Cracovia – Termalica 1:3 (koniec) | Zagłębie L. – Lech P. 0:3 (koniec)
Zagłębie Lubin
0:3 (0:3)
Lech Poznań
Piątek 25.11.2016, 20:30 • Stadion Zagłębia, Lubin • PKO Ekstraklasa • 17. kolejka
    33. Dawid KOWNACKI - 0:3

33
    Gol dla Lecha!

Raz! Dwa! Trzy! Zagłębie na kolanach po 33. minutach. Gajos fenomenalnie otworzył podaniem skrzydło dla Jevticia, ten pięknie zszedł w środek i dograł na "nos" DAWIDOWI KOWNACKIEMU, który pokonuje głową Forenca!
    22. Darko JEVTIĆ - 0:2

22

Czwarta bramka w sezonie DARKO JEVTICIA, druga piłka po rzucie rożnym trafiła znów pod nogi zawodników Lecha Poznań, dośrodkowanie JEVTICIA wpadło po koźle do bramki Forenca, który mógł zachować się znacznie lepiej. Dużo zasługa w tym Kownackiego, który nabiegał na futbolówkę, ale w rezultacie jej nie dotknął.
    5. Paulus ARAJUURI - 0:1

5

Zdominowali totalnie te pierwsze minuty goście! Krótko rozegrany rzut rożny "Kolejorza" zaskoczył gospodarzy i Ci pogubili się w obronie, w odpowiednim miejscu i czasie znalazł się PAULUS ARAJUURI, który po obronie Forenca dobił futbolówkę do pustej bramki.