Siarka T. – Puszcza 3:2 (koniec) | GKS Bełchatów – Kotwica 0:1 (koniec) | Gryf – Olimpia Z. 1:1 (koniec)
Legionovia – Błękitni 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Polonia B. 5:1 (koniec) | Warta – Raków 1:2 (koniec)
Polonia W. – Odra O. 3:4 (koniec) | ROW Rybnik – Rozwój 2:1 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
3:2 (1:1)
Puszcza Niepołomice
Sobota 26.11.2016, 12:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga • 19. kolejka

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne transmisje na naszym portalu! (13:54:56)
    Ekipa z Niepołomic nie może uwierzyć w to co się stało w ostatnich minutach.

Niesamowita końcówka tego meczu w Tarnobrzegu! Już wydawało się, że Puszcza utrzyma prowadzenie, ale dwa trafienia Ropskiego w ostatnich minutach dały zwycięstwo ekipie Siarki Tarnobrzeg. Kapitalne zakończenie tego roku w wykonaniu zawodników gospodarzy, którzy otrzymują teraz owacje od swoich kibiców!

90+3

90+2
    Gol dla Siarki!
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF ROPSKI.

Co za końcówka w wykonaniu graczy Siarki Tarnobrzeg! Znakomita kontra prawą stroną boiska, gdzie skrzydłowy gospodarzy minął obrońcę i zagrał po ziemi idealnie w pole karne, gdzie KRZYSZTOF ROPSKI trafił do siatki!

90+1
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Domański, na boisku pojawia się Krzysztoń.

90

Wysokie podanie za linię obrony Puszczy otrzymał KRZYSZTOF ROPSKI, który rzucając się wślizgiem uprzedził wychodzącego z bramki Staniszewskiego i zdobył wyrównanie dla swojego zespołu!

89
    Siarka próbuje długimi podaniami uruchomić napastników, gospodarze są coraz groźniejsi w swoich atakach.

88
    Przy piłce nieco dłużej utrzymują się zawodnicy Puszczy. Akcja przyjezdnych została teraz przerwana przez sędziego, który pokazał spalonego i Siarkowcy odzyskują futbolówkę.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Lewandowski (Siarka Tarnobrzeg).

86
    Trwa walka w środkowej części boiska o przejęcie inicjatywy w ostatnich minutach spotkania a mecz coraz bardziej się zaostrza.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Kotwica (Puszcza Niepołomice).

84
    Seria strzałów graczy Siarki po wrzutce z rzutu wolnego zostaje zablokowana przez defensorów gości. Gospodarze atakują coraz śmielej, jednak brakuje czystej pozycji do zdobycia bramki.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Łączek (Puszcza Niepołomice).

82
    Zawodnicy gości wyraźnie zaczęli już grać na czas. Coraz wolniej rozpoczynają grę ze stałych fragmentów i zyskują kolejne sekundy, aby utrzymać korzystny dla siebie rezultat.

80
    Zbyt długo trzymał piłkę przy nodze Tomalski i obrońcy Puszczy zdążyli się ustawić, żeby zablokować uderzenie z dystansu zawodnika miejscowych.

79
    Piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dla gospodarzy spadła pod nogi Waleńcika. Dobrze ustawieni defensorzy gości uniemożliwili graczowi Siarki oddanie strzału.