21 25 25 22 12
Dafi Społem Kielce
3
25 23 21 25 15
Czwartek 17.11.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Bielsko-Biała • PlusLiga • 9. kolejka

12:15
    Świetnie Jędrzej Maćkowiak blokiem zatrzymuje atak Gryca i w taki oto sposób kończy się mecz w Bielsku, którzy wygrywają po pięciosetowym boju goście!

11:14
    Pawliński na skrzydle po dłoniach Gacy. Goście mają piłkę meczową!

9:11
    Bartłomiej Lipiński zablokowany przez Petera Wohlfahrtstattera. Druga przerwa w krótkim odstępie czasu na żądanie Miroslava Palguta – trenera BBTS-u!

9:9
    Peter Wohlfahrtstatter popisuje się szczelnym blokiem. O przerwę prosi trener BBTS-u Bielsko-Biała – Miroslav Palgut!

8:6
    Ładny kolejny atak Lipińskiego. Tym razem bez szans na obronę Andrić. O przerwę prosi trener Effectora Kielce – Dariusz Daszkiewicz!

22:25
    Kończy tą czwartą partię uderzeniem ze środka Jędrzej Maćkowiak. Przed nami tie-break i spora dawka emocji w Bielsku-Białej!

21:24
    Kamil Kwasowski w takim momencie psuje atak i piłki setowe na wagę tie-breaka będą mieli gracze z Kielc!

17:20
    Kończy swój atak uderzając w wolne pole Jakub Wachnik. Natychmiast swój ostatni czas w tej partii wykorzystuje trener BBTS-u – Miroslav Palgut!

17:17
    Pewnie w boisko uderza Bartłomiej Lipiński i o drugi czas w tym secie prosi trener Effectora Kielce – Dariusz Daszkiewicz!

11:12
    Fatalnie teraz Andrić odbija nieczysto piłkę. O przerwę prosi trener Effectora Kielce – Dariusz Daszkiewicz!

4:6
    As serwisowy na koncie Bartłomieja Lipińskiego!

2:5
    Jakub Wachnik świetnym blokiem zatrzymuje atak Bartłomieja Lipińskiego. Miroslav Palgut – trener gospodarzy prosi o pierwszy czas!

25:21
    Mocnym atakiem w boisko kończy tego seta Bartłomiej Lipiński!

24:20
    Świetnie blokuje atak rywala Milos Vemić! Piłka setowa dla BBTS-u!

20:17
    Marcin Komenda wykorzystuje przechodzącą piłkę. O przerwę prosi trener BBTS-u Bielsko-Biała – Miroslav Palgut!

18:13
    Kolejny raz doświadczony Maciej Pawliński psuje atak. O drugi czas w trzeciej partii prosi szkoleniowiec Effectora Kielce – Dariusz Daszkiewicz!

15:12
    As serwisowy na koncie Jakuba Wachnika!

10:5
    As serwisowy w wykonaniu Dmitryego Storozhylova!

7:3
    Peter Wohlfahrtstatter popełnia kolejny błąd w szeregach drużyny gości. Tym razem psuje atak ze środka. Odskakują powoli gospodarze, a trener Effectora Kielce – Dariusz Daszkiewicz prosi o pierwszy czas w tym secie!

3:2

25:23
    Maciej Pawliński zablokowany przez Bartłomieja Lipińskiego i mamy wyrównanie!

24:23
    Dobry atak w boisko Bartłomieja Lipińskiego. Piłka setowa dla gospodarzy!

23:21
    Kolejny as w krótkim odstępie czasu. Jego autorem Milos Vemić! Nie poradził sobie w obronie Wachnik.

21:20
    Dmitry Storozhylov na zagrywce i mamy as serwisowy! Bielszczanie na prowadzeniu, a o drugi czas w tym secie prosi trener Effectora Kielce – Dariusz Daszkiewicz!

17:18
    As serwisowy Kamila Kwasowskiego! O czas prosi szkoleniowiec Effectora Kielce – Dariusz Daszkiewicz!

13:16
    Myli się w ataku Milos Vemić. Drugą przerwę w tym secie wykorzystuje Miroslav Palgut – trener BBTS-u!

7:9
    Peter Wohlfahrtstatter z asem serwisowym na swoim koncie!

1:4
    Paweł Gryc fatalnie zerwał swój atak i natychmiast szkoleniowiec BBTS-u Bielsko-Biała – Miroslav Palgut prosi o przerwę!

21:25
    Świetnie teraz blokiem Pawliński i po jego kolejnym indywidualnym punkcie Effector zwycięża pierwszego seta!

21:24
    Skuteczny w ataku Maciej Pawliński. Piłkę setową mają goście!

21:23
    I teraz bohater ostatniej akcji Wojciech Siek notuje asa serwisowego! Pierwszy czas dla trenera Effectora Kielce – Dariusza Daszkiewicza!

15:19
    Świetny blok Marcina Komendy i o drugą przerwę prosi trener BBTS-u – Miroslav Palgut!

11:14
    Skutecznie blokiem zatrzymuje atak rywala Leo Andrić, a trener BBTS-u Bielsko-Biała – Miroslav Palgut prosi o przerwę!

Adam Ka

BBTS Bielsko-Biała: Gaca, Storozhylov, Siek, Modzelewski, Gryc, Janeczek, Bieńkowski, Vemić, Bartos, Lipiński, Kwasowski. Libero: Czauderna, Koziura
    Dafi Społem Kielce: Bućko, Antosik, Komenda, Więckowski, Wohlfahrtstatter, Wachnik, Orobko, Pawliński, Superlak, Formela, Andrić, Maćkowiak. Libero: Biniek, Sobczak

Sędziowie: Waldemar Kobienia – Zbigniew Wolski