Arsenal – Southampton 0:2 (koniec) | Man Utd – West Ham 4:1 (koniec)
Arsenal F.C.
0:2 (0:2)
Southampton F.C.
Środa 30.11.2016, 20:45 • Emirates Stadium, Londyn • Puchar Ligi Angielskiej • Ćwierćfinał

To wszystko na dziś, zapraszamy do pozostałych relacji na naszym portalu! Dobrej nocy. (22:48:41)
    Tak cieszą się goście!

Druga połowa nie przynosi żadnych rozstrzygnięć, chociaż nie brakowało w niej emocji! Obie drużyny stworzyły sobie kilka naprawdę dogodnych sytuacji, ale 2:0 sprzed przerwy wystarczyło gościom na awans do półfinału tych rozgrywek!
    Wydaje się, że Arsene Wenger nieco odpuścił ten mecz wystawiając niepełny garnitur swojej jedenastki. Przyjezdni to wykorzystali i mogą się cieszyć z awansu do najlepszej czwórki.
    To był mecz Southampton! Arsenal wyeliminowany z Pucharu Ligi Angielskiej!

90+4

90+4
    Atak pozycyjny Arsenalu, ale arbiter gwiżdże po raz ostatni! Goście cieszą się z awansu do półfinału!

90+3
    Teraz to sam McQueen wrócił do własnej szesnastki wspomóc swoich partnerów w defensywie! Świetny blok i to już ostatnie sekundy tego spotkania! Tu już nic nie może się wydarzyć!

90+2
    Arsenal jeszcze próbuje, ale samotne rajdy Oxlade-Chamberlaina na niewiele się zdadzą! Interweniuje we własnym polu karnym Van Dijk. Będzie korner dla Arsenalu.
    90+1. Højbjerg częstuje potężną bombą Martineza!

90+1
    Bardzo groźne są kontrataki Southampton, które prawie za każdym razem kończą się paradami Martineza! Tak było również teraz po uderzeniu Højbjerga i fatalnej stracie Coquelina!

90
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Gabriel ucierpiał w jakimś starciu i chwilę leży na murawie. Po momencie jednak się podnosi, bo Arsenal nie ma już ani sekundy do stracenia.

88
    Natomiast to Southampton wychodzi z zabójczym kontratakiem! Sims kapitalnie zachował się w polu karnym, po czym zagrał piłkę na 4. metr! Interwencja Maitland-Nilesa zapobiega utracie gola!

87
    Gospodarze zdołali wywalczyć najwyżej rzut rożny po rozegraniu tego wolnego. To są już ostatnie minuty i naprawdę jedyna okazja dla Arsenalu na strzelenie gola kontaktowego.

86
    Yoshida w dalszym ciągu fauluje i taktycznie przerywa kolejny atak londyńczyków. Będzie okazja do dośrodkowania, przy piłce czeka już gotowy Xhaka.

84
    Martinez także popisuje się kapitalnymi interwencjami! Techniczne uderzenie na dalszy słupek, ale golkiper Arsenalu sięgnął piłki czubkiem palców! Będzie korner dla gości!

83
    Iwobi oddaje uderzenie z dalszej odległości, ale to także nie zaskoczy Forstera, który nie popełnił jeszcze najmniejszego błędu! Southampton jest dziś po prostu skuteczniejszy!

82
    Arsenal znacznie przyspieszył w ostatnich minutach, ale to może być za mało by odrobić aż 2 gole! Seria rzutów rożnych dla Kanonierów.

80
    Jeszcze jedna kartka wędruje na konto Lucasa Pereza. Nie ma to jednak większego znaczenia w tym momencie, tu jest pogoń za wynikiem!