerwę prosi trener BBTS-u Bielsko-Biała – Miroslav Palgut!

9:8
    Zepsuta zagrywka przez Lipińskiego.

9:7
    Bartłomiej Lipiński odpowiada precyzyjnym atakiem.

8:7
    Szybkie rozegranie Komendy na środek do Maćkowiaka, a ten kończy uderzając w wolne pole.

8:6
    Ładny kolejny atak Lipińskiego. Tym razem bez szans na obronę Andrić. O przerwę prosi trener Effectora Kielce – Dariusz Daszkiewicz!