Skra – Indykpol 3:1 (koniec) | ZAKSA – Dafi Społem 3:0 (koniec) | Resovia – BBTS 3:2 (koniec)

15:6
    Asem serwisowym spuentował swoją dzisiejszą grę Bartek Kwolek!

14:6
    Kwolek po raz kolejny bombarduje obronę przyjezdnych, a Filip kończy atak

4:1
    Kolejny pipe w wykonaniu Walińskiego, lecz tym razem autowy

1:0
    Piąty set zaczyna się challengem. Sprawdzamy czy Robertsowi udało się nabić piłkę o palce rywali atakiem pod górę. Piłka autowa!

24:17
    Wrona pewnie ze środka i czwarty set jest już niemal wygrany przez polibudę

17:13
    Pogubili się w ataku będzinianie, kontra w pipe'a w wykonaniu gospodarzu. Trener DeRocco decyduje się na podwójną zmianę

10:8
    Kozub w końcu przełamuje niemoc Będzina i zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki

8:5
    Najdłuższa akcja tego meczu, wspaniałe obrony Gruszczyńskiego, a cała akcja kończy się autowym atakiem Walińskiego. Od dobrych 8 minut nie są w stanie skutecznie zaatakować będzinianie!

3:4
    Wspaniała obrona Gruszczyńskiego po ataku ze środka Ratajczaka, a akcję później podwójny blok zatrzymuje atak Araujo

16:11
    Filip zatrzymuje pojedynczym blokiem Walińskiego!

15:11
    Perfekcyjna gra blokiem ONICO, Waliński zablokowany przez Wronę

13:10
    Przechodzącą piłkę po serwisie Kowalczyka zabija Wrona i mamy największą przewagę warszawian w dzisiejszym meczu. Trener DeRocco prosi o czas

6:5
    Kwolek dokłada asa serwisowego, nie daje rady Waliński

23:25
    Cwana zagrywka DeRocco, zmienił rozgrywających, czym wyprowadził z dobrego rytmu serwisowego Filipa, który trafia w pół siatki

19:21
    Roberts po raz kolejny zatrzymany blokiem, tym razem spóźniony Wrona dał radę zablokować przyjmującego Będzina

10:13
    Nerwowa gra ONICO, Roberts obija rękę Filipa i piłka ląduje na aucie. O czas prosi Kuba Bednaruk, gdyż będzinianie zdobyli już cztery piłki w jednym ustawieniu

10:9
    Potrójny blok zatrzymuje Robertsa na lewym skrzydle

36:38
    Waliński atakuje bardzo mocno. Sporna sytuacja, więc trener Bednaruk prosi o challenge. Ostatecznie okazuje się, że atak był bo bloku. Koniec seta!

29:28
    Pogubili się w obronie warszawianie, lecz Wrona stoi na straży i blokuje Robertsa

28:27
    Urywa atak Araujo i piłka leci daleko w aut

24:23
    Pipe z Samicą i mamy pierwszą piłkę setową, wyczyszczona siatka dla przyjmującego

18:16
    Filip bezpośrednio z zagrywki, trafił libero będzinian

17:16
    Araujo z dobrze rozegranej piłki atakuje bezpośrednio w antenkę, duży błąd atakującego Będzina. Trener DeRocco prosi o ostatnią przerwę w tym secie dla swojego zespołu