Bournemouth – Liverpool 4:3 (koniec) | Everton – Man Utd 1:1 (koniec)
Everton F.C.
1:1 (0:1)
Manchester United
Niedziela 04.12.2016, 17:00 • Goodison Park, Liverpool • Angielska Premier League • Runda 14

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (18:56:52)
    Mecz kończy się remisem:

Za nami dość powolny mecz, choć druga połowa mogła się już nieco bardziej podobać. Jeszcze przed przerwą mieliśmy otwarcie wyniku za sprawą Zlatana Ibrahimovicia. Później Manchester United starał się utrzymać dość nikłą przewagę i ostatecznie zostali za to skarceni. Fellaini w końcówce faulował wyraźnie rywala w swoim polu karnym, a po chwili do siatki z jedenastu metrów trafił Baines. Do końca spotkania utrzymał się wynik remisowy. Taki rezultat do końca nie może satysfakcjonować żadnej ze stron.

90+5

90+5
    Bardzo szybki kontratak ze strony miejscowego zespołu, ale złe dośrodkowanie posyła ze skrzydła Deulofeu.

90+4
    Fatalny występ od momentu wejścia na boisko notuje Fellaini. Belg z pewnością szybko nie pojawi się w wyjściowym składzie Red Devils.

90+3
    Końcówka to już typowa gra długimi podaniami i poszukiwanie wysokich zawodników w obu szesnastkach.

90+2
    Warto zauważyć, że od dłuższego czasu nie mieliśmy żadnych ofensywnych wypadów ze strony gości. Manchester United skupił się już wyraźnie na obronie wcześniej korzystnego rezultatu.

90+1
    Sędzia dolicza do tego meczu aż pięć minut! Kolejny raz musiał interweniować De Gea po strzale w krótki róg jego bramki!

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Romelu Lukaku (Everton F.C.).
    89. Leighton Baines (EVE) - 1:1

89
    Gol dla Evertonu!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa LEIGHTON BAINES!

Blisko interwencji przy strzale angielskiego defensora z jedenastu metrów był De Gea, ale nie zdołał on złapać piłki tuż przy słupku! Ostatecznie więc mamy wyrównanie i jeszcze kilka minut kapitalnego spotkania!

88
    Żółtą kartkę otrzymuje David de Gea (Manchester United F.C.).

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Marouane Fellaini (Manchester United F.C.).

88
    Będzie jedenastka dla Evertonu! Fellaini fatalnie zachował się we własnym polu karnym i faulował przeciwnika!
    87. Marouane Fellaini (MAN)

87
    Końcowe minuty to ciągłe próby konstruowania ofensywnych akcji ze strony gospodarzy, ale bez większego efektu.

86
    Koeman nie ma już możliwości dokonania żadnej zmiany. Warto zauważyć, że dokonał on już wymuszonych dwóch zmian ze względu na kontuzje.

85
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Henrich Mchitarjan, na boisku pojawia się Marouane Fellaini.

Dawid Czempisz

Gole: 89. Baines (kar.) – 42. Ibrahimović

Kartki:   32. Barry (EVE), 90. Lukaku (EVE) – 17. Rojo (MAN), 88. Fellaini (MAN), 88. de Gea (MAN)

Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 3:4. Foule: 13:11.
    Everton F.C.: Stekelenburg – Coleman (67. Holgate), Ra. Funes Mori, A. Williams, Baines – Bolasie (68. E. Valencia), Gueye, Barry (C), Cleverley (65. Deulofeu) – Mirallas, Lukaku.
    Zmiany: Robles – Barkley, Deulofeu, Holgate, Jagielka, E. Valencia, James McCarthy.

Manchester United: de Gea – A. Valencia, P. Jones, Rojo, Darmian – A. Herrera, Carrick (C), P. Pogba – Mchitarjan (85. Fellaini), Ibrahimović, Martial (83. Rashford).
    Zmiany: Romero – Bailly, Blind, Mata, Lingard, Fellaini, Rashford.

Sędziowie: Michael Oliver