Siarka T. – Puszcza 3:2 (koniec) | GKS Bełchatów – Kotwica 0:1 (koniec) | Gryf – Olimpia Z. 1:1 (koniec)
Legionovia – Błękitni 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Polonia B. 5:1 (koniec) | Warta – Raków 1:2 (koniec)
Polonia W. – Odra O. 3:4 (koniec) | ROW Rybnik – Rozwój 2:1 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
2:1 (2:1)
Rozwój Katowice
Sobota 26.11.2016, 16:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • 19. kolejka

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na pozostałe. (18:55:39)

ROW 1964 Rybnik odnosi drugie zwycięstwo na własnym stadionie w sezonie 2016/17. Dla rybniczan nie był to łatwy pojedynek. Gospodarze męczyli się od początku drugiej połowy, w której to na domiar złego stracili z powodu czerwonej kartki swojego kapitana. Rozwój Katowice niemiłosiernie męczył zielono-czarnych swoimi atakami, lecz ostatecznie goście nie zdołali doprowadzić do wyrównania.

90+3

90+2
    To już ostatnie sekundy gry. Czy rybniczanom starczy sił?

90+2
    Niedługo nacieszył się grą Dawid Drozdowski. Jego miejsce zajmie Krzysztof Koch.

90+1
    Przy piłce nieustannie znajdują się piłkarze Rozwoju. Na korzyść rybniczan przemawiają trudne warunki gry, które przeszkadzają w konstruowaniu bardziej wyrafinowanych akcji.

90
    Arbiter doliczył do regulaminowego czasu gry trzy minuty. W szeregach "Gladiators" dojdzie do jeszcze jednej zmiany.

90
    Paweł Jaroszewski z całym impetem ruszył do akcji. Zejście na lewą flankę, ostry kąt, uderzenie i boczna siatka. Golik nie musiał się zbytnio wysilić.

89
    Wrzesień płasko, na sam środek pola karnego. Nikt nie przechwycił podania. Co więcej, ROW momentalnie ruszył do kontrataku.

88
    Po chwili przerwy powracamy do gry. Na boisku od kilkudziesięciu minut nic się nie zmienia. Rozwój Katowice gra w przewadze i bez ustanku atakuje rybniczan.

86
    Na murawie leży Dawid Bober – strzelec dwóch bramek. Potrzebna jest interwencja masażystów. Gracze Rozwoju wyraźnie się niecierpliwą.

85
    Kopczyk długo zwlekał z podaniem do partnera. W sytuację wmieszał się defensor z Rybnika, który wyjaśnił całe zajście.

83
    Strzał zza pola karnego Mateusza Września. Kajzer wykazał się sokolim wzrokiem i w porę zainterweniował.

82
    Pressing przyjezdnych. Przed ostrym atakiem uratował się Dawid Gojny, który w porę ominął grającego wślizgiem rywala.

80
    Katowiczanie zostali zatrzymani niecałe 10 minut od linii środkowej. ROW rozpoczął kontratak, lecz plany spaliły na panewce.

78
    Bartosz Slisz zakończył udział w spotkaniu. W jego miejsce pojawił się Dawid Drozdowski.
    77. Czy piłkarze są jeszcze w stanie zauważyć swoich partnerów?

74
    Grający z numerem 18 Marcin Kowalski opuszcza boisko. W jego miejsce pojawi się Bartosz Marchewka.

74
    Zderzenie na połowie Rozwoju. Potrzebna jest interwencja masażysty. Czeka nas drobna przerwa.