SCM – Skra 3:1 (koniec) | ZAKSA – Stambuł BBSK 3:0 (koniec)
25 28 29
Stambuł BBSK
0
12 26 27
Wtorek 06.12.2016, 18:00 • Hala Azoty, Kędzierzyn-Koźle • Liga Mistrzów • 1. runda

29:27
    Koniec! Świetna kontra gospodarzy i kończy ją udanym atakiem po skosie Sam Deroo!

25:24
    As serwisowy Sama Deroo! Meczowa dla gospodarzy!

23:24
    Konarski zablokowany na lewej stronie siatki i to goście za chwilę mogą wygrać seta.

21:21
    Do tego zatrzymany na prawej stronie siatki Dawid Konarski. Czas dla szkoleniowca kędzierzynian.

16:15
    Rouzier wrzucony w siatkę i kapitalnym blokiem popisuje się na prawej stronie Konarski. ZAKSA prowadzi minimalnie na drugiej przerwie technicznej.

9:8
    As serwisowy Dawida Konarskiego! Potężna zagrywa po prostej! Czas dla szkoleniowca gości.

1:4
    As serwisowy Peksena. No cóż, fatalne rozpoczęcie seta. Czas dla szkoleniowca gospodarzy.

28:26
    As serwisowy Sama Deroo kończy drugiego seta! Jakże niesamowitego seta!

25:24
    Autowa zagrywka Coskovicia! Kolejna piłka na wagę seta.

24:22
    Pogubili się przyjezdni! Nieudane przebicie Rouziera i to setbol dla ZAKSY!

19:21
    Do tego na skrzydle myli się Cosković. Uderza ponad blokiem w aut! Czas dla szkoleniowca gości.

12:16
    Potężny atak Konarskiego po prostej, ale trafia w antenkę i goście pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

9:11
    A teraz błąd rozgrywającego gości! Piłka rzucona i o czas prosi szkoleniowiec przyjezdnych!

6:11
    Do tego teraz Marechal punktuje zagrywką i o czas prosi szkoleniowiec kędzierzynian.

4:8
    Coraz odważniejsza gra gości. Teraz pewnie na siatce Matić i to drużyna z Turcji prowadzi na pierwszej przerwie technicznej.

1:5
    I trzeci raz. Francuski środkowy świetnie spisuje się w polu serwisowym. Czas na życzenie szkoleniowca kędzierzynian.

25:12
    Trzecia kontra z rzędu i trzecia rozegrana do Bieńka, który pewnym atakiem kończy tego szybkiego seta.

19:11
    A teraz asem serwisowym popisuje się Dawid Konarski! Czas dla szkoleniowca przyjezdnych.

8:2
    Do tego fantastyczna zagrywka Wiśniewskiego i as serwisowy! ZAKSA prowadzi na pierwszej przerwie technicznej.